51

Odp: Cienkie i delikatne włosy

A próbowałyście przedłużać sobie włosy? może warto sprawdzić z tymi pasemkami?

52

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Ja używam Ziaję, Mięta, pokrzywa i d-panthenol - odżywka do włosów przetłuszczających się i z łupieżem Wpływa regulująco na pracę gruczołów łojowych, dzięki czemu zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów. Działa intensywnie nawilżająco, wzmacniająco i przeciw łupieżowo. Mi teraz mniej się przetłuszczają odkąd zaczęłam stosować .Może spróbujesz tego .

53

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Używajcie HB Jeunesse, na pewno pomoże i wzmocni włosy, powinny one jednocześnie zyskać na objętości. Nie twierdzę, że to będzie widoczne od razu - efekt wymaga czasu, jednak na pewno będzie zauważalny. Musicie tylko systematycznie dbać o odpowiednią pielęgnację tych włosów.

54

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Ja już nie mam siły ,ale spróbuję rikela tego co proponujesz ,może choć trochę zgęstnieją moje włosy:(

55

Odp: Cienkie i delikatne włosy

olejki do włosów, zdecydowanie, przynajmniej raz w tygodniu.
do tego jeszcze odpowiednie szampony i odżywki które dodają objetości

56

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Tak jak już powyżej pokazano,to Timotei jest dobry!!!Duzo pozytywnych komentarzy!

57

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Najlepiej myć je szamponem bez SLS lub takim dla dzieci

58

Odp: Cienkie i delikatne włosy

nie wolno codziennie myć słabych włosów, szampony je osłabiają jeszcze bardziej

59

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Polecam kremy i pianki pogrubiające włosy

60

Odp: Cienkie i delikatne włosy

może warto zażywać jakieś suplementy?

61

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Hmm... sama mam cienkie i delikatne włosy i pomimo serii produktów, które stosuję między innymi Garnier, o którym wspomniałaś, używam również domowych sposobów takich jak płukanka ze świeżych pokrzyw raz w tygodniu i płukanka z piwa na wzmocnienie i blask smile

62

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Spróbuj szamponu i odżywki Bioxine.Uwielbiam ten zestaw

63

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Może przypatrz się też swojej diecie? Niekiedy kondycja włosów w dużej mierze zależy od tego co jemy i jakie składniki odżywcze dostarczamy bądź nie naszemu organizmowi.

64

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Pomocy - po wakacjach stan moich włosów jest naprawdę opłakany: są suche, matowe i kruszą się. Mam kręcone włosy i szuka jakiś porad jak je wzmocnić latem czy unikać słońca itp, macie jakieś namiary na dobre i skuteczne maseczki?

65

Odp: Cienkie i delikatne włosy

eh, mam ten sam problem sad

66

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Na to pomogą maseczki nawilżające, najlepiej fryzjerskie - specjalista doradzi najodpowiedniejszą.

67

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Na pewno część włosów najbardziej zniszczonych trzeba będzie ściąć, bo nie pomoże im nawet najlepszy fryzjer...

68

Odp: Cienkie i delikatne włosy

[quote=Berenika88]A próbowałyście przedłużać sobie włosy? może warto sprawdzić z tymi pasemkami?[/quote]
Ja próbowałam i muszę przyznać, że to był strzał w 10. Oprócz efektu przedłużenia uzyskałam bowiem efekt zagęszczenia mojej czupryny wink Bez problemu udało mi się dopasować kolor do moich włosów  i całość wyglądała naprawdę naturalnie. Jak znajdę jakieś zdjęcia to wstawię wink

69

Odp: Cienkie i delikatne włosy

"Aby cienkie włosy prezentowały się dobrze i optycznie nabrały objętości, powinniśmy:
• udać się do profesjonalnego fryzjera i zdecydować się na skrócenie i delikatne pocieniowanie włosów,
• natłuszczać włosy olejami, które nie tylko zabezpieczają włókna przed utratą wody, ale również nadają im elastyczności,
• nawilżać włosy za pomocą humektantów (substancji pochłaniających i wiążących wodę z otoczenia),
• dostarczać włosom protein, m.in. keratyny,
• unikać niszczących zabiegów stylizacyjnych i koloryzacji oraz wysokich temperatur." Cytat z facebook.com:)

70

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Chyba najlepiej wybrać się do fryzjera aby ocenił stan włosa i kondycję skóry głowy, żeby samodzielnie nie eksperymentować.

71

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Fajne są pianki zwiększające objętość:)

72

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Wszystkim kobietom mającym problem z suchymi, zniszczonymi lub właśnie cienkimi włosami polecić mogę terapię keratynową - korzystałam z niej już 4 razy i jestem zawsze bardzo zadowolona z efektu, zazwyczaj wybieram keratynę czekoladową, ale jest jeszcze opcja jabłkowa i winogronowa (różnica w długości utrzymania efektu zbiegu). Terapia skutecznie odbudowuje włosy i skutecznie je wygładza. Po zabiegu nie muszę używać prostownicy, moje włosy są gładkie, nie plączą się i ładnie lśnią

73

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Na cienkie włosy są szampony pogrubiające je, oczywiście efekt jest dopóki je stosujemy, bo one jakby oblepiają włos nadając mu większą grubość.

74

Odp: Cienkie i delikatne włosy

A ja mam mgiełkę-odżywkę nadającą objętość

75

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Można użyć dopinek, fajnie dodają objętości.