1

Temat: Jak urządzić mieszkanie

Cześć kobitki smile

moja przyjaciółka jest w trakcie remontu mieszkania i zastanawiam się z nią jak urządzić mieszkanie - tzn. w jakim stylu.  Macie jakieś pomysły? Ja chciałam zaproponować jej cos w stylu ostatniego zdjecia tu: ale Ela boi się bieli ze względu na kredkowe szaleństwa dzieci. Pomożecie?

2

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Jeśli są dzieci, to mieszkanie musi być kolorowe, a nie blade jak nie przymierzając u mojej  babci Helenki pod Krakowem wink

3

Odp: Jak urządzić mieszkanie

na pewno sporo inspiracji znajdzie się w magazynach wnętrzarskich wink mnie osobiście bardzo podoba się zastosowanie granitu w mieszkaniu - podpatrzyłam u znajomej jak wyglądają z fakturą "absolute black", i rzeczywiście bomba.

4

Odp: Jak urządzić mieszkanie

A nie zastanawiałaś się nad tym aby urządzić mieszkanie w stylu prowansalskim? W ostatnim czasie jest bardzo modny ! O ile jeszcze jakiś czas temu meble takie były bardzo trudno dostępne to teraz jest ich w sklepach coraz więcej .
Jest ono lekkie i przyjemnie się tam mieszka.

5

Odp: Jak urządzić mieszkanie

To zależy co lubisz i jakie masz warunki i możliwości. Ja bardzo lubię jasne wnętrza i ciekawe dodatki. Ostatnio widziałam tutaj kilka przedmiotów, które chętnie widziałabym u siebie w mieszkaniu. Podobają mi się również meble z surowego drewna, szczególnie stoły.

6

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Wszystko zależy od gustu. Mnie się podobają bo są niezwykle praktyczne. Lubię minimalizm i klasyczne formy.

7

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Pół roku temu zdecydowaliśmy się na remont mieszkania. Wszystko odnowiliśmy- pomalowaliśmy ściany, wymieniliśmy kafelki, chcieliśmy również wymienić wyposażenie. Meble kuchenne udało nam się kupić, na meble do salonu nie wystarczyło funduszy. Meble do salonu odnowiliśmy- kupiliśmy okleiny z  i okleiliśmy meble. Dzięki temu całe mieszkanie wygląda jak nowe wink

8

Odp: Jak urządzić mieszkanie

A może w stylu skandynawskim?:)
Tutaj masz np. takie płytki jak na zdjęciu w łazience - fajne, imitujące drewno smile

9

Odp: Jak urządzić mieszkanie

mnie bardzo podobają się takie białe prowansalskie wnętrza smile sama mam podobny salon i kupiłam do niego kinkiety białe ceramiczne podobne do tego modelu Roda Tylko nie był lakierowane więc kazałam malarzom pomalowac na kolor ścian także nie rzucają się w oczy smile Fajnie to wyszło i dają super światło w sam raz na wieczór.

10

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Fajnie jest dać stylową wannę do łazienki. Dodaje uroku, wygląda bosko:)
[img=PunBB bbcode test]http://www.besco.eu/files/images/wanna-wolnostojaca-gracja-drewniany-stelaz-aranzacja.x,960,800.691.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez maciek233 (2015-11-26 13:11:44)

11

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Do małych łazienek w bloku to nie jest dobry pomysł.. Nie każdy ma rezydencję z łazienką 20 m2...

12

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Mnie się podobają , chętnie bym więc w tym kierunku urządzała salon.

Ostatnio edytowany przez Olusia (2015-12-23 20:57:29)

13

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Urządzanie domu to wcale nie takie łatwe zadanie. Szczególnie jeśli chce się aby mieszkanie było praktyczne oraz wygodne. Sama jakiś czas temu remontowałam swój domek. Na początku sama planowałam się zabrać za dekoracje ale ostatecznie skorzystałam z usług projektanta wnętrz. Jestem zdania,ze było to bardzo dobre posunięcie bo panie projektantki, które odpowiadały za moje mieszkanie dopilnowały ekipy projektującej. Ostateczny projekt jest bardzo praktyczny oraz wygodny
Gdyby ktoś byl zainteresowany to tutaj jest ich portfolio:
- działają na terenie Warszawy oraz okolic.

14

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Mam mieszkanie, w którym mam bardzo stare drzwi. Na początku chciałam je wymienić, ale wyszłoby mnie to bardzo dużo, bo jest to kamienica i jak pewnie wiecie te drzwi mają ogromne futryny, a jak już miałabym zmieniać drzwi, to chciałabym od razu zmienić futryny. Później myślałam o zeszlifowaniu obecnej farby i pomalowaniu je na naturalny kolor, ale także zrezygnowałam z tego pomysłu. Ostatecznie zdecydowałam się na naklejki na drzwi, które znalazłam tutaj Jednak nie do końca wiem jak je przykleić do drzwi. Któraś z Was może wie jak to zrobić?

15

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Hej widze ze wszyscy znacie sie na rzeczy, wiec moze pomozecie mi z pewnym dylematem. Chciałabym wyremontowac pokój naszych dzieci, ale nie wiem w jakiej kolorystyce je utrzymać, co prawda czytałam porady takie jak:  ale dalej mam wątpliwości. Dzieci dzielą wspólny pokój, starszy syn chciałby utrzymac go w fioletowej kolorystyce a młodsza córka szaleje za kolorem pomarańczowym, jak to pogodzić?

16

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Tryfeno smile, zerknij na porady ekspertów w- pod linkiem jest spis takich miejsc. Tam jest mnóstwo gotowych pomysłów na to jak urządzić pokój dla dzieci, równiez pokój dla rodzeństwa, o tutaj przykład:

Ostatnio edytowany przez alina (2016-03-30 13:02:14)

17

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Przede wszystkim po swojemu, nie przejmując sie obecnymi trendami i tym co pomyślą inni. Dotychczas nie zawiodłam się na swoim guście i wszystkie nasze pokoje są nie tylko ładne ale również funkcjonalne. W niewielkim salonie udało nam się nawet zmieścić elegancki biokominek    Koniec końców mogę powiedzieć ze była to bardzo dobra decyzja.

18

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Dziewczyny podajecie tutaj mega pomysły. Dajcie więcej zdjęć smile
Mi podobaja się wnętrza nowoczesne ale jednoczęsnie przytulne.Nie przepadam za staromodnymi mieszkaniami ale nie podobają mi sie również mieszkania w stylu ascetycznym.
Polecam zerknąć sobie na stronę sklepu DEKORIA:


Nie wiem czy znacie ale jest tam bardzo dużo fajnych pomysów na wystrój. Ta sypialnia jest piękna:

Piękny jest jeszcze ten kredens:

19

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Świetne rzeczy do domu w ten weekend można kupić bez kosztów dostawy:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-15-17-kwietnia[/url]

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-15-17-04-w-sklepie-sabipol[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-w-designbywomen-w-ten-weekend[/url]

20

Odp: Jak urządzić mieszkanie

A jak urządziliście pokoje dla swoich dzieci? I co myślicie o tym? Myślę, że powinien się sprawdzić w pokoju dla nastolatka o niewielkich wymiarach. Meble od ATB są nowoczesne, więc powinny się spodobać Waszym dzieciom.

21

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Podczas urzadzania mieszkania nalezy wybrac jeden styl i sie go trzymac, aby wszystko grało. Ktos wyzej dal przyklad stylu skandynawskiego i bardzo ladnie to wyglada. Najwazniejszym pomieszczeniem wg mnie jest sypialnia. Warto wiecej czasu poswiecic na wybór łożka i materaca. Na] mozna wybrac materac i obejrzec rozne rodzaje sypialni.

22

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Ja odkąd odwiedziłam włoską Toskanię to pokochałam aranżacje w stylu toskańskim, dodatki ręcznie zrobione, delikatne, w kolorach ziemi. Ciekawe aranżacje można znaleźć w sklepie  Wszystkie przedmioty są projektowane we Włoszech, a wiele z nich produkowanych jest ręcznie, jak meble, na których są misterne rzeźbienia, zasłony z przepięknymi haftami, czy koronkowe dekoracje do każdego wnętrza.

23

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Mieszkanie powinno się urządzić przede wszystkim według własnych upodobań, a pomysłów w sieci jest z pewnością bardzo wiele, więc i jest w czym wybierać. Mi z kolei ostatnio spodobały się takie  rozważam czy by nie zainwestować w takie antyki i nie ozdobić swojego domu właśnie takimi meblami. Wydaje mi się to dosyć ciekawym pomysłem. Ale to może kiedyś, a przynajmniej pomarzyć można. W każdym razie w salonach z antykami często można znaleźć wiele interesujących mebli i dodatków.

24

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Ja przeglądam właśnie ozdoby do salonu tutaj szukam czegoś na jedną pustą ścianę od pewnego czasu.

25

Odp: Jak urządzić mieszkanie

My wszelkie meble do pokoju naszej córki, kupiliśmy w sklepie albo w salonie.