51

Odp: zrobiłybyście botox?

Racja, tego raczej nie da się przewidzieć, a poglądy się zmieniają, tym bardziej jeśli zmiana jest dyktowana potrzebą.

52

Odp: zrobiłybyście botox?

Nie robiłam nigdy botoxu, a mam swoje duże czerwone usta.

53

Odp: zrobiłybyście botox?

[quote=Rubinstein]Słyszałam że w botoksie występuje trujący jad kiełbasiany. Czy wstrzykiwanie tego nie jest niebezpieczne? I jak długi daje to efekt? Jeśli wiecie coś o tym zabiegu, albo zrobiłyście sobie, to napiszcie coś więcej.[/quote]


Witaj,

Botox znajduje szerokie zastosowanie w usuwaniu zmarszczek między brwiami, poziomych linii na czole, kurzych łapek oraz wielu innych. Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia i trwa około 15 minut, w zależności od ilości nakłuć i powierzchni podlegającej leczeniu. Toksyna botulinowa zaczyna działać po 2-3 dniach od zabiegu, a pełen efekt finalny można zaobserwować po 7-14 dniach.


Aby wszystko było w porządku trzeba jednak pamiętać o przeciwwskazaniach. A są nimi m.in:

zaburzenia nerwowo-mięśniowe, 
ciąża i karmienie piersią. 
nadwrażliwość na preparaty i leki zawierające substancje tj. aminoglikozydy, aminochinolony, D-penicylamina i linkomycyna. 

Względnym przeciwwskazaniem jest zaburzenie krzepliwości krwi.

Pozdrawiam!

54

Odp: zrobiłybyście botox?

U mnie zmarszczki koło ust domagają się usunięcia...
Ewentualnie usunę z mojego otoczenia wszystkich, którzy mnie irytują, wtedy problem przynajmniej się nie pogłębi...

55

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja nie zrobiłabym sobie nigdy botoxu

56

Odp: zrobiłybyście botox?

A w moim przypadku botox nie zadziałał. Robiłam go w krakowskim salonie. Po wyjściu z niego nie było widać żadnych efektów. W zasadzie wyglądało to tak jakbym nie była na żadnym zabiegu. Od tamtej pory zaczęłam stosować energizujący krem hialuronowy i teraz przynajmniej widzę efekty. Skóra z każdym dniem wygląda coraz lepiej, a zmarszczki powoli znikają wink

57

Odp: zrobiłybyście botox?

ogladalam ostatnio program na tvn o klinine jak wykonua rozne zabiegi i wygląda to bardzo nieprzyjemnie

58

Odp: zrobiłybyście botox?

Moja koleżanka sobie robiła botox u dobrego chirurga w sprawdzonej klinice. Osobiście uważam, że wykonali kawał dobrej roboty, nie spaprali nic a nic. Nie ma też komplikacji ani blizn. Link dla zainteresowanych

59

Odp: zrobiłybyście botox?

na chwile obecna myślę, że nie ale jak sie pojawią zmarszczki to może dojde do innego wniosku

===============
Najlepszy [url=http://kominkowybrykiet.pl/pl/produkty/]brykiet kominkowy[/url]

60

Odp: zrobiłybyście botox?

Nigdy nie zrobiłabym sobie botoksu.

61

Odp: zrobiłybyście botox?

A ja mówię: nigdy nie mów nigdy smile. Może botox jeszcze nie, ale przed 40 jestem juz całkiem blisko i może troch e kwasu hialuronowego by sie przydało? Moje koleżanki juz próbowały. A wy? Macie takie doświadczenia. Czy rzeczywiście jest tak, jak piszą  tutaj:
Przy okazji kilka fotek przed i po zabiegu botoxu.

Ostatnio edytowany przez alina (2015-10-26 12:35:29)

62

Odp: zrobiłybyście botox?

Botox można zrobić z rozwagą i u doświadczonego specjalisty. Ja jestem za.

63

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja miałam wykonywany taki zabieg i powiem Wam,ze jestem bardzo zadowolona z efektu bo twarz prezentuje się o wiele młodziej oraz lepiej. Zabieg nie jest bolesny. Dostajecie znieczulenie. Wiadomo,że nie jest to bardzo przyjemne ale na pewno nie jest to duży ból... Wykonywałam go w  gabinecie w Gdańsku na Marii Curie Skłodowskiej.Konkretnie tutaj:

64

Odp: zrobiłybyście botox?

Przede wszystkim boję się igieł, dlatego botoksy odpadają. Druga rzecz: bałabym się, że będę wyglądać tak jak niektóre gwiazdy po nieudanych zabiegach botoksem.
Wolę zabiegi, które są mniej inwazyjne. Na przykład gabinet Kosmetyczny Wyspa Piękna we Wrocku robi peeling z retinolem. To jest coś odpowiedniego właśnie dla starszych osób i pomaga przeciwdziałać oznakom starzenia. Wydaje mi się, że jak się robi takie zabiegi w miarę regularnie i poza tym dba o skórę na inne sposoby, to tych zmarszczek nie będzie aż tak widać przez dłuższy czas. I nie trzeba robić z siebie lalki.

65

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja bym chyba spróbowała tej terapii - usuwanie zmarszczek. Podobno daje efekty także może się udać:)

66

Odp: zrobiłybyście botox?

Słyszałam, że dobre efekty dają masaże twarzy, po nich zmarszczki stają się płytsze.

67

Odp: zrobiłybyście botox?

Sam masaż niewiele pomoże na tzw. zmarszczki grawitacyjne. Ale botoxu bym sobie nie zrobiła, to za duże ryzyko...

68

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja jestem po pierwsze konsultacji z lekarzem w klinice  i chyba w końcu się zdecyduje. Nie mam żadnych przeciwwskazań więc czemu nie smile.

69

Odp: zrobiłybyście botox?

O botoksu to raczej nie prędzej postawiłabym na dobrej jakości kosmetyki jak np to serum z vichy  moja ciocia używa go i widać bardzo fajnie efekty, też na początku myślała o botoksie - ale kurcze nie dość że drogo to efekt nie na zawsze smile a tak to krem czy serum co to za wysiłek żeby nałożyć raz dziennie smile

70

Odp: zrobiłybyście botox?

Nigdy nie zrobiłam ,bo jak zacznę sobie cokolwiek poprawiać to się boję ,że mnie to wciągnie smile

71

Odp: zrobiłybyście botox?

Nigdy nie zrobiłam, ale masz rację niechcemisie takie sosby chyba mają niską samoocenę i chcą sobie ją podnieść poprzez botox upiększając się

72

Odp: zrobiłybyście botox?

Nie mam nic przeciwko, zauważyłam że więcej jest przeciwników pośród osób, które nigdy nie miały styczności z takimi zabiegami. Z góry zakładają, że to złe i nikt ich nie przekona, a z tego co widzę bardzo dobrze rozwija sięmoże posłużyć jako miasto - dowód moich wniosków. Jest tutaj na prawdę bardzo dużo gabinetów, które z tego co widzę nie mają zamiaru zniknąć wink Najpierw trzeba spróbować, a dopiero później oceniać czy to dobre czy nie wink

73

Odp: zrobiłybyście botox?

Są teraz znacznie nowocześniejsze, mniej inwazyjne i całkowicie bezbolesne zabiegi. Świetną alternatywą jest zabieg transdermalporacji aparatem Dermation. Sam zabieg jest kilkunastominutowy a efekty widoczne są już po pierwszym.

74

Odp: zrobiłybyście botox?

metaksa ,czy orientujesz się ,czy transdermalporacja aparatem Dermation boli?Strasznie boję się bólu sad

75

Odp: zrobiłybyście botox?

Nie mam żadnych obiekcji przed tym, aby rozważyć w przyszłości zabieg przy użyciu botoksu.
Czytając jak wygląda przebieg] myślę, że za jakiś czas zdecyduje się na redukcję zmarszczek poprzecznych na czole, które od jakiegoś czasu stały bardziej wyraziste. No cóż czas robi swoje.