1

Temat: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Mój dziadek jest już wiekową osobą, ma wyraźne problemy z poruszaniem się, zajmowanie się nim jak wiadomo wymaga nieco czasu, a nie zawsze ma się go optymalną ilość, dodatkowo dochodzą pewne problemy z meblami, która niekoniczne dostosowane są do jego obecnych potrzeb. Jak sądzicie - czy zakup łóżka rehabilitacyjnego (takiego jak tutaj:  dla takiej osoby może być pożyteczny, czy zmniejszy to nieco naszą pracę i da mu więcej komfortu?

Ostatnio edytowany przez martynap (2015-12-01 12:56:49)

2

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Meble ułatwiające życie starszym są bardzo potrzebne w domu, oczywiście za rozsądną cenę...

3

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Można uzyskać dofinansowanie na wózek z NFZ ,a na pewno ułatwi wam to życie ,nie mniej dobrze by było , żeby jak najpóźniej dziadek usiadł na wózku .

4

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Łóżko takie bardziej ułatwia życie osobom ,które są już leżące ,bo jest tam regulacja wys .nagłówka ,czy podnóżka ,ale dziadek chodzi jeszcze ,chyba ,że na przyszłość chcecie kupić .

5

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Na pewno takie rzeczy ułatwiają ,życie i warto z nich korzystać .

6

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

jeśli chodzi o wszelkie ułatwienia, to sprawa chyba jest jak najbardziej jasna - korzystać i starać się o wszelkie możliwe dofinansowania na udogodnienia dla osób starszych czy niepełnosprawnych, dodatkowo jeśli chodzi o codzienną opiekę nad osobami starszymi, to wręcz niezbędne jest w najlepszych kosmetyków i artykułów higienicznych .

7

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Pewnie że warto korzystać z takich rzeczy tym bardziej że ułatwiają nam w codziennym funkcjonowaniu ja jak ostatnio złamałam nogę to np. zamiast zwykłego gipsu zdecydowałam się na takie komfortowe higieniczne uruchomienie polecam o wiele lżej i wygodniejsze.

8

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Takie łóżka rehabilitacyjne można też wynająć.

9

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Znakomicie smile Dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się one przydadzą smile

10

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Jasne, że lepiej wypożyczyć, bo z kupionym po rehabilitacji nie wiadomo co zrobić.

11

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Wiele przychodni rejonowych ma sprzęt, z którego można korzystać, tylko trzeba się dowiedzieć, co jest dostępne.

12

Odp: Czy warto korzystać ze sprzętu medycznego?

Ja korzystałam z wypożyczalni kiedyś po zabiegu ortopedycznym, fajna opcja, nie trzeba kupować sprzętu i taniej wychodzi.