1

Temat: Poznań

W centrum Plaza ciągle są obniżki, zmiana kolekcji przed zimą, można kupić markowe rzeczy nawet 70% taniej, np. ja kupiłam przecenione świetne jeansy w Big Star

2

Odp: Poznań

Świetne miejsce na zakupy to Stary Browar, miejsce z duszą, tradycją, niesamowicie zaaranżowane... Uwielbiam spacerować po nim godzinami i nawet jak nie ma wyprzedaży to przynajmniej  pobędę w tym świetnym miejscu!

3

Odp: Poznań

Ceny są adekwatne do poziomu tego lokalu, ale czasem trafiają się okazje, trzeba wiedzieć kiedy przyjść... Jak moja koleżanka pracowała w H&M to zawsze wcześniej dawała znać czy coś się szykuje i tak korzystałyśmy z niższych cen:)

4

Odp: Poznań

Lubię sobie spacerować po galerii, czasem przez przypadek coś się upatrzy, ostatnio fajną kurteczkę białą z futerkiem, w sam raz na teraz kupiłam...

5

Odp: Poznań

Mi się zdarza tam oglądać, jakie są najnowsze trendy w modzie, a kupuję potem taniej w internecie:)

6

Odp: Poznań

W mniejszych sklepikach też jest spory wybór i taniej, bo chcą przyciągnąć klientów. Dlatego unikam kupowania w dużych galeriach.

7

Odp: Poznań

Ostatnio zupełnie przypadkiem zrobiłam większe zakupy odzieżowe w likwidowanym butiku, rajstopy  po 2 zł, szaliki po 5, bluzki po 7 zł, spodnie po 10 zł , czyli przeceny do 80%. Wydałam 35 zł, a wyszłam z dwiema pełnymi reklamówkami

8

Odp: Poznań

warto teraz podjechać do Nico na zakupy, jak macie ochotę pobuszować po wyprzedażach, byłam wczoraj i wyszłam obładowana, sukienki, spodnie, koszule... wink i wszystko fajnej jakości, a nie jakiś poliester z sieciówek, najkorzystniej w sumie jak ma się ich kartę, bo można mieć dodatkowy rabat

9

Odp: Poznań

Wyprzedaż w CCC, kupiłam kozaki ocieplane za 49 zł!

10

Odp: Poznań

W Starym Browarze jest akcja Almy, gdzie za zakupy za  min. 50 zł do 4.04. dostaje się zniżkę na tankowanie na stacjach Shell. Rabat jest zależny od wydanej kwoty.

11

Odp: Poznań

W Aparcie można teraz kupić zegarki Elixa o 50% taniej

12

Odp: Poznań

Polecam wyprzedaże w House i Cropp, tam są naprawdę mocno przecenione ciuszki

13

Odp: Poznań

Ja tylko czekam jak znów otworzą galerie, to na pewno będzie sporo sklepów się likwidować i wyprzedawać...

14

Odp: Poznań

Właśnie kupiłam świetne trampki w przecenie o 60%:)

15

Odp: Poznań

Czekam jak będą wyprzedaże kurtek bo mało kto kupił przez tę ciepłą jesień .... Niejedna firma zbankrutuje przez to...