1

Temat: Oryginalna biżuteria

Niebanalny dodatek do eleganckich kreacji, ale nie tylko...
Jak Wam się podoba? :
[url]http://urodaizdrowie.pl/nikki-lissoni-koncept-bizuterii-ktory-podbija-swiat-i-polske[/url]

2

Odp: Oryginalna biżuteria

Ciekawy pomysł, takie medaliony przyciągają uwagę...

3

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja ostatnio zamówiłam sobie nową blyskotkę. Konkretnie:

Zależało mi na czymś oryginalnym
Kupowałam u tego jubilera


Mają tam bardzo dobre ceny i taka biżuteria jest o wiele tanśza niż w sklepach stacjonarnych. W ostatnim czasie zaczęłam stawiać głównie na złoto. Jest moim zdaniem o wiele bardziej eleganckie od srebra i jednocześnie ma po kilku latach jakąś tam wartość.

4

Odp: Oryginalna biżuteria

taka biżuteria to kwestia gustu, każdy ma swój indywidualny i oryginalny:-) mi osobiście nie przypadła ona do gustu, wole inne klimaty:-) ale, jak już pisałam, każdy ma inaczej:-) mozna i tanio i oryginalnie, niekoniecznie z diamentami:-)

5

Odp: Oryginalna biżuteria

Wolę te tanie biżuteria

6

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja również nieprzepadam za diamentami

7

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja także nie przepadam za diamentami. wolę srebrną biżuterię bez oczek.

8

Odp: Oryginalna biżuteria

lubię bizuterię sztuczna naszyjniki z kamieni, sznurków, z naturalnymi dodatkami. Jak szukałam sukienki znalazłam w Quiosque ciekawe naszyjniki i nie drogie [

9

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja bardzo lubię biżuterię srebrną. Złoto do mojego typu urody średnio pasuje.O wiele ładniej prezentuję się w złocie. Jakiś czas temu zamawiałam sobie nowy komplet. Pochwalę sie jaki:

Łańcuszek oraz bransoletka z delikatnego azuru ( zamawiałam w tym sklepie: - jest tam biżuteria srebrna w dobrych cenach) . Zapłaciłam niewiele ponad 100 zł. Za cały komplecik !

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2015-08-04 14:26:49)

10

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja wole odrobine droższą (ale bez przesady) bizuterie, np.  bo wiem, ze po kilku latach taki pierscionek z diamentem ma dalej pewna wartosć, w odróżnieniu od niklowanych bubli, które po kilku zalożeniach nadają się do wyrzucenia. Zamiast ilości wole stawiać na jakosć.

Ostatnio edytowany przez Tryfena (2015-08-25 09:19:33)

11

Odp: Oryginalna biżuteria

Co prawda nie przepadam za złotą biżuterią, ale ta ze zdjęć Marylki jest całkiem fajna. Szkoda, że nie ma w wersji srebrnej, bo na pewno bym zamówiła.

12

Odp: Oryginalna biżuteria

Sprawdźcie tutaj - teraz darmowa dostawa:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-piekna-bizuteria-w-braccatta-com[/url]

[url]http://urodaizdrowie.pl/laoni-pl-weekend-darmowej-dostawy-i-promocja-10[/url]

13

Odp: Oryginalna biżuteria

ja również lubię tego typu biżuterię. Uważam, że elegancka i stonowana biżuteria więcej zdziała niż obwieszenie się jak choinka. Mniej znaczy czasem więcej. A największą fanką jestem właśnie wisiorków, tych to mam całe mnóstwo. Najczęściej kupuje [  bo jest ogromny wybór a biżuteria jest naprawdę piękna. Zobaczcie zresztą na to zdjęcie:



Jest nie tylko śliczny ale do wszystkiego by pasował.

Ostatnio edytowany przez perelka1 (2015-10-02 11:54:56)

14

Odp: Oryginalna biżuteria

Całkiem ładny i oryginalny ten wisiorek, chociaż za biżuterią z serduszkami akurat nie przepadam.

15

Odp: Oryginalna biżuteria

Potrzebuję biżuterii na wesele najlepiej długich kolczyków + pasująca bransoletka. Kolor turkus lub fuksja.
Orientuję się ktoś gdzie mogę kupić ?

16

Odp: Oryginalna biżuteria

Jeżeli jesteście zainteresowane biżuterią typu handmade, to na pewno warto zobaczyć co w naszym serwisie Zitolo.com proponują wystawiający się sprzedawcy.  Możecie u nich  znaleźć nie tylko piękne wzory, ale również świetną jakość. Wszystkie produkty wykonane są ręcznie i z pasją, przez współpracujących z nami artystów, co daje właściwie stuprocentową pewność, że idąc na Sylwestra już za kilka tygodni, będziecie wyróżniały się na tle reszty!

17

Odp: Oryginalna biżuteria

Lubię ręcznie wykonaną biżuterię, zaraz zajrzę:)

18

Odp: Oryginalna biżuteria

Zawsze uważam ,że ręcznie wykonane produkty są precyzyjnie zrobione i nie powtarzalne w swoim rodzaju .
Na Sylwestra na pewno sobie coś u nich zamówię .

19

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja mam kolczyki z I Coal You - są wykonane z węgla kamiennego. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia...

20

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja nie przepadam za bardzo zdobną biżuterią. Jestem zdania,ze we wszystkim warto jest zachować umiar. W pracy mam dress code tak więc nie mogę za bardzo eksponować swojej indywidualnośći. Zwykle ograniczam się do łancuszka oraz niewielkich zlotych kolczyków. Ostatnio również kupiłam sobie ładny , nowy zegarek. Jestem zdania,że nie warto jest kupować sobie tanich zegarków ale warto jest odłożyć oraz kupić sobie zegarek porządnej marki takiej jak Tissot czy Certina . Jest to zupełnie inna jakość wykonania.
Na stronie obecnie mają dobre ceny:


Zamawiałam tam swój. Zdecydowałam się na ten:

21

Odp: Oryginalna biżuteria

Dużo ładniejsze są na przyklad kolczyki z jubilea.pl są też tanie a są chińskie i są zrobione z oryginalnego srebrna dobrej próby 925. Widziałam sporo modeli z diamentami Swavorskiego i też nie kosztują Bóg wie ile, wiec mysle że warto kupić coś lepszego jakościowo

22

Odp: Oryginalna biżuteria

A z chęcią zobaczę. Ja się zastanawiam nad biżuterią sotho.

23

Odp: Oryginalna biżuteria

Mnie chyba teraz najbardziej podoba się taka jak tu -. Najlepiej taka z białego złota smile świetnie pasuje do wieczorowych kreacji:)

24

Odp: Oryginalna biżuteria

Białe złoto bardzo przypomina srebro wiec lepiej kupić albo złoto albo po prostu srebrną bizuterię. Ja kupuje sobie na Jubilea.pl mają srebrną bizuterię próby 925, wszystko mams rebrne, bardziej mi to pasuje i lepiej wg mnie sie prezentuje, a poza tym mozna zalozyc na kazda okazje i do pracy i najlepiej komponuje sie z wiekszoscią moich ubrań

25

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja nie przepadam za bardzo zdobną biżuterią. Jestem zdania,ze we wszystkim warto jest zachować umiar. W pracy mam dress code tak więc nie mogę za bardzo eksponować swojej indywidualnośći. Zwykle ograniczam się do łancuszka oraz niewielkich zlotych kolczyków. Ostatnio również kupiłam sobie ładny , nowy zegarek. Jestem zdania,że nie warto jest kupować sobie tanich zegarków ale warto jest odłożyć oraz kupić sobie zegarek porządnej marki takiej jak Tissot czy Certina . Jest to zupełnie inna jakość wykonania.
Na stronie obecnie mają dobre ceny:




Ale piękny zegarek! smile