Dwuetapowy zabieg na zaskórniki – Pore Minimizer

12 września 2019, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Zaskórniki to jedna z najczęstszych niedoskonałości skóry – dotyczy ona prawie wszystkich! Marka Eveline Cosmetics wprowadziła Pore Minimizer – jedyny na rynku zabieg w formie maseczki, który łączy formułę rozgrzewającą i chłodzącą. Specjalistyczne, dwuetapowe podejście niczym w salonie kosmetycznym, pozwoli kompleksowo oczyścić i zminimalizować pory.

Pory to małe otworki na powierzchni skóry, które odpowiednio ją natłuszczają i tworzą warstwę ochronną przed bakteriami. Skłonność do zanieczyszczeń porów mają osoby z mieszaną i tłustą cerą, która produkuje nadmiar sebum. Na wielkość porów wpływ mają również inne czynniki, takie jak zanieczyszczenia, resztki makijażu czy złuszczone komórki naskórka. Brak odpowiedniego oczyszczania prowadzi do powstawania zaskórników, stanów zapalnych, a nawet trądziku.

Pore Minimizer od marki Eveline Cosmetics to pierwszy produkt, w formie dwuetapowego zabiegu oczyszczającego i minimalizującego pory. Połączenie rozgrzewającego peelingu i chłodzącej maski, w dwóch krokach pozwala na kompleksowe oczyszczenie porów, ukojenie i nadanie harmonii skórze. Ponadto idealnie skomponowane naturalne składniki aktywne, sprzyjają odżywieniu i nawilżeniu naskórka. Ten kosmetyk sprawi, że poczujesz się jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym bez wychodzenia z domu.

Krok 1. Rozgrzewający peeling – sauna oczyszczająca pory

Połączenie naturalnych składników takich jak węgla bambusowego, ekstraktu lawendowego, kaolinu i 12 ziół sprawia, że delikatnie rozgrzewająca formuła otwiera pory, by je głęboko oczyścić. Zaskórniki zostają zlikwidowane dzięki węglowi, który działa na zanieczyszczenia jak magnes. A za sprawą naturalnych drobinek złuszczających, szorstkości są zredukowane i wygładzone.

Krok 2. Chłodząca krio – maska zamykająca pory

W momencie gdy pory są już oczyszczone, krio – maska pozwoli je zamknąć i zminimalizować ich widoczność. Skóra staje się odświeżona, a równowaga przywrócona. Efekt chłodzący działa kojąco i rewitalizująco. Glinka wulkaniczna w połączeniu z zieloną herbatą, witaminą E i składnikiem Evermat™ sprawi, że nasza skóra będzie nawilżona i odpowiednio zmatowiona.

Cena: 3,99 zł / 2x5ml


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Korektor tuszujący siwe włosy Mytou…
Ja tego używam tylko w podbramkowych sytuacjach...
Balsam do golenia?
Gilette to jednak taka klasyka dla większości facetów.
Wynajmowanie mieszkania czy kredyt …
Jak się jest nastawionym bardziej na karierę niż przesiadywanie w jednym miejscu to raczej...
Manicure w Poznaniu
Używam zwykłych lakierów, więc zmiana koloru to nie problem, kiedy tylko sobie zamarzę...