1

Temat: Dieta dr Dąbrowskiej

Kto stosował tytułową dietę i może się podzielić efektami zdrowotnymi po poście???

2

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej

W internecie ją chwalą, ale to po prostu jedna z odmian diety oczyszczającej, którą można sobie modyfikować... Osobiście uważam, że post dłuższy niż 2 dni wcale nie jest nam potrzebny, wystarczy na co dzień jeść dużo owoców i warzyw i dużo pić, żeby jelita nie zapełniały się złogami.

3

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej

Ta dieta to nic innego jak właśnie typowe oczyszczanie organizmu -> [url]http://pieknojestwtobie.com/oczyszczanie-organizmu-z-toksyn/.[/url] Ogólnie stosowała ją moja mama jeden dzień, bo więcej nie wytrzymała big_smile Uważam, że to nie jest dla wszystkich, a jeśli ktoś zamierza się wziąć za to na poważnie, to powinno się wpierw stopniowo organizm odzwyczajać z niektórych produktów. Moja mama przeszła na tę dietę z dnia na dzień, co skończyło się okropną migreną, wymiotami i oczywiście finalnie rezygnacją z tejże diety. Również uważam, że lepszą opcją jest po prostu zdrowiej na co dzień i zwiększyć ilość warzyw i owoców w stosunku do mięsa niż katować się tą dietą. Ogólnie sporo lekarzy mojej mamie ją polecała, ale jak widać skutków nie odniosła. Ogólnie było mówione, że pierwsze dni będą bardzo ciężkie i tragiczne, ale chyba nie spodziewałyśmy się, że będzie aż tak.
Tak więc, jeśli ktoś chce przejść na tę dietę oczyszczającą koniecznie, to polecam wpierw powoli przyzwyczaić organizm do nowego żywienia i ewentualnie potem zająć się samą dietą/głodówką wink

4

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej

Moja koleżanka była u dr Dąbrowskiej 2 tyg schudła jej kieszeń- ponad 2 tyś zapłaciła a ona schudła 6 kg .

5

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej

Jestem mięsożerna nie nadaję się na taką dietę

6

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej

Są różne jej książki ,ale trzeba mieć czas ,żeby to przygotowywać i chęci .Codziennie świeże produkty ,a zresztą ja lubię od czasu do czasu zjeść mięso nie dużo :)Przy tej diecie ona zaleca dużo ćwiczeń to nie jest tak że sama dietka .

7

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej

Gdybym miała kasę ,to chętnie bym się skusiła na taki turnus 2 tyg u pani dr . ,może bym przestawiła swoje jedzenie na wegetariańskie

8

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej

Każda dieta ma swoje wady, najlepiej jest jeść tak, żeby nie wykluczać ważnych składników z diety, ja np. nie rozumiem czemu rodzice zmuszają dzieci do wegetarianizmu...

9

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej

Warto dopasować dietę do swojego stanu zdrowia, ostatnio też czytam o ajurwedzie i okazuje się, że mój typ czyli VATA nie powinien jeść np. jabłek czy wiśni, które uwielbiam... Więc po prostu jem je ale w mniejszej ilości niż dotąd...

10

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej

Ja nie patrzę na takie wskazówki, jem to co lubię.