1

Temat: Zapachdomu

Kupujecie od czasu do czasu świece zapachowe? Sama jestem od nich w pewnym stopniu uzależniona i często kupuję zwłaszcza Yankee Candle. Obecnie są mega wyprzedaże i można tam dostać zarówno same świece, jak i woski a także inne dodatki w obniżonych cenach. Poza tym sklep ma ogromny wybór nut zapachowych i bez wątpienia każdy znajdzie tam coś dla siebie.

2

Odp: Zapachdomu

Lubię świece zapachowe, chociaż staram się wybierać te z małą ilością toksycznych dodatków, najlepsze są woskowe

3

Odp: Zapachdomu

Rzadko, bardzo rzadko używam świec zapakowych. Z moim facetem najczęściej decydujemy się na kadzidełka - niby mają bardziej intensywny zapach, ale się o wiele dłużej zapach utrzymuje co jest dużym plusem. No i uważam że w kadzidełkach mam więcej orientalnych zapachów

4

Odp: Zapachdomu

Kocham kadzidełka <3 Świece też mam, choć rzadziej ich używam, a podgrzewacze zapachowe w ładnych świecznikach pełnią głównie funkcję ozdobną. Mam zestaw do robienia perfum do pomieszczeń.
Mimo wszystko głównie korzystam z kadzideł.

5

Odp: Zapachdomu

tylko dziewczyny pamiętajmy zapach zapachem tylko sprawdzajcie czy nie macie uczulenia. A i pamiętajmy że niektóre zapachy nas napędzają do działania a inne nastrajają do wyciszenia a jeszcze inne jak np lawenda uspakaja a zarazem działa odstraszająco na mole.

6

Odp: Zapachdomu

Teraz przy zakupach pow. 99 zł i z kodem sale30 jest rabat -30%

7

Odp: Zapachdomu

Ciekawe zapachy mają teraz na lato