1

Temat: Fototapeta - jaką wybrać?

Co myślicie o fototapetach w mieszkaniu? Ja chcę taką z motywem krajobrazu, wydaje mi się że powiększy optycznie salon.

2

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Fajne są też takie ze zwierzętami:)

3

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

To wszystko zależy od tego do jakiego pomieszczenia chcesz ta fototapetę. Jeśli do kuchni to moim zdaniem świetnie sprawdzają się motywy z roślinkami np. [img=owoce]http://demur.pl/system/photos/56/original/owocowo-warzywna-kuchnia-do-kuchni-fototapety-demur.jpg?1342881052[/img].
Jeśli myślisz o fototapecie w salonie, to ja osobiście jestem zakochana w motywach starych drzew. np.
[img=drzewo]http://agatonstudio.pl/1453-7147-thickbox/fototapeta-most-drzewa.jpg[/img].
A jeżeli w salonie, to już masz tak szerokie pole do popisu, że zdecydowanie sobie coś wybierzesz wink
Bardzo mi się podoba np.
[img=dmuchawiec]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSjsjT8_e39uiR-jgpmv2QF-CmKllKJ4ZwVI94PGMc9i73TuAtMJA[/img].
albo
[img=most]http://demur.pl/system/photos/69/original/fototapeta-energetyczny-salon-mosty-fototapety-demur.jpg?1349124666[/img].

Tak więc, jak już nietrudno się domyślić fototapeta w mieszkaniu to dla mnie idealna opcja. Pasują dosłownie wszędzie wink

4

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Mnie fototapeta szybko by się znudziła w jednym wzorze i dlatego maluję ściany.

5

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Dla mnie też te barwy są zbyt intensywne do mieszkania. Lepiej sprawdziłyby się może w biurze/kawiarni/pubie.

6

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Oryginalną odpowiedzią na wszechobecne fototapety jest sztukateria wewnętrzna. Różnorodność kształtów i elementów pozwala na wkomponowanie się w każdy styl wnętrza, a możliwość ich malowania umożliwia łatwe dopasowani do całej kolorystyki.
Listwy ścienne mogą stanowić obramowania dla obrazów czy zdjęć, a również same tworzyć nietuzinkową dekorację. Panele dekoracyjne 3D posiadają niesamowite rzeźby dzięki czemu ściana nabierze oryginalnego efektu wizualnego.

7

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

świetnie się prezentuje smile

8

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

To prawda, że sztukateria świetnie sprawdza się, jeśli ktoś często lubi malować ściany, jednak to fototapety w prosty sposób mogą optycznie powiększyć przestrzeń.

9

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Niektóre z tych fototapet są cudne smile

Ostatnio edytowany przez sobaja22 (2015-07-17 10:52:10)

10

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Podobają mi się fototapety z motywami krajobrazu. Pamiętam ,że były modne kilkanaście lat temu. Obecnie znowu są na topie ( w sklepie mają dobre ceny, zamawiałam tam fototapetę do salonu oraz do sypialni).

11

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Ja się też zakochałam w fototapetach big_smile Do sypialni  jest tyyyyle wzorów, że mam problem, żeby się zdecydować na coś konkretnego wink Co kolejna to ładniejsza smile Przyklejał ktoś z was sam taką fototapetę? Czym to w ogóle kleić, zwykłym klejem do tapet? Myślałam, żeby zaangażować brata, żeby mi pomógł przykleić, ale nie chciałabym jej zepsuć i narobić sobie podwójnego wydatku... A z "fachurami" różnie to bywa wink

12

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Wow. Ten most jest fajny

13

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Cześć wam mi też się bardzo podobają tapety ścienne. Jesteśmy właśnie z moim kochanym narzeczonym na etapie urządzania naszego wymarzonego domku. Kurczę szukam wszędzie tych tapet na ściany jest tego do groma aż ciężko się zdecydować na cokolwiek. I no trochę ceny też są za jakąś fajną wysokie. My nie chcemy jakichś tam standardowych tylko takie wyszukane za co ceny są windowane i zostaje jeszcze kwestia przyklejenia, że tego nie popsuć. Bo wtedy to już całkiem lipa kasa wydana tapetę a efektu nie ma!!!

14

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Ja nie jestem zwolenniczką tapet. Uważam, że znacznie lepiej we wnętrzach postawić na farby - dużo łatwiej takie pomieszczenie potem odświeżyć.

15

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Fototapety są świetne, ja mam u siebie w salonie i sypialni bo odkąd zobaczyłam taki patent u mojej koleżanki to się zakochałam. Wygląda to świetnie i daje niepowtarzalny efekt. Ale takie tapety to najlepiej kupować w internecie bo mnie te sprzedawane w normalnych sklepach się nie podobają i są o wiele droższe.

16

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Szukając odpowiedniej fototapety trafiłem na taki artykuł , warto przeczytać myślę, bo nie ma nic gorszego jak przyklejenie fototapety i uczucie że jednak tu nie pasuje smile

17

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

U mnie najlepiej sprawdzi się tapeta w odcieniach zieleni, bo to kolor, który mnie najbardziej relaksuje

18

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

A to nie tapeta tylko panel dekoracyjny  - bardzo podoba mi się ta szkocka krata:) w voxie go zobaczyłam
[img=PunBB bbcode test]http://static1.vox.pl/files/wkp/zasoby/indeksy/zdjecia/paneldekoracyjnyscotchgaleria2_www2_w400-h400-q95.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez ellam (2015-11-19 17:03:41)

19

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Super wygladają, zwłaszcza to miasto.

20

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Aprops miast to zobacz tutaj piękne panoramy ale do czegoś takiego jest potrzeba spora ściana aby był fajny efekt w.g mnie.

21

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Mi się coś takiego nie podoba. Może w salonie urody, czy w biurze - okej, ale w domu - nie bardzo.

22

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Każdy jest indywidualny i każdemu podoba się coś innego, widziałam rewelacyjne fototapety , mnie przypadają do gustu np, Nowy Jork, miasto oświetlone coś w tym stylu. Coraz częściej u znajomych pojawiają się fototapety i tak sobie myślę ze i może ja bym coś zmieniła we wnętrzu swojego niewielkiego domu.

23

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Zobaczcie w taniejdladomu.pl, mają 3000 wzorów do wyboru!

24

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Krajobrazy,to chyba nalepszy wybór i najpiekniejszy efekt!

25

Odp: Fototapeta - jaką wybrać?

Ja lubię fototapety ze zwierzętami smile