Dzień Dziecka na torze gokartowym | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Dzień Dziecka na torze gokartowym

30 maja 2014, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Jest kilka dni w roku, które są wyczekiwane przez wszystkie dzieci z wielkim zniecierpliwieniem. Jednym z nich jest przypadający pierwszego czerwca Dzień Dziecka. Na tą okazję tor przygotował wiele zabaw, które umilą najmłodszym to święto.

dziendziecka

W pierwszą niedzielę czerwca na dzieci czekać będzie wiele atrakcji, zarówno tych na torze, jak i poza nim. Nad wszystkim czuwać będą animatorzy, którzy zapewnią niezapomniane wrażenia uczestnikom Dnia Dziecka w Gokarting Center. Na torze zorganizowane zostaną wyścigi w dwóch kategoriach, w zależności od wzrostu – powyżej i poniżej 140 centymetrów, aby każdy mógł spróbować swoich sił, a jazdy będzie można nabyć w promocyjnych cenach. Jest to doskonały sposób na spędzenie czasu, a każdy maluch poczuje się jak prawdziwy kierowca wyścigowy.

fot7

Gokartami mogą jeździć już dzieci od 115-117 cm wzrostu. By sprawdzić, czy dziecko dosięga już do pedałów wystarczy wybrać się do Gokarting Center i poprosić o przymierzenie dziecka do karta.
Młodsi uczestnicy mogą w tym czasie korzystać z innych atrakcji przygotowanych przez to centrum kartingowe w ten dzień, bo również ciekawie będzie także poza torem. Prowadzone przez animatorów zabawy i konkursy z nagrodami to tylko zalążek tego, co czeka Was w tym dniu na torze. Będzie można spróbować swoich sił w modelowaniu balonów, czy stworzyć oryginalny komiks bądź kształty z origami, a dla wszystkich, którzy czują się uzdolnieni artystycznie przygotowane będą konkursy rysunkowe oraz malowanie po specjalnie przygotowanym na ten dzień samochodzie. Przewidziane jest także malowanie twarzy, w tym dniu każdy będzie się mógł stać swoją ulubioną postacią.

fot8

fot10

Przygotowaną ofertę dla dzieciaków będzie miała również Pizzeria Drive In 25, znajdująca się na torze. Oprócz specjalnego menu dla dzieci, spróbować będzie można dekorowanych ciasteczek, które dzieci przygotują w ramach zabaw kreatywnych. W tym dniu inaczej będzie smakowała także pizza, bowiem będzie możliwość wspólnego upieczenia uwielbianego przez wszystkich dania.

fot6

W nocy, na przełomie maja i czerwca w Gokarting Center ukryte zostaną skarby, na poszukiwania których pierwszego czerwca wyruszyć będą mogli tylko ci, którzy spędzą ten dzień wybierając ten tor.
Gokarting Center zaprasza w niedzielę 1 czerwca od 9:00 do 22:00. Szczegółowy harmonogram dla dzieci jest dostępny na stronie toru www.gokarting.com.pl

Gokarting Center mieści się w Krakowie na ulicy Domagały 25.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz