URODA I ZDROWIE

Dzień Dziecka w nowej odsłonie. Przeżycie zamiast materialnego prezentu

31 maja 2015, dodał: Materiały prasowe

Coraz częściej rodzice głowią się czy podarować dziecku materialny prezent czy też przygotować dzień pełen atrakcji. W dzisiejszych czasach, gdy sklepowe półki uginają się pod ciężarem zabawek, nierzadko rodzice skłaniają się aby jednak zamiast kolejnego gadżetu podarować dziecku dzień spędzony razem w plenerze, podczas pikniku, wycieczki rowerowej czy też miejskich atrakcji. Takie upominki wyzwalają w dziecku emocje, a po ich realizacji wspaniałe wspomnienia zostają na długo w pamięci.

Każde dziecko to jednak mały indywidualista, więc zanim zdecydujemy się na taką niespodziankę, warto abyśmy upewnili się czym aktualnie interesuje się pociecha, jakie ma pasje i marzenia. Posiadając tę wiedzę, wybierając prezent w postaci przeżycia, mamy dużą szansę, aby podarować dziecku wspaniałą przygodę. Serwis PrezentMarzen.com, aby podpowiedzieć rodzicom jakie atrakcyje może ufundować dziecku w dniu jego święta przygotował 3 propozycje

Lot w tunelu aerodynamicznym – podniebna, bezpieczna atrakcja

Lot w tunelu aerodynamicznym to niepowtarzalna okazja, aby dziecko mogło stać się małym bohaterem, dla którego nie straszna jest walka z grawitacją. Dzięki tunelowi aerodynamicznemu dziecko może poczuć stan nieważkości i odbyć lot, który symuluje moment swobodnego spadania podczas oddawania skoku ze spadochronem. Mały śmiałek zostanie ubrany w kombinezon, kask i gogle, a instruktor zadba o to, by atrakcja była w 100 % bezpieczna. W tym celu przeprowadzi szkolenie, podczas którego przedstawi małemu uczestnikowi prawidłową pozycję i udzieli wszelkich niezbędnych wskazówek dotyczących zachowania podczas lotu, aby dziecko mogło cieszyć się świetną zabawą podczas unoszenia się w powietrzu. Tunel aerodynamiczny to ogromna tuba z wiatrakiem u podstawy i przeźroczystymi ściankami, która wytwarza wiatr na tyle silny by utrzymać ciężar ciała i zasymulować efekt swobodnego spadania

Skimondo, czyli narciarskie szaleństwo mimo wiosny

Całkowitym zaskoczeniem dla dziecka może okazać się zabranie go do centrum sportów zimowych jak np. SkiMondo w Gdańsku, gdzie znajduje się całoroczny stok narciarski i niezależnie od pogody, można tu zakosztować zimowych aktywności. Świetna zabawa połączona z aktywnie i zdrowo spędzonym czasem zyskuje coraz większe rzesze miłośników zarówno sportów zimowych jak i pasjonatów aktywnego wypoczynku. Takie miejsce to również możliwość całorocznej nauki jazdy dla malucha przed kolejnym sezonem, jeśli do tej pory nie miał odwagi spróbowania swoich sił na stoku albo możliwości wyjazdu w góry. Jedna godzina jazdy na sztucznym stoku odpowiada całemu dniu spędzonemu na tradycyjnym stoku, można więc w Dniu Dziecka podarować mu narciarskie atrakcje w środku wiosny.

Akademia rajdowa dla małego kierowcy

Jeśli dziecko marzy o tym, by zasiąść za kierownicą i nie może doczekać się momentu, kiedy skończy 18 lat by zrobić kurs prawa jazdy to swoją motoryzacyjną przygodę może zacząć już w Dniu Dziecka. Akademia rajdowa to idealne miejsce dla małych miłośników świata motoryzacji. Nauka jazdy samochodem dla dzieci, prowadzona przez profesjonalnych kierowców rajdowych daje możliwość doskonałej zabawy, ale również edukacji. Pobyt wzbogaca również szkolenie, które ma na celu uświadomienie dzieci od najmłodszych lat, jakie niebezpieczeństwa mogą spotkać ich na drodze i jak sobie z nimi bezpiecznie radzić, by nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. W takim miejscu dzieci choć przez chwilę poczują się jak prawdziwi dorośli zasiadający za kierownicą.

Przedstawione propozycje, zaczerpnięte z serwisu PrezentMarzen.com pokazują, iż prezent dla dziecka nie musi koniecznie mieścić się w pudełku przewiązanym czerwoną wstążką. Upominek w postaci przeżycia, wręczony i zrealizowany w Dniu Dziecka może okazać się tym wyjątkowym, który dostarczy wspaniałych emocji i pięknych wspomnień.

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak przygotować jarmuż?
Lekkie podsmażanie nie zaszkodzi, podobnie jak szpinak można go przygotować, lub np. zapiekany pod...
Zasłony i meble w kwiaty - hit?
A ja tak, lubię wesołe wnętrza...
plany;)
Ja mam w planach wyjazd nad morze zaraz po zakończeniu kwarantanny związanej z epidemią,...
Jak zmienić kolor starego fotela?
Są fajne pokrowce na fotele w sklepach, można też samodzielnie coś uszyć...