1

Temat: Tesco - przeceny

Widziałyście już jakieś okazje w tesco? Dawno nie byłam i nie wiem , czy warto się wybrać?

2

Odp: Tesco - przeceny

Tam ciągle jest coś przecenione, trzeba tylko dobrze poszukać:)

3

Odp: Tesco - przeceny

W wakacje można było kupić taniutko np. zeszyty, dosłownie po 20-30 gr za sztukę, czasem też kosmetyki mocno przeceniają

4

Odp: Tesco - przeceny

W hipermarkecie w stw warto sprawdzać ceny pod czytnikiem, bo często zdarzają się błędy (na korzyść lub na niekorzyść klienta). Z tego co wiem od byłego pracownika, w innych miastach także zdarzają się podobne błędy.
Kupiłam w promocji cztery słodkie kubeczki F&F home, których cena promocyjna miała wynosić 2,99 zł, a policzono mi je za 0,57 za sztukę big_smile

5

Odp: Tesco - przeceny

tak, mają czasem duże różnice w cenie na półce i w czytniku... czasem też podobne produkty są i można się pomylić

6

Odp: Tesco - przeceny

A korzystacie z ich opcji dostawy  do domu? Warto zamawiać w ten sposób?

7

Odp: Tesco - przeceny

Ja mam blisko do hipermarketu, a na większe zakupy siostra jeździ autem, więc nie ma potrzeby, ale sama opcja zakupów z dostawą do domu mi się podoba. Dla zapracowanych i dobrze zarabiających  smile

8

Odp: Tesco - przeceny

Ostatnio jest promocja na kaczkę za 7.99 /kg , banany są po 2.99 (a w innych sklepach nawet ponad 4 zł/kg)

9

Odp: Tesco - przeceny

Ja kupiłam czteropak czekolad Milka za 12 zł smile W Kauflandzie są większe promocje na nie, ale chcicy dostałam.

10

Odp: Tesco - przeceny

Zauważyłam, że Tesco obniża ceny  tak, że by mieć te 10 groszy mniej niż Carrefour czy Real, i jak banany są tam po 3,89zł  to w innych sklepach wiadomo, że będą po 3,99. Nawet nie muszę sprawdzać:)

11

Odp: Tesco - przeceny

Naprawdę okazyjnie można tam kupić coś po sezonie, np. stroje kąpielowe po lecie czy artykuły szkolne w październiku, zeszyty są wtedy nawet po 10 gr/szt.

12

Odp: Tesco - przeceny

Ja tam najczęściej kupuję proszki do prania i chemię gospodarczą, często jest taniej niż np;. w rosmannie.

13

Odp: Tesco - przeceny

Mój syn wyczaił na internecie promocje w Tesko cukier po 1.60zł,a tuńczyka w puszce po 24zł za 34sztuki ja nie potrafię tego znaleźć

14

Odp: Tesco - przeceny

Niemożliwe, już tak tanio tam jest? mieszkam blisko tego sklepu a jakoś tłumów nie widzę...

15

Odp: Tesco - przeceny

Mnie zaskoczyły ostatnio ceny warzyw i owoców, niektóre naprawdę tanie, oczywiście nie te idealne, ale np. cebula po 60 gr./g to nawet na rynku się nie trafia...

16

Odp: Tesco - przeceny

Obniżka -30% taniej na wybrane akcesoria łazienkowe ,przeceny 1/2 na niektóre sprzęty domowego użytku do 07. 01. 2016r

17

Odp: Tesco - przeceny

Ja zawsze kupuję tam rzeczy do domu, są sporo tańsze na wyprzedażach. Aż dziwne, że ten sklep nie cieszy się popularnością, słyszałam że mają problemy ze zbyt małą liczbą klientów

18

Odp: Tesco - przeceny

Poświąteczna wyprzedaż od 27.12 do 27.01 2016 r
Wyprzedaż -75% wybranych artykułów z działu elektro ,zabawki , art.gospodarstwa domowego, dekoracje świąteczne .
-70% na wybrane artykuły z działów sucha żywność ,zestawy kosmetyczne, pojedyncze kosmetyki , chemia gospodarcza .

19

Odp: Tesco - przeceny

Znalazłam fajne zestawy kosmetyków, wyprzedają po świętach, ale... zauważyłam, że niektórych z nich ceny najpierw obniżyli, a potem podnieśli smile Sprytnie. Kto by się spodziewał, że wyprzedając resztki towaru sklep, który chce się ich jak najszybciej pozbyć, podniesie cenę smile

20

Odp: Tesco - przeceny

Niestety bardzo często tak jest, nie tylko w Tesco. Sklepy tak kombinują, że potem towar w "przecenie" kosztuje więcej niż wcześniej w cenie regularnej hmm

21

Odp: Tesco - przeceny

Do dziś jest promocja na wafle ryżowe, 100 g za 1,25 zł  to jest niezła okazja

22

Odp: Tesco - przeceny

Mają fajne kubeczki w serduszka za 1,99 PLN w dziale walentynkowym. Nie są jakoś szczególnie trwałe, bo miałam takie F&F w wersji świątecznej i niestety w jednym ucho jeszcze nie odpadło, ale już pojawiło się pęknięcie. Przez jakiś czas posłuży. Są śliczne.

23

Odp: Tesco - przeceny

Polecam wyprzedaż książek, która wystartowała dziś. Właśnie wracam i bardzo żałuję, że nie poszłam z samego rana, bo może znalazłabym więcej tytułów, na których mi zależało. Kupiłam trzy książki smile
Cena 8,99 PLN smile
Książki naprawdę warte uwagi, wydania z ostatnich lat, wydawnictwa różne różniste.

24

Odp: Tesco - przeceny

Fajna jest promocja na Ramoneski z tkaniny typu sweat po 59.90 w Lidlu

25

Odp: Tesco - przeceny

[color=#000080]W tesco faktycznie często można trafić na różne wyprzedaże i promocje. Ostatnio szukając komputera trafiłem na naprawe laptopów w dobrej cenie.[/color]