26

Odp: boczki ;(

Spróbuj ćwiczeń może troszkę pomogą ,bo samą dietą boczków nie zlikwidujesz.

27

Odp: boczki ;(

Skłony, hula hop, bieganie i pływanie to klucz do pozbycia się boczków. W zasadzie to każdy ruch jaki zapewnimy naszemu organizmowi wyjdzie nam na dobre. Nie tylko mam na myśli wygląd zewnętrzny, ale i nasze zdrowie. Dbając o wygląd zewnętrzny i uprawiając sporty dbamy także o nasze serce. Pracujemy nad kondycją. Ćwicząc przyspieszamy metabolizm i dzięki temu łatwiej nam chudnąć.. Aby pozbyć się boczków musimy pamiętać o dwóch aspektach: odpowiednia dieta oraz regularne ćwiczenia. Regularność posiłków i ćwiczeń jest ważna.

28

Odp: boczki ;(

Najlepiej i najbezpieczniej jest skorzystać z  usług dietetyka. Ja korzystam i mogę z czystym sumieniem polecić .

29

Odp: boczki ;(

hula - hop z kulkami przy okazji ,będzie Cię masował .

30

Odp: boczki ;(

na boczki najlepsze są ćwiczenia, które wymagają skrętów tułowia oraz angażujące cały jeden bok ciała.
wystarczy poszukać na YT treningów skupiających się na rejonie brzucha, one zwykle są krótkie 10-20 minutowe, ale są tam ćwiczenia i na głębokie mięśnie i na plecy i na boczki, wszystko od razu.

31

Odp: boczki ;(

a u mnie boczki to chyba po prostu taka uroda big_smile zawsze mam niezależnie ile bym cwiczyla... to prawda, ze jakoś się nie katuję, ale byłam w lepszej i gorszej kondycji a boczki zawsze miałam big_smile

32

Odp: boczki ;(

Na boczki trzeba ćwiczyć i tyle. I nie jeść słodyczy.

33

Odp: boczki ;(

Hej, też macie problem z boczkami, odstającą oponką? Miałam tak samo... Jestem osobą dość szczupła, niestety miałam odstający brzuszek, ograniczyłam jedzenie (do minimum), ćwiczyłam brzuszki itp (niestety jest to opcja dobra tylko dla osób które mają płaski brzuch i chcą sobie go jedynie "wyrzeźbić" a nie zbić tłuszczyk); efekt: brzuch lekko twardszy, natomiast wcale się nie zmniejszył, a co tu mówić o płaskim...

34

Odp: boczki ;(

Ja na swoim przykładzie wiem, że wystarczy zrezygnować z produktów cukrogennych, odstawić pieczywo. Owoce zastąpić warzywami. Tkanka tłuszczowa sama zniknie i parę kilo w dół na wadze poleci. Po co się faszerować jakimiś tabletkami w których nie wiadomo co jest.

35

Odp: boczki ;(

spróbuj serio skrętoskłonów. Ja plus może dobrze podziałają brzuszki na boki albo leżac podnieś tłów i łap kostki w nogach smile

36

Odp: boczki ;(

trochę to skomplikowane:) wolę aerobik:)

37

Odp: boczki ;(

Sama borykałam się z problemem nadwagi.

38

Odp: boczki ;(

Też borykam się z nieładnie wyglądającymi boczkami. Moich prób odchudzania było wiele... bez rezultatów.

39

Odp: boczki ;(

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz .

40

Odp: boczki ;(

Ja będę też brać spalacz tłuszczu, czytałam że Redin ma dobry skład i na niego się zdecydowałam.

41

Odp: boczki ;(

Ja nie polecam spalaczy tłuszczu, ponieważ przynoszą tylko krótkotrwały efekt, który szybko znika. Lepiej zainwestować w zdrową dietę i ćwiczenia. Ja korzystam z platformy treningowej, gdzie mam spersonalizowaną dietę i darmowy indywidualny plan treningowy pod mój cel smile

42

Odp: boczki ;(

Jak ktoś po stosowaniu spalacza zaczyna się objadać i tylko leży przed tv, to efekt znika... Ja jestem 5 tygodni po kuracji spalaczem Redin i jakoś nie tyję ponownie - waga stoi w miejscu.

43

Odp: boczki ;(

Niestety nie da się usunąć samych boczków. Zrzucić kilka kg to nie problem, ale utrzymać ten efekt przez długi czas to już nie lada szutka.

44

Odp: boczki ;(

U mnie na jesieni robią się same, bo jem właściwie tyle co wcześniej, ale jakoś ciało lubi sobie odłożyć zapas:/