Dylon – nowość na polskim rynku!

20 marca 2014, dodał: Redakcja

_dylon1

Nowość na polskim rynku! Marka Dylon, produkująca innowacyjne detergenty do prania, wprowadziła na polski rynek kolejny produkt. Colour Catcher + Odplamiacz to mała saszetka o wielu zaletach. Pozwoli zaoszczędzić na praniu, poradzi sobie z bardzo trudnymi plamami i ożywi kolory naszych ubrań.

Jak działa?

Colour Catcher 2 w 1 łączy w sobie najpopularniejsze produkty marki Dylon.

Pierwszy z nich to po prostu Colour Catcher – środek umożliwiający wspólne pranie  białych i kolorowych ubrań. Saszetka działa jak magnes – wyłapuje uwalniane podczas prania barwniki, co sprawia, że ubrania nie farbują. Dzięki temu nie musimy dłużej martwić się o kosztowne i czasochłonne sortowanie prania i włączanie pralki kilka razy w tygodniu.

Druga właściwość innowacyjnego produktu to usuwanie nawet trudnych do wywabienia plam. Saszetka zawiera wewnątrz odplamiacz bogaty w aktywny tlen, który likwiduje silne zabrudzenia już w 30°. Pozbywa się nawet plam z kawy czy wina.

Saszetkę produktu  Colour Catcher + Odplamiacz należy umieścić w bębnie pralki, jeszcze przed włożeniem ubrań. Następnie wystarczy dodać zwykły detergent, a  po zakończeniu  prania zużytą saszetkę po prostu wyrzucić.

Możliwość wspólnego prania różnokolorowych ubrań i skuteczne usuwanie trudnych plam  to korzyści, jakie daje produkt marki Dylon. Dodatkowo oszczędzamy dzięki niemu wodę, energię i czas. W pudełku znajduje się pięć saszetek.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Nowoczesne urządzenie wibroakustyczne - leczy bóle, wspomaga regenerację organizmu
Cena:
1 790,00 zł – 2 120,00 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP