276

Odp: Nasze zdjęcia

Może kiedyś zapanuję nad swoją pazernością smile

277

Odp: Nasze zdjęcia

Ja czuję się przepełniona od samego patrzenia na to jedzenie, jest mi ciężko na żołądku chociaż wcale nie jadłam więcej niż zwykle, no może trochę częściej, ale rozsądne ilości...

278

Odp: Nasze zdjęcia

Teraz to ja czuję się przepełniona od samego patrzenia na słowo "jedzenie" big_smile
A ile jedzenia zostało po Sylwestrze... makabra... Kupiłam wszystko co trzeba było, przy czym 90% tego zostało, a Netka40 wparowała z taką torbą, że nie przejemy tego w miesiąc sad
Co robić... jest karnawał, trzeba spalać święta. Tymczasem...
na śniadanie jadłam dziś tort czekoladowo-orzechowy, na kolację pizzę. Tak wygląda moja noworoczna dieta.

279

Odp: Nasze zdjęcia

Masz inne postanowienie niż większość -  przytyć..? wink

280

Odp: Nasze zdjęcia

E nie... tongue Ale przecież nie może się zmarnować i codziennie od początku roku wcinam ciasta hmm
Zaczęłam prowadzić dziennik diety, żeby wyłapać błędy żywieniowe.

281

Odp: Nasze zdjęcia

Ciasto jest chyba na pierwszym miejscu tych błędów., chyba że prowadzisz dietę wysokocukrową:)

282

Odp: Nasze zdjęcia

Ciacho raz na 7 dni jest ok, ale ciacho codziennie przez 7 dni to trochę przesada, ale co mam z tym zrobić? Mama zapomniała, że już nie jest nas w domu tyle, co kiedyś było big_smile

283

Odp: Nasze zdjęcia

Daj ogłoszenie: młodego przystojnego zaproszę na ciasto w zamian za...  wink

284

Odp: Nasze zdjęcia

Hahhaha big_smile W zamian za pomoc w uporaniu się z wyrzutami sumienia smile

285

Odp: Nasze zdjęcia

Ja też zawsze jestem chętna do pomocy wink

286

Odp: Nasze zdjęcia

Do pomocy w walce z wyrzutami? Jaką strategię proponujesz?

287

Odp: Nasze zdjęcia

Ja bym na początek  zjadła całe ciasto, żeby dłużej nie kusiło, a potem najedzona łatwo bym się rozprawiła z wyrzutami:)

288

Odp: Nasze zdjęcia

Noir-desire... podobną taktykę stosuję big_smile Najłatwiej jest wygrać, kiedy przeciwnik znika z pola walki tongue Nawet jeśli znika w żołądku.

289

Odp: Nasze zdjęcia

Nie ma jak zdrowa i pyszna czekolada na takie pokusy..:) Znacie sklep Manufaktura Czekolady? Mają tam właśnie darmową dostawę w ten weekend:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-15-17-stycznia[/url]

290

Odp: Nasze zdjęcia

Ty... Ty nie kuś, bo ja dawno czekolady nie jadłam tongue

291

Odp: Nasze zdjęcia

A ja wczoraj zjadłam pół czekolady z nadzieniem truskawkowym, wspaniale poprawia humor:)

292

Odp: Nasze zdjęcia

I nie przyszłaś tutaj podzielić się, tylko zjadłaś sama, a teraz się chwalisz? Oooo... obrażam się.

293

Odp: Nasze zdjęcia

Ostatnio kupiłam sobie takie drzewko z 7 miejscami na zdjęcia i postanowiłam wyeksponować te najważniejsze dla mnie - wczoraj siedziałam nad tym cały wieczór:) Ale wybrałam - 3 z dzieciństwa i 4 z czasu gdy już byłam dorosła. Widać na nich jak się zmieniałam z małego pulpeta z wystającym brzuszkiem w całkiem smukłą kobietkę:)

294

Odp: Nasze zdjęcia

Świetny pomysł Nadja! Ja kupiłam ramkę z 8 miejscami na zdjęcia i umieściłam w niej wspólne fotki z najbliższymi przyjaciółmi. Wisi na ścianie, a poza tym mam też fotki w ramkach na regałach.
Powiem Wam... lubię na te zdjęcia patrzeć. Takie spojrzenie trwa może dwie, trzy, cztery sekundy, a daje tyle przyjemnych uczuć. Robi mi się momentalnie miło, tak jakoś ciepło na duszy. To jest jak terapia w kilka sekund. Ultraszybki sposób na poprawę nastroju smile

295

Odp: Nasze zdjęcia

Do neta nie warto wrzucać fot tak o

296

Odp: Nasze zdjęcia

Dokładnie, potem to już na zawsze tam zostaje, zapominamy i kiedyś ktoś może odkopać jakieś nasze niewygodne fotki smile