26

Odp: Wspólne odchudzanie - akcja na forum

Ja ostatnio postanowiłam pozbyć się nieco zbyt dużego brzuszka smile Na razie stosuję się do porad, które znalazłam na troski.pl- co jeszcze powinnam do nich dorzucić?

27

Odp: Wspólne odchudzanie - akcja na forum

Może urodzić wreszcie smile

28

Odp: Wspólne odchudzanie - akcja na forum

dołączam do Was- od tygodnia ćwiczę sobie przy muzyce, wcześniej zero ruchu, całe dnie w domu z dzieckiem... Do zrzucenia nie mam dużo, może z 5kg, ale chodzi mi o poprawę wyglądu, jędrności, samopoczucia smile Zakupiłam płytę Ewy Chodakowskiej z Shape (9,99zł) i musi być dobrze smile Chociaż jest ciężko

29

Odp: Wspólne odchudzanie - akcja na forum

No, warto na wiosnę zrzucić kilka kilogramów.
Ja mam w biodrach-88 i to jest o.k., ale w tali też tyle samo, a powinno być z 60-70.

30

Odp: Wspólne odchudzanie - akcja na forum

Dzień dobry. Dołączam do pytających. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej w temacie akcji?

31

Odp: Wspólne odchudzanie - akcja na forum

Doceniam Wasze zaangażowanie w wątek, jednak nie zgadzam się niestety z żadną powyższą wypowiedzią.

32

Odp: Wspólne odchudzanie - akcja na forum

fajna akcja też się chętnie dołączę smile ja się do tego jeszcze suplementuję , bardzo fajne efekty po miesiącu cięzkich treningów smile no i diety to wiadomo, mam wyliczone proporcje przez trenera i tego się trzymam smile póki co minus 23kg w 6 miesięcy

33

Odp: Wspólne odchudzanie - akcja na forum

Cześć! Mam 31 lat. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Zawodowo pracuję w domu. I niestety siedzenie godzinami przy komputerze i podjadanie przy tym, zwiększyło moją objętość w znaczny sposób... Przed 2 ciążą ważyłam 56 kg. W ciąży przytyłam 20 kg. Pózniej udało mi się trochę zrzucić aż w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć i odstawiłam słodycze udało mi się wrócić do pierwotnej.

34

Odp: Wspólne odchudzanie - akcja na forum

Ja mam do zrzucenia 5 kg, może 6-  i już wzięłam się za ćwiczenia co rano pół godziny i po południu godzinka:)

35

Odp: Wspólne odchudzanie - akcja na forum

Ja robię codziennie szóstkę Weidera i male sukcesy już są:)