26

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Ciastka Delicje prawie 300 g są teraz za 3,65

27

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Są teraz promocje na herbaty Dilmah - moje ulubione:)

28

Odp: Carrefour - wyprzedaże

[quote=summerlove]Prawdą jest  też, że ludzie tam płacą głownie 50-100 zł i oczekują drobnych, a te w kasie też się kiedyś kończą...[/quote]
Zgadza się, ale dobrze funkcjonujący sklep dba o to, żeby były dostawy nie tylko towarów na półkach, ale też drobnych do wydawania w kasie. Jakoś jest wiele innych marketów w centrum, które nie mają z tym problemu.

29

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Mnie to spotyka ty7lkon w Biedronce, choć czasem nawet na plus, bo jak nie mają wydać 9 gr to wydają 10 smile

30

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Ostatnio natknęłam się tam na przeterminowaną kiełbasę, więc trzeba uważać i sprawdzać daty ważności..

31

Odp: Carrefour - wyprzedaże

[quote=lipstick]Mnie to spotyka tylko w Biedronce, choć czasem nawet na plus, bo jak nie mają wydać 9 gr to wydają 10 smile[/quote]
I zawsze chętnie zabierają klepaki big_smile Mam z nimi często problem, gdy się nazbiera i ciąży portfel, a nerwowi klienci sapią jak widzą, że ktoś wyciąga drobne. Ja nie będę z sakiewką chodzić. To też są pieniądze i chcę je wydać, a jak szanowni państwo nie chcą czekać te 10 sekund dłużej, bo tyle zajmuje wybranie końcówki z garści drobnych (te 48 czy 87 groszy, czy ileś), to niech idą do Tesco, gdzie są samoobsługowe kasy smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-07-17 19:05:21)

32

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Tam nic nie ma. Carrefour to mój najmniej lubiany market.

33

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Karp jest już za 8 zł/kg, tylko ciekawe czym był karmiony..?;)

34

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Ja teraz kupowałam surf w kapsułkach za niecałe 24 zł. Zdecydowanie warto

35

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Dużo mają teraz na wagę, ja kupiłam ostatnio nowe talerze, wyszło po 1,80 za szt.

36

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Wczoraj kupiłam majonez Pudliszki 4.99 za 480 g, czyli wychodzi ok. 10,50 za kg, czyli dość tanio w porównaniu np. z Kieleckim, a skład też dobry.

37

Odp: Carrefour - wyprzedaże

W Carrefour w moim mieście są nawet specjalne półki z produktami w obniżonej cenie (bliski koniec daty ważności albo końcówka serii) - i tak np. dziś można kupić mozzarellę za 1.39 zamiast 2,49

38

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Teraz jest sporo fajnych promocji. Dziś kupowałam ozdoby świąteczne do -30 % i zabawki do -25%. Jest gazetka nowa z cenami niskimi jak dawniej i tam jest sporo tez promocji na ten tydzień.

39

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Kupiłam fotel do ogrodu, zabawki na zajączka i nowe buty sportowe, naprawdę niezłe te promocje

40

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Teraz z ceny niskie jak dawniej mają sporo rzeczy ogrodowych. Do dziś włącznie można kupić zestaw na taras drewniany z rabatem 30%.

41

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Ja szukam właśnie większych donic na wiosenne wysianie ziół.