URODA I ZDROWIE

Epilira dostępna w kolejnych miastach! Zapraszamy do Wrocławia

25 czerwca 2019, dodał: Alfa i Omega

Wiosna za oknem i pierwsze promyki kwietniowego słońca;) Wowwww…. Jak my to kochamy!!! Sezon na zwiewne sukienki, odkryte ręce i nogi uważamy za rozpoczęty :) Na liście życzeń prawie każdej kobiety ( szczególnie podczas upalnego lata) jest chęć posiadania gładkiego ciała- eksponowane partie muszą być pozbawione włosków a skóra aksamitna w dotyku. Zaawansowana technologia – laser diodowy LightSheer Duet pozwala osiągnąć ten efekt już po kilku zabiegach depilacji laserowej. Zabieg ten zrewolucjonizował podejście do usuwania owłosienia oraz zmienił diametralnie komfort codziennej pielęgnacji. Jak wyjaśnia Sylwia Kwok ( Specjalistka epilira z Wrocławia)- „Wystarczy kilka zabiegów (między 5 do 8) przeprowadzanych w odstępach średnio co dziesięć tygodni, żeby pacjentka mogła zapomnieć o usuwaniu włosków maszynką,woskiem czy depilatorem”.

Czego oczekujesz?

Wiedząc już, że należy wykonać 5-8 powtórzeń nasuwa się prosty wniosek- wczesna wiosna to doskonały czas, żeby przygotować ciało do następnego lata. Przed przystąpieniem do zabiegów każda kobieta powinna podjąć decyzję, z którą częścią ciała ma najwięcej problemów pod kątem usuwania zbędnego owłosienia. Ponad 92% kobiet twierdzi, że najchętniej wykonałyby depilację bikini. Skóra w tej okolicy jest bardzo wrażliwa na golenie maszynką lub kremem depilującym. Łatwo nie tylko o podrażnienia wywołane przez stosowanie maszynki do golenia, ale także na różnego rodzaju alergie, których powodem mogą być kremy. Woskowanie również przynosi rezultaty na krótką metę- odrastające włoski są słabsze, więc zdarza się, że wrastają w skórę, tworząc w ten sposób ropne ranki. Z takimi infekcjami niestety trudno się walczy, poza tym bardzo często zostają po nich blizny i przebarwienia.

Oczywiście w epilira możliwa jest depilacja laserowa różnych części ciała. ” W zimie i wczesną wiosną obserwujemy bardzo duże zainteresowanie kobiet depilacją nóg. Wiosną oraz przez okres wakacji, podczas słonecznej pogody skupimy się na epilacji partii zakrytych: pachach oraz bikini.”- informuje Sylwia Kwok. Olbrzymią wygodą jest depilacja nóg! Wiele pań zaczyna dzień od ich golenia pod prysznicem. Istnieje lista przeciwwskazań laserowego usuwania owłosienia-wczesna wiosna to idealny czas na rozpoczęcie zabiegów – nie ma jeszcze intensywnego słońca, więc odpada pokusa opalania. Zdaniem specjalisty na dwa do trzech tygodni trzeba zaprzestać wizyt w solarium i powiedzieć stanowcze „do widzenia” kremom samoopalającym.

Laserowy kalendarz

Zanim poddamy się epilacji laserem LightSheer Duet zachęcamy do sprawdzenia przeciwwskazań do zabiegu: https://epilira.com/zaplanuj-zabieg/.Naturalnie depilować można więcej niż jedną część ciała. epilira przygotowała dla swoich klientów pakiety nielimitowanej depilacji laserowej. Pierwsza dowolnie wybrana nielimitowana część ciała (zabiegi wykonywane przez 2 lata w odstępach co 10 tygodni) to koszt 899 zł. Każda dodatkowa partia w wersji nielimitowanej to jedynie 700 zł).

Epilira we Wrocławiu znajdziesz w Miu Estetic przy ul. Gubińskiej 8f
W chwili obecnej w strukturze przychodni działa 11 poradni specjalistycznych i stomatologicznych przyjmujących Pacjentów w ramach umów z NFZ oraz odpłatnie.

Zachęcamy do kontaktu pod nr infolinii: 690432015 oraz do odwiedzin naszego FanPage: Epilira

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

biustonosze
Fajne i tanie biustonosze można kupić w sieci, np. w sklepie julimex...
Epilfree
A ja używam kremów do depilacji i na żadne zabiegi się nie wybieram:)
zapuszczanie włosów
A ja podcinam co miesiąc o 1 cm, w czasie pełni - tak radzi...
Masło shea - co z nim zrobić?
Ja używam masła shea w połączeniu z olejem kokosowym - są świetne...