1

Temat: Co sądzicie o liposukcji.

Rozważam odessanie sobie tłuszczu z brzucha i ud, znalazłam fajną strone internetową  gdzie wszystk o ładnie opisane jest, jednak ja wolałabym poznać opinie kogoś kto miał już taki zabieg. Może ktoś z Was podzielić się wrażeniami, bo jakoś do końca nie jestem przekonana.

2

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Jeśli robić coś takiego to tylko u dobrego specjalisty.

3

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

a może warto spróbować ćwiczeń na pewno będzie to zdrowsze albo chociaż pływalnia nie tylko spali tkanke jak i wzmocni mięśnie a to przyda się na późniejsze lata

4

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Nie mam aż takiego tłuszczu na sobie żeby brać takie radykalne metody... To dobre dla mocno otyłych

5

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Oddać swój tłuszcz Bradowi Pittowi na mydło big_smile no która by nie chciała? ("Fight Club")

6

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Gdyby to Brad wykonywał zabieg to oczywiście jestem na TAK big_smile

7

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Niestety, nie znam nikogo kto miałby za sobą taki zabieg. Znajoma za to przeszła i mówi, że była bardzo zadowolona z pani chirurg, która miała ją pod opieką. Może warto byłoby się tam udać i wypytać o liposukcję?

8

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Nigdy bym nie poszła widziałam w telewizji jak lekarz to robi, później człowiek obolały jest na pewno kilka dni, mówili też w telewizji że jest nie bezpieczny. Wolę zdrowo się odżywiać i spacerować lub jeździć na rowerze wszystko naturalnie bez bólu.

9

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Zanim ktoś zdecyduje się na zabieg powinien zapytać lekarz o skutki uboczne (siniaki, obrzęk, ból, drętwienie, ograniczona mobilność), a także możliwe powikłania, takie jak np. uszkodzenie skóry i tkanek podskórnych, martwica skóry. Trzeba zdawać sobie sprawę z ryzyka.

10

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

a co wiecie o kriolipolizie ? bo czytalam ze to fajna opcja jak ktos chce szybko schudnac ale chce miec penwosc ze dziala - był ktos z was na tym ?

11

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

liposukcja to bardzo poważna operacja. powikłania po tym zabiegu mogą być naprawdę ciężkie. trzeba się porządnie zastanowić czy warto się narażać na takie ryzyko. liposukcja powinna być ostatecznością.

Ostatnio edytowany przez tereska5 (2015-04-24 14:25:29)

12

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Niestety ja nie jestem zwolennikiem liposukcji. Ciało mas jedno i skoro podejmujesz taka racjonalną decyzje to znasz tez po. Zastanów się jeszcze . Skorzystaj z opinii jakiegoś doświadczonego fachowca.wikłania. Wiesz ile skóry zostaje po takim zabiegu i wtedy wcale nie wyglądasz lepiej. A  co zrobisz kiedy znów utyjesz.

13

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Niestety ja nie jestem zwolennikiem liposukcji. Ciało mas jedno i skoro podejmujesz taka racjonalną decyzje to znasz tez po. Zastanów się jeszcze . Skorzystaj z opinii jakiegoś doświadczonego fachowca.wikłania. Wiesz ile skóry zostaje po takim zabiegu i wtedy wcale nie wyglądasz lepiej. A  co zrobisz kiedy znów utyjesz.

To nie do końca wygląda tak jak piszesz, osobiście jeśli ktoś chce dowiedzieć się naprawdę jak zabieg wygląda przebiega i jakie są konsekwencje niech sobie usiądzie i zadzwoni do centrum liposukcji - tutaj znajdziecie numery - ] można wtedy zapytać jak to się odbywa i czy rzeczywiście liposukcja powoduje takie rzeczy o których niektórzy piszą, a z tego co wiem to nie do końca to tak wygląda. A na forum możecie się często zniechęcić przez tego typu opinie.

14

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Szczerze? Ja uważam, że to jest za duzo ingerencja w zdrowie i wszystko. Wlascwie to tez jest zabranie pewnego rodzaju równowagi w ogranizmie. Nie wiem, czy to jest nawet do konca zdrowe.....

15

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

A nie lepiej np pojechać na odchudzanie do dr Dąbrowskiej przypuszczam ,że mniej zapłacisz jak za ten zabieg .
Koleżanka tam była i mówiła ,że oprócz diety jest tam dużo ćwiczeń ,ładnie schudła:)

16

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Jak dla mnie to zbyt radykalna metoda. Myślę, że dobra dieta + sport i jakieś nowatorskie zabiegi kosmetyczne to znacznie lepsze i zdrowsze wyjście niż liposukcja.

17

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

wolę sport, bo liposukcja to nie tylko ból, ale i znieczulenie. Wolę nie iść na łatwiznę;/

18

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

To jest ingerencja w ciało ,a ja się tego boję :(wolę już poćwiczyć niż iść na zabieg liposukcji .

19

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Ale czasem inne metody odchudzania po prostu nie działają. To sprawa zdrowia, hormonów, ograniczonych możliwości uprawiania sportu...
Jestem za jeśli to może komuś poprawić jakość życia.

20

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Czasem liposukcja to jedyna metoda na lepsze życie, są różne choroby które da się wyleczyć poprzez liposukcje właśnie. Takim przykładem jest Lipodema choroba wrodzona i objawia się ona Obrzękiem tłuszczowym.

21

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Nie jest to złe rozwiązaniem przy czym trzeba A - wybrać dobrego chirurgai klinikę B- dbać o siebie po zabiegu, jeść zdrowo, ruszać się wiecej. Sprawdźcie lipolizę laserową specjalnym urządzeniem, nacięcia nie są duże i blizny później się tak goja, że praktycznie ich nie widać. Efekty super, jeden zabieg i koniec problemów.

22

Odp: Co sądzicie o liposukcji.

Gdybym mogła szastać kasą, to pewnie bym się zastanawiała, czy nie pozbyć się z niektórych części ciała tłuszczyku, ale jak czytam o możliwych skutkach ubocznych, to może nawet się cieszę, że nie muszę decydować o tym, czy się poddać czy nie.