1

Temat: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Czy któraś z was korzystała przed 30stką z kwasu hialuronowego wstrzykiwanego w celu powiększenia i nadania lepszego poziomu estetyki ust? Ja się nad tym zastanawiam dla siebie i chcę poznać opinie osób, które już przez to przeszły. Zależy mi na prawdziwych opiniach, bo to w końcu jednak korekcja tego, co tworzyła natura smile

2

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja nawet po 40-tce nie planuję takich zabiegów, naprawdę można się zestarzeć z godnością a nie chodząc na zabiegi, które potem mogą się nam odbić czkawką....

3

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

A ja też sie zastanawiam, jestem po 40-tce, usta mam małe, wąskie, chciałabym spróbowac. Zastanawiałam się nad ofertami z grupona czy czegoś podobnego ale nie wiem na ile to bezpieczne?

4

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Jeśli masz małe usta  lidenka , to do powiększania konieczne są odpowiednie warunki wyjściowe. Pełne usta można powiększyć dość znacznie, ale w sytuacji, gdzie prawie nie widać czerwieni wargowej,także nie będziesz mogła wyglądać jak Angelina Jole

5

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Zabieg powiększania ust robią sobie osoby w różnym wieku. Jest to zabieg natury estetycznej i w przypadku małych i wąskich ust potrafi odmienić całkowicie życie kobiety. Zabieg tego typu jest bezpieczny , ponieważ poprzedza go konsultacja lekarska podczas której omawiane są wskazania i przeciwwskazania do tego rodzaju zabiegu.

6

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

[quote=martynap]Czy któraś z was korzystała przed 30stką z kwasu hialuronowego wstrzykiwanego w celu powiększenia i nadania lepszego poziomu estetyki ust? Ja się nad tym zastanawiam dla siebie i chcę poznać opinie osób, które już przez to przeszły. Zależy mi na prawdziwych opiniach, bo to w końcu jednak korekcja tego, co tworzyła natura smile[/quote]

Nie wiem czy zależy Ci też na opinii osoby, która nie przechodziła zabiegu, ale wypowiem się. Uważam, że nie ma nic ładnego w dużych, sztucznie napompowanych ustach. Można mieć ładne naturalne wąskie usta i za pomocą makijażu poprawić lekko ich wygląd. Będzie to zdecydowanie lepsze. Dokonując zabiegu nigdy nie wiesz, jaki będzie efekt. Jest to wielkie zaufanie do lekarza i częściowo ruletka. Może wyjść ładnie, dając naturalny efekt, ale może wyjść sztucznie i nieestetycznie. Nie ma sensu aż tak ryzykować. Usta nie są miejscem, które można zasłonić jak nie wyjdą. Zaakceptuj swoje i miej zawsze uśmiech na twarzy, który doda Ci pewności siebie.

7

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Mi lekarka med, estetycznej po konsultacji poleciła najpierw makijaż pernamentny, a dopiero potem nawilżanie i modelowanie kwasem. Miałam zanik czerwieni wargowej i to powodowało optyczne zmniejszenie ust. I może nie mam ust jak Angelina, ale wyglądaja na pełne, równe i naturalne, dokładnie taki efekt jaki sobie wymarzyłam.

8

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Kwas hialuronowy z czasem zostaje wchłonięty przez organizm, poza tym tego typu zabiegi są tak mało inwazyjne, że naprawdę nie ma co się obawiać. Oczywiście mała inwazyjność zabiegu nie oznacza, że nie możemy się oszpecić zamiast upiększyć, jak w każdym przypadku nie należy przesadzić. Warto stosować się do złotych zasad opisanych w poniższym artykule:

Ostatnio edytowany przez becia76 (2016-04-04 11:42:55)

9

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

To prawda, często usta wydają się optycznie mniejsze właśnie przez zanik czerwieni wargowej. Wiele z Was, słysząc o modelowaniu ust wyobraża sobie napompowane "pontony". Tymczasem dla osób, mających wąskie usta, delikatne wypełnienie kwasem hialuronowym daje naprawdę spektakularny efekt. Co więcej, jest to zabieg odwracalny.

10

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

mam dość wąskie usta i lepiej by wyglądały powiększone, ale się trochę boję, że efekt będzie nie taki jak chcę, a potem z pół roku będzie trzeba czekać żeby wszystko wróciło do normy. Makijażem też można powiększyć usta.

11

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja zdecydowałam się na powiększenie i modelowanie ust na bazie kwasu hialuronowego. Na początku miałam nie małe obawy, ale rozwiała je moja przyjaciółka. Kiedy zobaczyłam jej usta po powiększeniu to już się nie zastanawiałam i umówiłam się na wizytę do gabinetu Kod Piękna -  Doświadczeni specjaliści, wysokiej klasy sprzęt , miła obsługa, atmosfera . Z efektu końcowego jestem zadowolona, usta wyglądają bardzo ładnie.

12

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

nie mam potrzeby stosowania takich zabiegów. jakoś nie wyobrażam sobie powiększać ust, dla mnie to śmieszne big_smile do ust używam jedyni takiego balsamu malinowego i czasem podkreślę je szminką lub błyszczykiem. mąż by mnie chyba zamordował, gdybym sobie powiększyła usta big_smile

13

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja też bałabym się takich zabiegów, igieł, bólu, opuchlizny. A jeśli efekt byłby gorszy niż bym chciała..? Wolę już własne, nie są takie złe...

14

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Do powiększania ust to stosuje się również kwas hialuronowy, moim zdaniem jest to najmniej inwazyjna metoda. A ciekawy artykuł o samym kwasie, jego zaletach, wadach oraz rodzajach można znaleźć na tej stronie  W ogóle na tej stronie jest wiele fajnych artykułów o tym jak zachować młody wygląd smile A to dla nas kobiet bardzo ważne.

15

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Nie ma co się bać smile ja mialam powiekszane wlasnie hialuronowym i opuchlizna niemal nie wystąpiła.
Oczywiście, jak juz sie zrobi raz to chce sie wiecej i wiecej...ważne, żeby mieć umiar i dystans do własnego wygladu, żeby nie przesadzić:) mozna sie naogladac takich przypadkow na zdjeciach gwiazd...Trzeba korzystać z dobrodziejstw jakie daje  ma mnostwo takich salonow.

16

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Hmm jeszcze jak robi to profesjonalny lekarz- to mogę to zrozumieć. Ale czasem jak widuję takie "glonojady" z przesadzonymi ustami to padam...Moja koleżanka robiła sobie ostatnio u lekarza medycyny estetycznej Gdynia i powiem wam, że wyglądała tak fajnie- że małzo kto  by powiedział że coś robiła, a twarz od razu się zmieniła.

17

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Kwas hialuronowy jest lepszy niż botoks, bo nie ma tak przesadzonego efektu na początku, zaraz  po zabiegu...

18

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

zdecydowanie Ci to odradzam....zobacz co stało się z Kayah. Zamieniła się w monstrum!

19

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

panicznie boję się strzykawek... chyba nie dałabym sobie nic wstrzyknąć

20

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja się poddałem takiemu zabiegowi. Też się bardzo bałam, jednak to nie jest aż tak straszne, jak sobie wyobrażałam. Na stronie kliniki z której korzystałam, przeczytałam o tym zabiegu i wyszło, że jestem już po. Efekt jest nieporównywalny. Polecam.

21

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

To strasznie nie naturalnie wyglada!!

22

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Jak usta są dobrze zrobione, to nie jest tak źle. Zmiana musi być precyzyjna i subtelna.
Nie wolno przesadzić! Glonojady nie są w modzie smile
Trzeba iść do profesjonalnego gabinetu, który specjalizuje się w tego typu zabiegu.
Najlepiej zajrzeć sobie tutaj.
Zajmują się tam nie tylko powiększaniem, ale również modelowaniem ust.

Ostatnio edytowany przez lezi (2016-06-29 18:37:46)

23

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Bałabym się takiego zabiegu - wielkie, napompowane usta, jakby opuchnięte - to nie może wyglądać dobrze... ja wiem, że chcesz wyglądać sexi ale uważaj, by nie wyglądać śmiesznie.... ja wiem, że ważne jest by efekt Tobie się podobał, ale jak mężczyźni będą się śmiali z ,,glonojada" to też nie będzie ci miło.... ja mam małe usta, prawie ich nie mam i zazdroszczę dziewczynom, które mają ładny, pełny zarys ust ale nie poprawiałabym natury...

24

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Przy wąskich ustach każda zmiana na plus jest dobra, a taka opuchlizna schodzi szybko...

25

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Doświadczony lekarz to klucz do sukcesu, jeśli nie chcesz mieć „ust jak ryba” wybierz klinikę godnych zaufania lekarzy. Każda modyfikacja naszego ciała jest rzeczą niebezpieczną, więc nie wybieraj kliniki w ciemno, bo nie warto. Ja mam swojego ulubionego lekarza do którego chodzę regularnie i wiem, że jestem bezpieczna, o efekt również się nie martwię bo za każdym razem jest bardzo naturalny.