176

Odp: wzmocnienie paznokci

Dokładnie. Już wspominałam o odżywce new nails, przecież paznokcie można bardzo łatwo sobie odmienić - zakładając odpowiednie podejście do pielęgnacji. Tyle.

177

Odp: wzmocnienie paznokci

Mam bardzo słabe, cienkie i łamliwe paznokcie, właściwie mam tak, od kiedy pamiętam. Często je maluję, bo to je trochę utwardza, ale przez to, że są takie miękkie, to lakier szybko z nich odpryskuje. Czym wzmocnić paznokcie? Macie jakieś sprawdzone sposoby?

178

Odp: wzmocnienie paznokci

ja uwzywam evelin 8w1 już 4tygodnie i widzę efekty.panozkcie mam mega twarde,kupilam w rossmanie za 11zeta,polecam, tylko należy dostosować się ściśle do zaleceń bo inaczej można przesadzić i efekt będzie odwrotny

179

Odp: wzmocnienie paznokci

Słyszałam, ze ona lubi uczulać i na paznokciach pojawiają się sine plamy. Wolę odżywki jessici, już zresztą tutaj pisałam, bo nie zawierają żadnych uczulających składników, sa bezpieczne dla zdrowia i równie skuteczne.

180

Odp: wzmocnienie paznokci

Dobrze jest zainwestować w odżywkę do paznokci, która na pewno pomoże poprawić ich stan. Warto też pamiętać o bazie pod lakier do paznokci - szczególnie pod mocne i ciemne lakiery. Dzięki temu płytka paznokcia nie będzie się tak niszczyć. Ja staram się też kupować kremy, które działają na skórę dłoni, ale też odżywiają paznokcie - nie wymaga to dodatkowych zabiegów i nie zabiera czasu, a efekty są smile

181

Odp: wzmocnienie paznokci

Warto jednak też od wewnątrz się wzmocnić.
Ja akurat łykam oeparol dla kobiet, na piękne włosy, paznokcie i skórę .
U siebie widzę efekty. Z odżywką do paznokci to już kompleksowe dbanie wink

182

Odp: wzmocnienie paznokci

Dokładnie, podstawa to zadbać od wewnątrz, można np. brać Skrzyp, warto też dbać o paznokcie podczas zmywania lakieru, ja np. stosuję zmywacz w płatkach bez acetonu, mam taki zmywacz w płatkach Tami MyCare, kupiłam w Hebe, jest wzbogacony o kompleks minerałów, więc dodatkowo odżywia płytkę paznokci.

183

Odp: wzmocnienie paznokci

Odżywka new nails jest ok. Ale generalnie radzę patrzeć na to co robicie tymi paznokciami, z czym mają kontakt. Dieta również ma znaczenie, ale jednak samą dietą to cudownych efektów w żaden sposób nie uzyskacie!

184

Odp: wzmocnienie paznokci

New nails, systematyczność, odpowiednie podejście, a paznokcie będą ładne, twarde i zdrowe. Wiadomo, że docelowo efektu nie uzyskacie z dnia na dzień, ale generalnie można mieć ładne paznokcie, trzeba tylko chcieć.

185

Odp: wzmocnienie paznokci

A co sądzicie o naturalnych wzmacniaczach? Ja piję od jakiegoś czasu pokrzywę. Od dziecka obgryzam paznokcie (stres) ale widzę, że pokrzywa trochę pomaga smile

186

Odp: wzmocnienie paznokci

Ostatnio stosuję odżywkę z wapniem, ma mi poprawić wygląd paznokci, bo rozdwajają się  i nic nie pomaga..

187

Odp: wzmocnienie paznokci

a używałyście może złotej odżywki od sally hansen????

188

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja mogę polecić odżywkę diamentową z Eveline, co prawda trochę ona kosztuje, ale w promocji można upolować ją w atrakcyjnej cenie , a przy regularnym stosowaniu efekty są naprawdę świetne, ale pod warunkiem, że trzymamy się ściśle określonej instrukcji stosowania, a więc jednego dnia malujemy paznokcie, drugiego znowu, trzeciego zmywamy i znów malujemy i tak przez kilkanaście dni, a potem stosujemy profilaktycznie i z doświadczenia wiem, że paznokcie naprawdę odzyskują nowe życie:) spróbujcie:) Mi poleciła tą odżywkę Pani w Rossmanie:)

189

Odp: wzmocnienie paznokci

Odżywka od new nails. Świetny kosmetyk, przede wszystkim trwały - tzn. stosując go udało mi się mocno odmienić wygląd paznokci, zyskały na twardości i jakości - są diametralnie inne. I tak miało być.

190

Odp: wzmocnienie paznokci

Dobra odżywka, dobra odżywka i jeszcze raz dobra odżywka !!!
Można tez olejki stosować i wcierać w skórki i paznokcie.
Ja teraz zainwestowałam w olejek z scholl velvet smooth.
[img]//images76.fotosik.pl/58/1485cbfe5a0fd9f0.jpg[/img]
Przede wszystkim łatwiejsza aplikacja niż przy wylewanych z buteleczki.
A co najwazniejsze, widzę poprawę moich paznokci.
Do tego jeszcze można od środka się wzmacniać.
Herbatka z pokrzywy czy skrzypu, tran.

Ostatnio edytowany przez Diabela (2015-11-25 16:57:16)

191

Odp: wzmocnienie paznokci

Diabela też kupiłam ostatnio ten olejek smile Zdecydowanie sie zgadzam ze aplikacja jest fajna i łatwa. Natomiast to co mnie najbardziej przekonuje to fakt, że paznokcie są naprawdę dobrze nawilżone, a skórki są miękkie i bez problemu mogę je usunąć patyczkiem drewnianym smile

192

Odp: wzmocnienie paznokci

też stosowałam olejek i efekty są dużo lepsze niż przy odżywce w formie lakieru

193

Odp: wzmocnienie paznokci

Dziewczyny, a co poleciłybyscie na rozdwajanie?

194

Odp: wzmocnienie paznokci

ten scholl faktycznie jest dobry więc też mogę wam go polecić smile

195

Odp: wzmocnienie paznokci

Używaj new nails - ale systematycznie. Dzięki temu przywrócisz paznokciom absolutną normalność. Tylko nie oczekuj, że drastyczna zmiana nadejdzie od razu, to wszystko wymaga czasu - ale efekty przyjdą.

196

Odp: wzmocnienie paznokci

Apropo - jakie macie efekty stosowania odżywek? Po jakim czasie je widzicie? Na drastyczną poprawę czekałyście jakoś specjalnie długo? Napiszcie proszę mniej więcej jak to u was wyglądało i kiedy przyniosło zadowalające efekty. Bo czegoś takiego właśnie szukamy.

197

Odp: wzmocnienie paznokci

W tej chwili mam np. olejek scholl velvet smooth. Efekty całkiem niezłe już po 3 tygodniach. Paznokcie ładnie odrosły i nie łamią się tak, jak wcześniej. Ale za to na skórkach efekty widziałam już po 2-3 użyciach, stały się lepiej nawilżone, bardziej miękkie, łatwo dały się odsunąć.

198

Odp: wzmocnienie paznokci

Solidne działanie i efekt jest - ale wiadomo, że docelowo zmiana jest możliwa. Dzięki systematyczności te paznokcie wciąż zyskują na wyglądzie i powinny robić się zdrowe. Ale czy tak będzie od razu? Wszystko wymaga czasu.

199

Odp: wzmocnienie paznokci

Rikela, zależy... Przy odżywce Sally Hansen, złotej odżywki, no to na efekty musiałam poczekać, ale po niecałym miesiącu paznokcie zdecydowanie były dłuższe i mocniejsze.
Przy olejku scholla już po kilku uzyciach, powiedzmy po tygodniu, widziałam że paznokcie są bardziej nawilżone i elastyczne

200

Odp: wzmocnienie paznokci

U mnie pierwsze zmiany było widać szybkiej, ale wiadomo, że do diametralnej odmiany potrzebowałam już kilku tygodni. I tak ten fajny efekt uzyskałam.