1

Temat: Salon fryzjerski w Warszawie

Dziewczyny. Niedługo czeka mnie ważne spotkanie w Warszawie. Potrzebuję namiarów na fryzjera, który szybko i dobrze uczesze mnie przed tym spotkaniem. Słyszałam, że w Blue City jest dobry salon - to chyba Marco Aldany . Macie jakieś doświadczenia z tym salonem? Nie będę miała czasu, żeby coś zmieniać także potrzebuję mega rzetelnego fryzjera.

2

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

A to jest jakaś sieciówka fryzjerska?

3

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Z tego, co słyszałam o salonie o którym piszesz Magda, to całkiem spore ma uznanie wśród klientów. Moja znajoma była zadowolona z cięcia i koloryzacji, a jest dość wybredna. Myślę, że będzie ok. smile

4

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Tak rizzoli33. Salon należy do hiszpańskiej sieci salonów fryzjersko-kosmetycznych. Z tego co wyczytałam to obecnie mają ok. 400 salonów na całym świecie. A skoro sylwia4012 piszesz, że znasz kogoś kto korzystał, to chyba zaryzykuję. Dam znać jak poszło. smile

5

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

ja sie spotkałam z tym salonem fryzjerskim w Madrycie i również go moge polecić wam dziewczyny,wyjdziecie z salonu zadowolone za miła obsługę i fachową prace

6

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

O jak fajnie, cieszę się, że w końcu jakaś opinia osoby, która korzystała z sieci tych salonów. Szkoda, że nie ma na forum nikogo kto korzystałby tu w Polsce. Mam jeszcze tydzień, by podjąć decyzję, ale chyba można zaryzykować. Jak sądzicie? Bo jakość usług powinni trzymać taką samą w różnych punktach co?

7

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

W Warszawie warto korzystać z usług salonu urody na Bukietowej. Miło, sympatycznie i przede wszystkim bardzo profesjonalnie. Ważne, kiedy fryzjer potrafi słuchać klientów, a taka jest pani Ania. Po zrobieniu fryzury można też poddać się zabiegom kosmetycznym, jak manicure, pedicure oraz makijaż.

8

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Również szukam, bo chcę zejść z brązu do blondu smile

9

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Zamiast błąkać się między salonami, lepiej od razu uderzyć do loreal professionnel ] Oszczędzi się czas i nerwy tongue

10

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Możecie polecić salon w którym przedłużą mi włosy metodą GL Apps -  ?
Chciałabym mieć długie włosy, długo zastanawiałam się metodą i ta wydaje mi się najlepsza. Włosy są naturalne, posiadają gwarancję i można ich użyć ponownie po ściągnięciu.

11

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Nie znam salonu gdzie przedłużają włosy, albo może nie zwróciłam uwagi czy mają taką usługę. Mi jest raczej obojętne gdzie chodzę do fryzjera, mąż za to chodzi wyłącznie do salonu Figaro do Pruszkowa, mówi że tam zawsze najlepiej się zajmują jego włosami.

12

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Fryzjerzy z salonu Gnatyshyn na pewno zrobią co sobie wymarzysz. Działają na warszawskim Ursynowie. Możesz zapisać się online na wizytę:  Kadrę mają na prawdę wysoko wykwalifikowaną, znają najnowsze trendy, są dobrzy smile

13

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

]Znacie jakiś salon fryzjerski w którym przedłużają włosy? Znalazłam ostatnio na ] włsoy naturalne które przedłuża się metodą GL Apps. Chciałam je zamówić i skorzystać z tej metody. Mam włosy do ramion, są cienkie i strasznie mnie denerwują. Mam już dość doczepów. Będę wam wdzieczna za pomoc.
W Piasecznie Pani Monika Manz w Moonlight Atelier przedłuża włosy   w dobrej cenie, fajna atmosfera i dobre opinie.

14

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...

15

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Ze swojej strony mogę polecić niezawodne miejsce jakim jest chodzę tam już długo, moje włosy nigdy dosłownie nigdy nie były w lepszym stanie. Nie sądzę, żebym ich prędko zastąpiła kimś innym. Naprawdę warto się wybrać.

16

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

A mi się z kolei wydaje, że to jest sprawa dla jakiegoś specjalisty z tego obszaru tematycznego...

17

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Fryzjer jest mi potrzebny tylko jako stylista, bo ufarbować włosy mogę sobie sama. Co innego jak trzeba zrobić uczesanie czy obciąć umiejętnie włosy...

18

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Tylko w Warszawie! Cięcie, koloryzacja, zabiegi upiększające i odbudowujące włosy - wszystko na światowym poziomie. Nie trzeba przy tym czekać na wizytę długo. Moja koleżanka przedłuża  włosy, też super wyglądają.

19

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Zdecydowanie doradzałabym Ci salon znajdujący się przy Kasprzaka. Pełen profesjonalizm na najwyższym poziomi, a mistrz nożyczek potrafi z włosami zrobić dosłownie cuda. Moim zdaniem jest to najlepszy stylista w Warszawie.

20

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Zdecydowanie warto. Wybierając jakościowego rozwiązania można uzyskać coś naprawdę sensownego.
Zatem? Działajcie. Klienci oczekują konkretów, a nie byle jakich rozwiązań.

21

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Ja od dwóch lat mieszkam w Warszawie i byłam w kilku dobrych salonach. Najbardziej lubię zapisywać się do Ireny, jest bardzo dokładna i potrafi doskonale dopasować fryzurę do rysów i owalu twarzy.

22

Odp: Salon fryzjerski w Warszawie

Mój ulubiony fryzjer właśnie wyjechał za granicę, taki że szukam kolejnego idealnego...