1

Temat: jaki piekarnik?

Hej:)
Mam pytanko do Was:) Jaki piekarnik polecacie, lubię piec ciasta ale mój obecny już odmawia posłuszeństwa i czas na nowy. Jakiej firmy?? Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto dlatego proszę o sprawdzone marki ewentualnie konkretne modele. Czekam na wasze propozycje:)

2

Odp: jaki piekarnik?

ja mam gazowy w kuchence i jest super!

3

Odp: jaki piekarnik?

A ja nie używam tego w kuchence, tylko takiego blaszanego na prąd, kupionego na targu. Jest rewelacyjny, tylko że w nim się nie ustawia temperatury tak jak w tym w kuchence. Sąsiedzi też to mają, bo kiedy byłam mała to wszyscy masowo to kupowali. Niektórzy przestali używać, bo za mocno grzał, no ale wystarczyło wyciągnąć spiralkę, żeby uzyskać temperaturę idealną.

4

Odp: jaki piekarnik?

U mojej babci już ponad 15 lat taki działa, kupiony za 15 zł od Rosjan na rynku - tylko spirale wymienia bo się przepalają, a ona często piecze

5

Odp: jaki piekarnik?

Jest niezawodny, świetny! Ja zawsze z niego korzystam big_smile
twoja babcia wie co dobre smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2012-12-23 16:26:11)

6

Odp: jaki piekarnik?

Jest taka noc, na którą człowiek
czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy
wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą
się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór,
gdy gasną spory, znika nienawiść… Wieczór,
gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia…
To noc wyjątkowa…Jedyna…
Niepowtarzalna…Noc Bożego Narodzenia…

Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy sylciar wraz z rodziną

7

Odp: jaki piekarnik?

Święta, święta i po świętach... Strasznie szybko minęły

8

Odp: jaki piekarnik?

A mnie bardzo się dłużył wczorajszy dzień... miałam coś zaplanowane, ale nie wypaliło..

9

Odp: jaki piekarnik?

Najlepiej nie planować, postawić na spontan. Ja zaczynam już odliczanie do kolejnego Sylwestra smile

10

Odp: jaki piekarnik?

Wracając do tematu - ja korzystam z prodiża kupionego gdzieś na targu i nieźle się spisuje już 2 lata

11

Odp: jaki piekarnik?

Moja babcia też mimo że od ponad 10 lat ma kuchnię gazową z piekarnikiem to i tak piecze w starym 30-letnim prodiżu...

12

Odp: jaki piekarnik?

Piekarniki gazowe są beznadziejne, najlepsze elektryczne

13

Odp: jaki piekarnik?

ja robię głównie zapiekanki, do tego gazowy wystarcza, a ciasta piekę u siostry po sąsiedzku, w elektrycznym

14

Odp: jaki piekarnik?

Ja piekę w gazowym, nie jakieś wymyślne,ale się udają. Trzeba tylko dobrze rozgrzać piekarnik wcześniej

15

Odp: jaki piekarnik?

u mnie tylko pizza wychodzi, ciasta nie (w gazowym)

16

Odp: jaki piekarnik?

Ale mi narobiłyście smaka, chyba sobie zamówię z szynką i pieczarkami:)

17

Odp: jaki piekarnik?

Ja na moją amikę nie narzekam już ma 7 lat i żadnej wpadki z ciastem

18

Odp: jaki piekarnik?

Mam Amikę gazowo-elektryczną od 2007 r.

19

Odp: jaki piekarnik?

Ja ostatnio dostałam niespodziewaną premię w pracy i postanowiłam kupić sobie nowy piekarnik. Poprzedni miał już z 10 lat, więc uznałam, że to najwyższa pora. Byłam zdziwiona, jakie funkcje mają teraz piekarniki. Czujniki zabrudzenia, czyszczenie parą wodną, wyświetlacze, funkcje pieczenia ulubionych potraw.Korzystając z tego, że jest lato i można tanio kupić owoce i warzywa, zaczęłam piec dużo ciast.

20

Odp: jaki piekarnik?

Kuchnia z piekarnikiem La Nordica 10kW AMERICANE - boska ale droga, hhhhhhhhuhuhu

21

Odp: jaki piekarnik?

[quote=Kielini]Ja ostatnio dostałam niespodziewaną premię w pracy i postanowiłam kupić sobie nowy piekarnik. Poprzedni miał już z 10 lat, więc uznałam, że to najwyższa pora. Byłam zdziwiona, jakie funkcje mają teraz piekarniki. Czujniki zabrudzenia, czyszczenie parą wodną, wyświetlacze, funkcje pieczenia ulubionych potraw.Korzystając z tego, że jest lato i można tanio kupić owoce i warzywa, zaczęłam piec dużo ciast.[/quote]

To ja też chcę do takiej pracy gdzie dają premie i to niespodziewane:) Przydaloby się odnowić kuchnię i sypialnię, bo zawsze pomijamy przy remontach...

22

Odp: jaki piekarnik?

Ja mam swojej kuchence piekarnik elektryczny z termoobiegiem. Niby wszystko w porządku,ale od samego początku przekłamuje temperaturę, bo obojętnie na ile się ustawi to mam wrażenie, że  jest tak samo gorący i zdarzy mu się przypalać nawet na stu stopniach. Chyba trzeba wymienić na nowy ;-)

Ostatnio edytowany przez ernest33 (2015-06-07 21:06:45)

23

Odp: jaki piekarnik?

Polecam firmę Ariston ma wiele funkcji ,służy już mi 15 lat

24

Odp: jaki piekarnik?

Ja jakiś czas temu kupowałam nowy sprzęt do kuchni. Również zastanawiałam się jaki konkretnie piekarnik wybrać. Gazowych raczej juz  nie ma  na rynku ( przynajmniej ja nie widziałam) tak więc zdecydowaliśmy się na piekarnik elektryczny do zabudowy. Wybralismy markę Amica. Jest to stara marka z doświadczeniem. Jestem zadowolona. Piekarnik nie był taki drogi a ma wiele funkcji, szybciutko sie nagrzewa oraz jest zdecydowanie lepszy niż mój poprzedni ( ciasta wychozą mi w nim lepiej...

25

Odp: jaki piekarnik?

A szukasz piekarnika do zabudowy, czy piekarnika wolnostojącego? Jeśli tego pierwszego, to może zastanowisz się nad piekarnikami od Kernau? Mam piekarnik tej marki u siebie i jestem zadowolona. Pamiętam, że jak wybieraliśmy ten piekarnik to mieliśmy dosyć okrojony budżet, bo wiadomo jak to jest jak się wprowadza do nowego domu - wydatków jest masa i trzeba wszystko jakoś ze sobą pogodzić, ale wracając - chcieliśmy kupić piekarnik za mniej niż tysiąc złotych i udało się wink Powiem szczerze, że spisuje się bardzo dobrze. Często korzystam z piekarnika i nie mam żadnych zastrzeżeń.