1

Temat: Kurs excel

Czy robił ktoś z was tutaj kurs Excela może? Możecie mi coś polecić? chciałabym opanować perfekcyjnie ten program, bo z tego co się orientuję, to pracodawcy zwłaszcza w pracach biurowych, zwracają bardzo dużą uwagę na takie yumiejętności

2

Odp: Kurs excel

Możesz go kupic online - nie kosztuje dużo a obecnie jest to najlepszy chyba kurs Excela w sieci . Sama się z niego uczyłam jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona bo wszystko podane w bardzo przystępnej formie a pan,który to prowadzi ma prawdziwy dar przekonywania.

3

Odp: Kurs excel

Ja mam na płytach cd  z supermemo. Excel 2007: podstawowy, średni, zaawansowany. Nawet ok.

4

Odp: Kurs excel

Ja musiałam nauczyć się w poprzedniej pracy i do dziś parę rzeczy mi się z niego przydaje, więc to potrzebna umiejętność.

5

Odp: Kurs excel

Nawet codzienne sprawy można sobie zestawiać w excelu, np. wydatki, rachunki...

6

Odp: Kurs excel

To prawda, mi też Excel przydaje się do różnych codziennych spraw.
Na przykład mój Tato wynajmuje komuś mieszkanie, a ja wykonuję przelewy za czynsz i opłacam z jego konta rachunki. Na to konto wpływa też należność od wynajmujących, bardzo nieregularnie niestety. Tato sobie to zapisuje na papierze, a potem liczy na kalkulatorze, ale ja wolę, żeby policzył za mnie Excel. Wprowadzam w tabelę wysokość rachunków i czynszu, wysokość odstępnego, podatek, przelewy od najemców i Excel sam przelicza ich zadłużenie,

7

Odp: Kurs excel

To jak wynajęte jest to mieszkanie? Bez umowy z notarialnym oświadczeniem najemców o poddaniu się egzekucji i wskazaniu lokalu do którego mogą się w razie czego wyprowadzić? Wtedy jak nie płacą albo zalegają za kilka m-cy, to można ich eksmitować bez problemu...

8

Odp: Kurs excel

A ja ciągle nie mogę się przekonać do Excela, jest za trudny dla mnie...

9

Odp: Kurs excel

Ja trochę umiem, na tyle,  na ile coś z excela mi jest potrzebne....