1

Temat: Jakiej firmy okna kupić

Cześć. Pytam się tutaj bo widze,że jest bardzo wiele róznych firm oraz nie wiem na jakie konkretnej firmy okna się zdecydować. Moze doradzicie co wybrać? Co będzie najlepsze?

2

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Ja mam od kilku lat okna oknoplast, są ok

3

Odp: Jakiej firmy okna kupić

My jakiś czas temu wstawialiśmy sobie nowe okna. Wybraliśmy firmę Budvar. Z polecenia bo znajomi wstawiali sobie od nich okna oraz byli bardzo zadowoleni tak więc postanowiliśmy im zaufać. Obecnie jestem bardzo zadowolona bo widzę rożnicę. Jest mróz dzisiaj  u mnie 17 stopni a w domu jest cieplutko. W zeszłym roku przy mniejszym mrozie ale starych nieszczelnych oknach było o wiele zimniej w domu.
Jest ciepło dzięki temu,że zainwestowaliśmy w okna w technologii energooszczędnej , pasywnej. Takie okna są wprawdzie trochę droższe ale o wiele lepiej zatrzymują w domu temperaturę. Jest cieplej , przyjemniej. Jestem równięz pewna,że rachunki za ogrzewanie również przyjdą niższe.

Ostatnio edytowany przez justa31 (2016-01-04 12:46:01)

4

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Sama mam okna z firmy Budvar, dlatego mogę polecić tego producenta okien. Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale firma ma swoje biura handlowe w wielu miastach, na przykład w Częstochowie biuro mieści się przy ulicy Mirowskiej.

5

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Ja polecam włoskie okna. Też długo się zastanawiałam, jakie okna wybrać. Świetna jakość, jestem bardzo zadowolona!

6

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Mnie wpadł w oko Salon okien Gam. Może i Ciebie zainteresuje. Na stronie jest całe niezbędne info.

7

Odp: Jakiej firmy okna kupić

no jak szukamy dobrych okien to musimy posprawdzać kilka ofert ze względu na cenę ale również na parametry jakie okna mają jedne są z podwójną szybą a inne jak te mają potrójne warstwy szyb a co za tym idą mają lepsze parametry termiczne. Sprawdźcie sami.

Ostatnio edytowany przez kasia353535 (2016-09-29 22:07:33)

8

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Przy zakupie okien należy zastanowić się jakie okna są nam potrzebne i czego od nich wymagamy. [url=http://rozatv.eu/aktualnosci-68/sluchacze-pisza/4427-jakie-okna-lepsze-pcv-czy-drewno]Tutaj[/url] fajnie opisany jest wybór okien.

9

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Zdania są mocno podzielone

10

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Nam udało si bardzo porządne okna kupić przy okazji zakupu bramy ale niestety nie znam się na tym. Możesz sobie zobaczyć ofertę , tam mają wszystko opisane

11

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Jeśli chodzi o bramy to polecam firmę  - zarówno my jak i teściowie mamy ich bramy i mogę polecić.

12

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Sprawdźcie sobie okna od producenta - są na rynku od wielu lat, są w grupie Partner. Firma oferuje montaż, fachowe doradztwo,  ich produkty są wytrzymałe, firma posiada nowoczesny park maszynowy.

13

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Oknoplast i Drutex ma najlepsze okna.

14

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Ciekawe firmy do okien polecacie. Dzięki za porady.

15

Odp: Jakiej firmy okna kupić

A co myślicie o oknach oferowanych przez firmę Eks? Gwarantują jakość, bo współpracują tylko z pewnymi i najlepszymi producentami okien , a sam montaż to też fachowa robota. Oferta jest bardzo bogata, a przedstawione modele naprawdę robią wrażenie. Aż trudno się zdecydować na jeden konkretny. Fajną sprawą jest też to, że zajmują się również stolarką drzwiową i podłogami, więc przy budowie domu mogą okazać się niezbędni, by nasze cztery kąty wyglądały perfekcyjnie z pasującymi do siebie elementami wyposażenia.

16

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Ja lubię okna drewniane, takie od stolarza.

17

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Wymieniając okna możemy je odliczyć od podatku w uldze termomodernizacyjnej. A jakie okna? Ja postawiłam na znany i ceniony od lat model, który wybierałam z profesjonalistami.

18

Odp: Jakiej firmy okna kupić

Ja polecam drewniane okna, w kolorze jasnego orzecha.