476

Odp: Biżuteria

A co myślicie o takim wisiorku z szafirem? Myślałam, żeby kupić sobie teraz coś z kamieniami żeby troche zmienić styl

srebro jest jest próby 925, a wisiorek jest z kryształkami Swarowskiego co mnie jeszcze bardziej przekonuje przy tej cenie, 90zł to nie dużo jak na takie cudo

477

Odp: Biżuteria

Mi się nie podoba. Wolę delikatną srebrną biżuterię.

478

Odp: Biżuteria

Ja również lubię klasyki. Nosze biżuterię z białego złota. W pracy mam dress code i bardzo ozdobna biżuteria mogłaby zostaać po prostu źle przyjęta. Wole kupić coś klasycznego, stonowanego.

Rolę biżuterii na co dzień może pełnić również zegarek. Piękny jest ten klasyczny Tissot na srebrnej bransolecie:

479

Odp: Biżuteria

Mam takie pytanie, czy jak wybieracie obrączki ślubne, cena jest dla was wyznacznikiem, jakość czy wygląd? Bo ja tak właśnie się rozglądam, kilka ciekawych modeli tutaj znalazłam , tylko nie wiem czy kierować się gustem czy bardziej ceną czy czym?

480

Odp: Biżuteria

Jak macie trochę wolnego czasu polecam trochę się pobawić i zrobić sobie piękną biżuterię samemu. Znalazłam sklepik w którym można znaleźć wszystko co potrzeba zobaczcie na  i przekonajcie się same fajnie można się zrelaksować przy tworzeniu.

481

Odp: Biżuteria

Murrano, W,kruk, aparat - by dziubeka, to firmy w których najczęściej kupuję. Lubię srebrną, delikatną biżuterię

482

Odp: Biżuteria

A jakie macie zdanie o męskiej biżuterii? Uważacie, że jest okej, czy też powinny to być dodatki zarezerwowane wyłącznie dla nas? Ja przyznam szczerze, że niektóre z tych męskich dodatków  nawet całkiem nieźle sie prezentują, ale oczywiście facet nie powinien obwieszać się jak niewiasta wink
Trzeba zachować umiar.

483

Odp: Biżuteria

Fajny zegarek, naszyjnik z medalikiem lub inny, bransoletka męska i tyle smile Jestem Tego samego zdania. Facet to ma być facet. Męski!

484

Odp: Biżuteria

Zdecydowanie dyskretny. Delikatna biżuteria to klasyka dla mnie. Jest zawsze modna, elegancka ma swój urok i styl.
Bo inaczej jest z biżuterią o przesadzonych wymiarach, która wygląda już tandetnie.

485

Odp: Biżuteria

Jeśli interesuje was biżuteria drewniana, to radzę ten kierunek, proszę -
Ogólnie drewniane produkty naprawdę robią coraz większą różnicę, to całkiem ciekawie wygląda, tylko wiadomo, że taka biżuteria nie pasuje pod każdą stylizację, co nie?

486

Odp: Biżuteria

Ostatnio widziałam świetne bransoletki zawieszki do aromaterapii na viaaroma.pl, super sprawa!

487

Odp: Biżuteria

Bardzo fajne są ozdoby ze szkła weneckiego, zwróćcie uwagę

488

Odp: Biżuteria

Ja lubię biżuterię ze stali chirurgicznej.  Noszę ją zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia.

489

Odp: Biżuteria

Najwięcej mam biżuterii z kamieniami...