76

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hej hej, witaj! Cieszymy się, że jesteś smile

77

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

To i ja się przywitam smile
Nazywam się Hania, robię mgr oraz prowadzę bloga kosmetycznego smile jestem uzależniona od kosmetyków smile

78

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

To forum jest jak grupa wsparcia anonimowych kosmetykoholików, tyle że my się tutaj z tych nałogów nie leczymy.... o nie smile
Witaj Haniu smile

79

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Po kilku chwilach na forum Witam się z Wami serdecznie.
Jestem mamą dwójki różnopłciowych dzieci, żoną całkiem fajnego faceta, i blogerką. Wachlarz moich zainteresowań jest dość szeroki... ale mam swoje koniki, którym poświęcam się codziennie oraz  w każdej mojej wolnej chwili... Czasem jestem miła, czasem jędza, ale z reguły mam dużooo cierpliwości smile

80

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witam smile

Kilka postów już napisałam, więc pora napisać również kilka słów o sobie. Nazywam się Iwona. Jestem licencjonowanym pedagogiem, któremu został rok magisterki. Z zamiłowania jestem fanką piłki nożnej. Kocham swój klub - Liverpool FC. Interesuję się oczywiście modą, urodą i kosmetykami dlatego też założyłam swojego bloga. Od ok. 8 miesięcy interesuję się zdrowym odżywianiem. Zmieniłam swoje nawyki o czym mam zamiar pisać na blogu. Polubiłam gotowanie przez co wynajduję coraz to nowsze przepisy. Oczywiście lubię dobrą muzykę, wciągające książki i ciekawe filmy.

81

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witajcie Dziewczyny, miło, że jesteście z nami big_smile A te "kilka" Waszych postów już pozwoliły ucieszyć się, że ktoś fajny dołączył do społeczności forum big_smile

82

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witajcie smile
Jestem tutaj nowa, więc na początek chciałabym się przywitać smile
Blogerka - tak. Matka - tak. W związku - tak. Szajbnięta - tak wink
Staram się zachowywać do życia zdrowy dystans i spoglądanie nań przez pryzmat uśmiechu, choć, jak każdy mam lepsze i gorsze dni. Do tego ponoć cechuje mnie "specyficzne poczucie humoru" i szczerość, co nie zawsze przysparza mi przyjaciół wink

Aktualnie na forach skupiam się raczej na mojej nowej pasji, blogowaniu kosmetycznym, bo czas nie pozwala mi się na jakiś większy rozstrzał, ale mam nadzieję, że z czasem wkręcę się w wiele wątków smile

A póki co, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojej społeczności smile

83

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hejka, a kto dzisiaj jest normalny? Witam serdecznie w naszej społeczności osób kolorowych i otwartych na nowe, najbardziej szalone pomysły, posty, wpisy, liczy się szczerość i bycie sobą, tak więc W I T A  Cię- szalona i postrzelona blondyneczka nastawiona pozytywnie do świata, ale potrafiąca okazać ostrożność w stosunku do ludzi-wilków w owczej skórze. Jestem optymistką, dziewczyną chłopaka i Panią swego kota. Kocham nowinki modowe, babskie ploteczki, gotować i malować paznokietki u nóg. To tyle na ten moment:):)

84

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witaj blogerko!! Podaj swój blog prosimy, chętnie zajrzymy:)

85

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hej!

Tutaj wasz najnowszy nabytek - Anka wink Jeszcze nie matka, jeszcze nie żona, więc wychodzi na to że kochanka ;-)
Widzę że na forum prowadzicie ciekawe dyskusje na interesujące tematy, więc postanowiłam się dołączyć i dorzucić swoje 3 grosze ;-)

Ostatnio edytowany przez ania.bania (2013-05-24 10:49:11)

86

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witamy i zapraszamy:)

87

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hej,
bardzo mi miło, mam na imię Natalia, właśnie skończyłam 25 lat i zaczęłam nową pracę w salonie wizażu:)
Interesuję się kosmetyką i modą, lubię polskie filmy i muzykę Kamila Bednarka.

88

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witamy:)

89

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hej, tu Ania - mieszkam w Śremie, studiuję w Bydgoszczy, lubię aerobik i ciągle jestem na diecie:)

90

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witam was kochani smile
Na imię mam Dorota mam 32 lata, pochodzę z Katowic z dzielnicy Giszowiec ,pracuje w sklepie spożywczym i mam jednego syna w wieku 10 lat .
Lubię muzykę nowoczesną i od czasu do czasu pomyszkować w internecie smile

91

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Cześć Dziewczyny smile

92

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Cześć:) Gdzie byłaś jak Cię nie było...? big_smile

93

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hejka na imię mam Majka ,cieszę się ,że jest tu taka fajna grupa ;)lubię słuchać Eskę ,mam 28 lat i pracuję w Kielcach jako kontroler jakości ,mam 2 zakręcone córeczki 7 lat i 9 lat i psa Dianę .

94

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

hej mam na imię Aneta ,mam 30 lat lubię czytać dobrą literaturę polska jak i zagraniczną.

Ostatnio edytowany przez netka40 (2016-01-24 17:29:04)

95

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Cześć dziewczyny mam na imię Anka mam 22 lata pochodzę z Płocka  i lubię jeszcze imprezować w wolnych chwilach, także lubię czytać romansidła ,żeby uciec od rzeczywistości .

96

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hej,
tu Ada, jestem z Gorzowa i lubię aktywnie spędzać czas - zapraszam do kontaktu:)

97

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Szkoda ,że tak daleko Ada .Ja mam na imię Dagmara i mieszkam w Łodzi ,lubię chodzić na  Nording walking także lubię aktywnie spędzać czas smile

98

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Pochodzę z Suwałk mam 23 lata ,lubię zwiedzać Polskę i znajomi wołają na mnie Kaśka .Szukam chętnych na piesze wycieczki krajoznawcze .

99

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Wita was Częstochowa jest tu ktoś z tego miasta? .Mam na imię Anka i 26 lat na karku .Lubię muzykę klasyczną ,a najbardziej
Straussa, te walczyki nikomu nie dorównują :)mogłabym przetańczyć całą noc.

100

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witajcie smile
Mary Anno, mam bardzo dobrego znajomego w Twoim mieście smile Tyle że słucha tej ciężkiej klasyki smile Trash, heavy metal smile[quote=Gabika]Cześć:) Gdzie byłaś jak Cię nie było...? big_smile[/quote] Siedziałam cicho i patrzyłam, czy ktokolwiek zatęskni tongue