76

Odp: Czym jechać do ślubu?

Karoce od razu, jak z bajki Kopciuszka (taką białą). To dopiero było by odlotowe. Jak taką znajdę, to na pewno skorzystam. A potem będę żyła długo i szczęśliwie z moim księciem z bajki. A tak serio to na motorze byłoby fajnie - szalona panna młoda, a co.

77

Odp: Czym jechać do ślubu?

Karoca to też ciekawa opcja. Chociaż wydaje mi się, że znacznie ważniejsze powinno być samo wesele, niż samochód jakim się jedzie do ślubu. Przejażdżka trwa zwykle kilka czy kilkanaście minut, a wesele całymi godzinami. Zdecydowanie bardziej wolę, by dołożyć jakieś pieniądze do organizacji wesela aby dobrze się bawić.

Ostatnio edytowany przez weronikawroblewska (2015-05-15 10:11:43)

78

Odp: Czym jechać do ślubu?

Mnie się podobają białe bryczki i do nich białe konie:) Nad młodymi parasol w kształcie serca...

79

Odp: Czym jechać do ślubu?

No, brzmi romantycznie. Kiedyś byłam na weselu, gdzie młodzi zajechali bryczką. Wyglądało pięknie, ale ten zapach koni... To trzeba bardzo lubić. Osobiście uważam, że warto dopasować samochód do stylu wesela. Jeśli wesele ma być wiejskie, to może fajny być nawet wóz drabiniasty. Mnie osobiście najbardziej podoba się pomysł wesela w stylu lat 30-tych i do tego limuzyna z lat 30-tych. Widziałam kapitalne limuzyny!

80

Odp: Czym jechać do ślubu?

No ja też tak słyszałam, że długie limuzyny białe to już przeszłość. Za to numerem jeden są stare samochody. My osobiście do ślubu pojedziemy swoim autem - mamy akurat audi czarne więc niebędziemy bawić się w wynajęcie i dodatkowe koszty. ale bryczkę to bym chciała mieć;)

81

Odp: Czym jechać do ślubu?

Moja siostra miała w tym roku ślub i Para Młoda zajechała Mercedesem CLA 45, co było marzeniem przyszłego męża, maniaka aut o charakterze sportowym. Dobrze, że wypożyczalnia samochodów luksusowych  użyczyła to auto. Pan młody oczywiście się uparł, że sam poprowadzi smile

82

Odp: Czym jechać do ślubu?

Ostatnio byłam w październiku na weselu i młodzi jechali karetą w stylu retro ,pięknie wyglądali

83

Odp: Czym jechać do ślubu?

Ładny samochód do ślubu Volkswagen T2 w stylu retro  można wypożyczyć w Kwiaciarni Zielona Weranda w Środzie Wielkopolskiej. Tutaj są zdjęcia, można zobaczyć jak wygląda  . Mnie się podoba, taki inny, oryginalny. Mogłabym pojechać do ślubu takim samochodem smile

84

Odp: Czym jechać do ślubu?

W sezonie letnim to raczej retro ,ale teraz w zimę to raczej najnowszym modelem znanej  marki, żeby było ciepło

85

Odp: Czym jechać do ślubu?

Znalazłam ostatnio świetny artykuł. Autor pokazuje różne opcje wyboru pojazdu do ślubu.Myślę, że całkiem racjonalnie to opisuje i warto poświęcić chwilę na lekturę.:)

86

Odp: Czym jechać do ślubu?

Zawsze można na wesele jechać też  busem - jest to i wygodne i praktyczne zarazem moim zdaniem. Choć, jak wiadomo - większość i tak woli z klasą - limuzyna lub z fantazją - bryczką konną smile

87

Odp: Czym jechać do ślubu?

Dorożka albo kareta są fajną opcją:)

88

Odp: Czym jechać do ślubu?

Widziałam ostatnio fajny pojazd, taki prototyp auta jakby z początków motoryzacji, wykonany z jakiejś sklejki czy dykty:) Może coś takiego byłoby dla kogoś fajne, oczywiście po udekorowaniu, bo samo w sobie nie wygląda zbyt estetycznie