1

Temat: Kielce

W sklepie Stokrotka na moim osiedlu szukają kasjerki i pracownika do wykładania towaru, oferta jest także dla osób z orzeczeniem niepełnosprawności, pensja może nie powala, ale oferują dobry socjal (paczki świąteczne, bony na każde święta,  karty do klubu sportowego, dofinansowanie do wyprawki szkolnej dla dzieci. Możliwość zatrudnienia też w innych miastach regionu świętokrzyskiego (Ostrowiec, Busko-Zdrój, Połaniec, Starachowice itp) .

2

Odp: Kielce

Ciekawą ofertę pracy stałej w Kielcach  oferuje Hotel Tęczowy Młyn, jako Recepcjonistka/ recepcjonista . Wymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, oraz profesjonalna obsługa gości i rejestracja w Urzędzie pracy.
Kontakt -mail [email protected]

3

Odp: Kielce

Potrzebują  od zaraz ekspedientkę do sklepu spożywczego w Kielcach na ul. Fabrycznej oś. Białogon. Praca w systemie dwuzmianowym.  Umowa na pełny etat wraz z zarejestrowaniem, jedna niedziela w miesiącu pracująca, za sobotę dzień wolny do odebrania na tygodniu.Atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagana aktualna książeczka sanepidu, dyspozycyjność, uczciwość, wiek od 25-45 lat. Inf pod nr tel.  600 992 328

4

Odp: Kielce

Pracownik hali sprzedaży
Województwo: świętokrzyskie
Miejscowość: Jędrzejów

5

Odp: Kielce

Poszukujemy osób z całej Polski do współpracy polegającej na administrowaniu naszymi serwisami - www.wycenadomen.eu/nasze-strony,
oraz do sprzedaży domen z naszego portfolio:
www.wycenadomen.eu/nasze-domeny.

Zadania: aktywne pozyskiwanie reklamodawców do wybranego serwisu, bieżące kontrolowanie treści zamieszczanych przez użytkowników, wysyłanie ofert sprzedaży naszych domen.

Oferujemy:
- wynagrodzenie prowizyjne (20% brutto od kwoty netto, którą zapłaci kupujący)
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w e-marketingu oraz wiedzy na temat rynku domen.

Nie wymagamy doświadczenia.

Kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji: [email protected], 502 372 049

6

Odp: Kielce

Bike Room sklep rowerowy szuka doradcy klienta, umowa o pracę. Mile widziane osoby z zainteresowaniami tematyką rowerową.

7

Odp: Kielce

Spawacza szuka firma Creatoria do produkcji mebli oraz reklam - ale zarobki słabe, 20-25 zł brutto czyli tyle co dla niewykwalifikowanego pracownika, a nie fachowca:)