1

Temat: Okazje w PEPCO

Warto sprawdzać wieszaki z końcówkami serii i choć może nie każdemu odpowiada jakość ubrań z sieciówek, to na wyprzedaży za grosze można kupić całkiem fajne rzeczy i nie żal, że szybko się zniszczą. Takie wyprzedaże są stale w PEPCO.

Kupiłam tam kilka rzeczy i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona ze sweterka i koszulki. Mimo wielu prań nie widac na nich żadnych zniszczeń, świetnie się układają, dobrze się w nich czuję.

2

Odp: Okazje w PEPCO

Znam i czasem zaglądam, ostatnio dużo mają fajnych ubrań dla dzieci:)

3

Odp: Okazje w PEPCO

Zwykle mijam dział dziecięcy, ale ostatnim razem nie mogłyśmy się z koleżanką oprzeć, bo mieli cudowne koszulki dla chłopców  zabawnymi nadrukami. Stałyśmy przy tych wieszakach i kwiczałyśmy z uciechy. Połowę z nich chętnie bym założyła na siebie, gdyby nie były takie malutkie big_smile

Lubię w PEPCO kupować ramki, świeczniki, tego typu rzeczy, bo czasami mają naprawdę miniceny świetnych dupereli.
Kiedyś kupiłam na wyprzedaży dwa obrazki 30x30 cm (10 PLN za sztukę):

[img]//s25.postimg.org/u3vy9h1ov/obrazki.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-10-11 13:29:38)

4

Odp: Okazje w PEPCO

Bardzo fajne są teraz rzeczy dla dzieci, aż żałuję, że znowu nie mam 5 lat wink

5

Odp: Okazje w PEPCO

Niektóre są tak fajniusie, że przyjemnie jest na nie popatrzeć.

6

Odp: Okazje w PEPCO

Ogólnie Pepco jest dla ludzi którzy nie mają potrzeby wydawania góry pieniędzy na markowe ciuchy czy rzeczy do domu, a jakość jest też dobra, sama parę rzeczy tam kupiłam i pewnie nieraz jeszcze kupię.

7

Odp: Okazje w PEPCO

Mam pościel z Pepco i jak za te pieniądze to jest naprawdę trwała, bo już mi się znudziła, a jeszcze dobrze wygląda:)

8

Odp: Okazje w PEPCO

Kupiłam sobie tam koc za 29.90 i jestem z niego bardzo zadowolona, a w innych sklepach podobne kosztują ok. 40 zł

9

Odp: Okazje w PEPCO

Powiem Wam, że lubię czasami bez potrzeby wejść i zobaczyć co mają, kiedy jestem w pobliżu smile

10

Odp: Okazje w PEPCO

Jak już tam wejdę to zawsze coś kupię. Ostatnio skusiłam się na lampkę nocną:)

11

Odp: Okazje w PEPCO

Świetne ozdoby świąteczne już tam są, zwłaszcza te gwiazdki bardzo mi się podobają:)

12

Odp: Okazje w PEPCO

Całkiem fajne świeczniki tam kupiłam na podgrzewaczy. Proste, małe, złotówka za sztukę. Mają w różnych kolorach, ja wzięłam kilka czerwonych i jeden fioletowy.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-11-25 11:25:45)

13

Odp: Okazje w PEPCO

Ja tam kupiłam takie białe i czarne świeczniki w stylu skandynawskim - są rewelacyjne. Przyznaję, że podpatrzyłam je u koleżanki i potem chodziłam tak długo, aż pojawiły się znowu w Pepco.

14

Odp: Okazje w PEPCO

Ja bardzo lubię Pepco wink Ostatnio stwierdziłam, że wiele z dodatków i akcesoriów do domu mają tańszych i ładniejszych (!) niż w IKEA. Widziałam ostatnio takie słoiki, do których wkłada się świeczkę i służą za latarenkę, super koce, obrazki, podkładki na stół...
Jeśli chodzi o ciuchy to jak coś mi już do gustu przypadnie to nie ma mojego rozmiaru sad
Za to biustonosze i bielizna ogólnie, zawsze udaje mi się tam kupić.

Siostra dzieciakom ciuchy kupuje, na maluchy jest dużo, na te starsze już gorszy wybór, mało towaru.

15

Odp: Okazje w PEPCO

Czekam aż otworzą drugi sklep w moim mieście. Akurat zbliżają się Mikołajki i podchoinki, a tam zawsze można coś ładnego znaleźć.

16

Odp: Okazje w PEPCO

Ostatnio oglądałam lampki nocne, bo moja się spaliła i potrzebuję nowej, ale czekam jak będą inne kolory, bo te brązowe i nude mi nie bardzo odpowiadają...

17

Odp: Okazje w PEPCO

Mam nadzieję, że nie boisz się ciemności tongue

18

Odp: Okazje w PEPCO

Kupiłam tam wczoraj bardzo fajną pościel, to już drugi komplet od nich, poprzedni dobrze się sprawdził więc skorzystałam ponownie z zakupów

19

Odp: Okazje w PEPCO

Potrzebuję pościeli. Takiej dla dorosłych, bo... na mojej są lalki Bratz w wersji rockowej, ale uwielbiam ją. Niemiecka, doskonały materiał, wytrzymały i przyjemny, gruba, mocna bawełna. Została mi już tylko ta, przetrzymała wszystkie i potrzebuję coś kupić.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-12-26 00:19:58)

20

Odp: Okazje w PEPCO

Polecam szukanie okazji, czasem koś pozbywa się czegoś, co mu niepotrzebne, można znaleźć nawet nowe pościele np. na olx, sporo taniej niż w sklepach.

21

Odp: Okazje w PEPCO

Szukam, niekoniecznie w Pepco, może być gdzieś indziej, misy na owoce. Najlepiej metalowej, ażurowej, ewentualnie z jakiegoś tworzywa lub bambusową. Może być też ostatecznie koszyk. Szklaną stłukłam, plastikową mam za małą. Potrzebuję czegoś, co pomieści grapefruity i pomarańcze.
Szklanych już nie chcę, bo są śliczne, owoce pięknie w nich wyglądają i cieszą oko przed zjedzeniem, ale niestety szkło jest wrażliwe na uszkodzenia w wyniku upadku z ławy na podłogę big_smile
Jak zobaczycie coś gdzieś w fajnej cenie, to dajcie proszę znać. smile

Edit: Już mam, w dodatku z Pepco. Za jedyne 9,90 PLN i to taka, jakiej szukałam smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-02-15 15:39:46)

22

Odp: Okazje w PEPCO

Ciuszki dla dzieci teraz mają fajne - i niedrogie:)

23

Odp: Okazje w PEPCO

Też lubię Pepco- mam kilka kuchennych produktów z tego sklepu. Wiem, że niektóre mamy kupuja tam ciuszki dla dzieci, ale to już wolę kupić w 5-10-15, bo cenowo i jakościowo wypada lepiej.

24

Odp: Okazje w PEPCO

Czekam na jakąś promocję wieszaków. Kupiłam 3 komplety ciemnoszarych (po 10 sztuk), ale jakoś nie mogę ich już tam znaleźć, a przydałyby się jeszcze dwa. Widzę, że są tylko takie po kilka sztuk hmm

25

Odp: Okazje w PEPCO

Piękne poduszki teraz mają, kupiłam już 2 i jeszcze dokupię jak będą...