URODA I ZDROWIE

Dylon – nowość na polskim rynku!

20 marca 2014, dodał: Redakcja

_dylon1

Nowość na polskim rynku! Marka Dylon, produkująca innowacyjne detergenty do prania, wprowadziła na polski rynek kolejny produkt. Colour Catcher + Odplamiacz to mała saszetka o wielu zaletach. Pozwoli zaoszczędzić na praniu, poradzi sobie z bardzo trudnymi plamami i ożywi kolory naszych ubrań.

Jak działa?

Colour Catcher 2 w 1 łączy w sobie najpopularniejsze produkty marki Dylon.

Pierwszy z nich to po prostu Colour Catcher – środek umożliwiający wspólne pranie  białych i kolorowych ubrań. Saszetka działa jak magnes – wyłapuje uwalniane podczas prania barwniki, co sprawia, że ubrania nie farbują. Dzięki temu nie musimy dłużej martwić się o kosztowne i czasochłonne sortowanie prania i włączanie pralki kilka razy w tygodniu.

Druga właściwość innowacyjnego produktu to usuwanie nawet trudnych do wywabienia plam. Saszetka zawiera wewnątrz odplamiacz bogaty w aktywny tlen, który likwiduje silne zabrudzenia już w 30°. Pozbywa się nawet plam z kawy czy wina.

Saszetkę produktu  Colour Catcher + Odplamiacz należy umieścić w bębnie pralki, jeszcze przed włożeniem ubrań. Następnie wystarczy dodać zwykły detergent, a  po zakończeniu  prania zużytą saszetkę po prostu wyrzucić.

Możliwość wspólnego prania różnokolorowych ubrań i skuteczne usuwanie trudnych plam  to korzyści, jakie daje produkt marki Dylon. Dodatkowo oszczędzamy dzięki niemu wodę, energię i czas. W pudełku znajduje się pięć saszetek.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Piersi
No właśnie sama mam taki problem. Mianowicie bardzo schudłam i jak wcześniej mialam...
Magnesy na lodówkę
Ja mam kilka przywiezionych z wycieczek, z motywami z danych miejsc.
On pije. Czy taki związek ma sens?
Sens ma tylko terapia albo odejście... Niestety ale na nałóg nie ma innych sposobów...
Fajne sklepy na zakupy prezentów
Dla każdego coś na prezent znajdziesz tutaj :D https://www.manoki.pl/