1

Temat: Sprzęt EKG

Jeśli potrzebujecie zaopatrzyć się w dobry sprzęt EKG to mogę Wam polecić modele do samodzielnego stosowania

2

Odp: Sprzęt EKG

Teraz jak lekarze chcą strajkować, to chyba faktycznie trzeba będzie mieć takie sprzęty w domu...:/

3

Odp: Sprzęt EKG

Bez przesady... nie wyobrażam sobie robić z domu szpitala:)
Za to w zderzeniu z fala strajków lekarzy i tak wychodzę na plus - mam pakiet medyczny więc mnie kolejki i zamkniete przychodnie nie dotyczą. Jak ktoś idzie prywatnie - czy taniej, na taki własnie pakiet, to każdy go przyjmie.

4

Odp: Sprzęt EKG

Oj autorce chyba nie chodzi o kupowanie tego sprzętu do domu wink Przecież w internecie są też np. lekarze z prywatnymi gabinetami, właściciele klinik itp. gdzie takie aparaty są potrzebne. Szukałam ostatnio dla koleżanki odpowiedniego elektrokardiografu i muszę przyznać, że aparaty EKG p są wymieniane najczęściej, a i w rankingach lekarzy zajmują pierwsze miejsce. Firma KREDOS jest dystrybutorem zapewniającym najkorzystniejsze ceny w Polsce, więc jak najbardziej warto.

@Autisticard, mogłabyś powiedzieć więcej o tym pakiecie? Jak to wygląda? Rozumiem że jest to jakiś karnet na ileś wizyt itp. itd.?

Ostatnio edytowany przez gosia8787 (2015-03-18 21:17:54)

5

Odp: Sprzęt EKG

Zdecydowanie polecam mieć takie urzadzenie w domu.

6

Odp: Sprzęt EKG

hmm czemu nie? Przeciez nie sa teraz juz takie drogie. A te nowoczesniejsze umozliwiaja wysylanie wynikow online albo smsem do swojego lekarza w razie potrzeby. W sumie fajna opcja, nie sadzicie? Oczywiscie jak ktos wymaga takiej opieki.

7

Odp: Sprzęt EKG

Ja się nie zastanawiam nad sprzętem, raczej nad dobrym lekarzem.

8

Odp: Sprzęt EKG

[qAle po co mi sprzęt EKG, przecież się na tym trzeba znać. Ja jedyne co to znam się na termometrze i na ciśnieniomierzu, takim prostym - bo na ręcznym to nawet bym ciśnienia nie umiała zmierzyć, ale co dopiero ekg? Zastanawiające!

9

Odp: Sprzęt EKG

Nie mam pojęcia o tym sprzęcie EKG ,uważam ,ze przychodnie to powinny mieć a nie osoby prywatne.

10

Odp: Sprzęt EKG

Taki sprzęt musi być najwyższej klasy i każdy szanujący się gabinet medyczny powinien o to zadbać. Moja mama choruje na serce i nie wyobrażam sobie, żeby badali ja na przestarzałym sprzęcie. Przecież od tego zależy trafne postawienie diagnozy i ustalenie późniejszego leczenia. Dlatego regularnie zawożę ją na spotkania i tam mama poddawana jest serii badaniom na profesjonalnym sprzęcie.

11

Odp: Sprzęt EKG

Nie wiem gdzie można zamówić taki sprzet ale wiem że koleżanka do gabinetu zamawiała bo jej akurat potrzebne.

12

Odp: Sprzęt EKG

Moja znajoma potrzebowała pilnie zrobić EKG i szukała placówki, w której można takie coś wykonać.. Sama kiedyś z tego korzystałam, bardzo przydatne.

13

Odp: Sprzęt EKG

Często w przychodniach rejonowych jest EKG więc nie trzeba mieć w domu ani płacić za takie badanie...

14

Odp: Sprzęt EKG

Warto się badać jak najczęściej, bo inaczej zaniedbania doprowadzą do operacji jak u mojego wujka...

15

Odp: Sprzęt EKG

Im więcej wiemy o swoich dolegliwościach tym skuteczniej je możemy leczyć. Niewiedza często prowadzi do dramatów.