Dzień Ojca – zabierz tatę w podróż życia. Podpowiadamy jak ją zorganizować

10 maja 2018, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Ojciec, tata, tatuś – to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Warto na co dzień okazywać mu miłość i wdzięczność za to, kim dla nas jest i ile mu zawdzięczamy. Dzień Ojca jest świetną okazją, by sprawić mu prawdziwą, niezapomnianą niespodziankę.

Rodzice często rezygnują ze swoich potrzeb, żeby przychylić nieba dzieciom. Dzień Ojca, to świetna okazja, by im to zrekompensować i pomóc spełnić ich marzenia!

Sposób na podziękowanie

Dzień Ojca jest świętem, które daje nam możliwość szczególnego podziękowania za lata miłości i trosk o nasze zdrowie i spokój. Najlepszym sposobem na uszczęśliwienie taty będzie przemyślany prezent, który będzie do niego pasował. Dobrze też, by prezent wywoływał pozytywne emocje i dawał niezapomniane wspomnienia.

Prezent na Dzień Ojca. Co wybrać?

Popularnymi prezentami na Dzień Ojca lub inne okazje są smartfony, komputery czy tablety. Jednak z wiekiem coraz bardziej doceniamy nie przedmioty, a wspólnie spędzony czas, przeżycia i chwile, które dostarczają pozytywnych emocji. Dlatego warto z okazji Dnia Ojca zainwestować w wyjątkowy, niecodzienny prezent, np. wspólną wycieczkę w ważne dla taty miejsce lub niezapomnianą podróż w rejony, o których marzył. Biura podróży oferują wiele atrakcyjnych kierunków, a jeśli skorzystamy z oferty last (lub first) minute, to podróż marzeń możemy kupić w bardzo kuszącej cenie. Jeśli budżet wymaga częściowego wsparcia, z pomocą mogą przyjść chwilówki online. Te szybkie pieniądze pozwolą nam sprawić taki prezent, który naładuje akumulatory i dostarczy niezapomnianych wrażeń naszemu tacie. Przeglądając turystyczne oferty, oprócz kierunku wyprawy, sprawdzajmy co jest zawarte w cenie: ile posiłków obejmuje cena, czy wliczone są dodatkowe atrakcje, transfer z lotniska itp. Oprócz kwoty na podróż i pobyt w hotelu, musimy przewidzieć wydatki dodatkowe związane z podrożą, takie jak np. szczepienia ochronne (często wymagane lub zalecane w krajach egzotycznych), dodatkowe wycieczki na miejscu i inne nieprzewidziane sytuacje.

Parę cennych porad

Wybierając kierunek podróży należy sprawdzić komunikaty Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeżeli w danym kraju istnieje zagrożenie dla życia lub zdrowia turystów, MSZ jest zobowiązany do przedstawienia komunikatu bezpieczeństwa dotyczącego danego regionu.

Warto też przeczytać komentarze i opinie innych klientów wybranego biura podróży, aby sprawdzić poziom oferowanych usług – wszak szykujemy prezent marzeń!

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Paznokcie hybrydowe
Piękne pazurki hybrydowe robią w salonie w Olsztynie. Zresztą nie tylko hybrydowe,...
Dobre salony fryzjerskie
jak jesteś z Warszawy to polecam, zeszłam z brązu na blond,kolor wyszedł super,...
Utrzymanie porządku
Mnie w utrzymaniu porządku w domu pomagają panie sprzątające. Dla ludzi zapracowanych i...
Ulubione fryzury
ostatnio to głównie albo kucyk albo puszczone luźno, często je po prostu suszę...