51

Odp: Zapach faceta

Powinno się powiedzieć swojemu mężczyźnie jeśli jego perfum nam się nie podoba ale raczej trzeba to powiedzieć delikatnie smile

52

Odp: Zapach faceta

Lubię jak mężczyzna pachnie świeżością ,mój używa kosmetyków Nivea

53

Odp: Zapach faceta

Mam dwóch mężczyzn w domu :jeden używa tylko mydła i wody ,bo twierdzi ,że mu śmierdzą  wszystkie perfumy, a drugi mydła z wodą oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała i perfumy,dezodoranty ,aż chce się przy nim siedzieć smile

54

Odp: Zapach faceta

Uwielbiam jak mężczyzna dobrze pachnie. Chcę mężowi teraz kupić nowy zapach - będą to perfumy z feromonami . Czytałam że są bardzo zmysłowe. Z chęcią sprawdzę ich działanie. Kupię mu pod choinkę.

55

Odp: Zapach faceta

martynkaw -Jest wiele osób którym się podobają stare auta ,mi akurat nie ,ale każdy ma prawo do innego gustu .Lubię na nie patrzeć jak jadą ,ale podobają mi się nowe modele samochodów .

56

Odp: Zapach faceta

Może na Walentynki mu kup twój ulubiony zapach i mu zasugeruj ,że tobie się podoba

57

Odp: Zapach faceta

Koleżanka miała podobny problem i powiedziała chłopakowi ,jak kocha to powinien zrozumieć

58

Odp: Zapach faceta

Ja uważam ,że jak facet ,będzie utrzymywał higienę osobistą ,to już mi wystarczy ,powiedzmy jakiś dezodorant smile
A ty delikatnie mu zasugeruj ,że nie podoba Ci się zapach .

59

Odp: Zapach faceta

Mój Facet używa na zmianę trzech zapachów a w sumie odpowiedników z fm-u armanii aqua, armanii code i invictus paco rabane.
te pierwsze są świetne na lato... cytrusowy świeży zapach świetnie parują i są trwałe, natomiast code troszkę cięższe idelane na wieczór a trzecie invictus .....przy nich się rozpływam

60

Odp: Zapach faceta

O, szukałam właśnie takich informacji smile Dzięki wielkie, przydadzą się z całą pewnością smile

61

Odp: Zapach faceta

Lubię, gdy mężczyzna pachnie świeżo. Nie takimi ciężkimi, orientalnymi, słodkimi zapachami. Sama używam takich zimą, ale wiosną i latem zdecydowanie lekkie i świeże. Może komplementami uda mi się go przekonać do tego, aby stosował je sezonowo big_smile

62

Odp: Zapach faceta

Świetnie wink Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym smile Z całą pewnością mi się przydadzą wink

63

Odp: Zapach faceta

Ciężkie piżmowe perfumy są dla starszych panów, młodzi powinni używać energetycznych zapachów

64

Odp: Zapach faceta

Niby to kwestia gustu, ale uważam , że Tobie też się powinien podobać zapach Twojego mężczyzny . i To chyba nie jest aż tak drażliwy temat , żebyś nie mogła z nim o tym pogadać czy delikatnie zasugerować.

65

Odp: Zapach faceta

no tak

66

Odp: Zapach faceta

Myślę, że warto się w tym temacie doradzić znajomych... Według mnie jest to naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy i informacji smile

67

Odp: Zapach faceta

Bardzo podoba mi się męskie zapach Chanel Allure Sport smile

68

Odp: Zapach faceta

Lepiej w ogóle się nie psikać niż używac tych najtanszych napelnionych tylko alkoholem perfum.

69

Odp: Zapach faceta

hej

70

Odp: Zapach faceta

Najbardziej męski zapach, to jak facet przez 2 dni się nie myje.

71

Odp: Zapach faceta

hej

72

Odp: Zapach faceta

Zielony Mexx to najlepszy zapach i kobietom też pasuje:)

73

Odp: Zapach faceta

no ja bym powiedziała ;p

74

Odp: Zapach faceta

Mi sie bardzo podoba dior sauvage smile

75

Odp: Zapach faceta

> FIGA.A napisał/a:

> Mi sie bardzo podoba dior sauvage smile

Dior sauvage jest super i podoba się zarówno kobietom jak i facetom.