Dwa rozmiary mniej w 30 dni!

8 stycznia 2018, dodał: EKSPERTKA

W jaki sposób stracić na wadze, pozbyć się tłuszczyku z wybranych miejsc i zdążyć z tym jeszcze przed urlopem tak, by na plaży pokazać ciało bez cellulitu i nawet o dwa rozmiary mniejsze? Większość z nas pomyśli, że jest to zupełnie niemożliwe. A czy słyszały Panie o tym, że szczupłą sylwetkę można osiągnąć dzięki Body Wrapping? I co warte podkreślenia – zabieg ten nie jest drogi, a przynosi wspaniałe i szybkie efekty harmonijnego wyszczuplenia ciała.

Ciało w opakowaniu

Wrapping w języku angielskim oznacza „opakowanie” i odnosi się do ozdobnych pudełek lub papierów, w których umieszczamy prezenty. Podczas zabiegu Body Wrapping opakowujemy nasze ciało, choć w nieco mniej dekoracyjny sposób. Efekt jest jednak ten sam, czyli radość z bardzo trafionego prezentu. Bo która z nas nie chciałaby poprawić swego ciała? Oczywiście nie dzieje się to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, dlatego też warto przyjrzeć się bliżej temu, w jaki sposób spalana jest tkanka tłuszczowa, podczas gdy my leżymy owinięte folią oraz przykryte ciepłym kocem.

Specjalistyczne żele modelujące

Szczupła sylwetka dzięki Body Wrapping uzyskiwana jest poprzez składniki aktywne obecne w specjalistycznych żelach lub maskach. Jednym z najpopularniejszych, bo przynoszących najbardziej spektakularne efekty jest rodzina żeli „Cello” Aroma Derm. Co jest w nich takiego niezwykłego? – Żele „Cello” Aroma Derm podzielone są na 5 rodzajów: Soft, Medium, Strong, Extra oraz żel z Trawy Tygrysiej i Kwiatu Pomarańczy. Wszystkie one posiadają w składzie aż 35 olejków eterycznych, które wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, ujędrniają skórę oraz wzmacniają tkanki miękkie. Różne z kolei jest stężenie poszczególnych substancji. Dlatego możliwy jest dobór odpowiedniego żelu do indywidualnej osoby oraz stopniowanie substancji czynnych podczas całej kuracji. A najważniejsze jest, że owe olejki eteryczne są tak dobrane, aby walka ze zbędną tkanką tłuszczową przebiegała w organizmie kompleksowo – wyjaśnia doktor Klaudia Zwiorek-Czech z krakowskiej kliniki medycyny estetycznej Face&Body Institute.

Warto zaglądnąć do tego, co kryje się w żelach „Cello” Aroma Derm. I tak w składzie odnajdziemy olejek cynamonowy, który z powodzeniem stosowany jest nie tylko w kosmetologii, ale również w medycynie. Odpowiada on między innymi za minimalizację komórek tłuszczowych, zwiększa ukrwienie mięśni oraz skóry dzięki czemu szybciej z organizmu usuwane są toksyny, które z jednej strony blokują procesy spalania tłuszczu, a z drugiej – nie pozwalają zniwelować cellulitu. W spalaniu tłuszczu pomaga również olejek pomarańczowy, który aktywuje procesy przemiany materii. Natomiast krążenie krwi poprawia mięta pieprzowa, eukaliptus oraz rozmaryn. Substancje zawarte w tych olejkach polepszają również krążenie limfy, dzięki czemu produkty przemiany materii oraz toksyny są usuwane z naszego organizmu szybciej. Wymieniliśmy jedynie 5 z 35 olejków występujących w żelach „Cello” Aroma Derm, a już możemy zauważyć, że substancje te są dobrane tak, aby jak najbardziej całościowo pobudzać proces spalania tłuszczu. Jednocześnie odnajdziemy takie składniki żeli, które ujędrniają naszą skórą. A zatem dzięki Body Wrapping osiągamy szczupłą i jędrną sylwetkę. Oczywiście dostępne są i inne preparaty, które wyszczuplają i ujędrniają ciało. Oprócz „Cello” Aroma Derm możemy zdecydować się na jakąś maskę do ciała. A jest w czym wybierać: maska żelowa z arbuzem, kokosowa maska algowa, maska kawowa czy też  błotna. Preparaty te nie tylko wyszczuplają, ale i pięknie pachną, przez co przynoszą nam odprężenie lub pobudzenie – w zależności od wyboru maski.

Dwa rozmiary mniej w 30 dni?

Wyobrażają sobie Panie, że można w ciągu 30 dni zmienić garderobę z rozmiaru 42 na 38? Okazuje się, że jest to możliwe i to w sposób zupełnie naturalny oraz bez użycia skalpela. O efekty działania Body Wrapping zapytaliśmy kosmetolog Agnieszkę Gomolińską z Face&Body Institute. – Body Wrapping przeprowadza się najczęściej jako serię 10 zabiegów po dwa w tygodniu, czyli trwają one około 5 tygodni. Odstępy pomiędzy zabiegami są bardzo ważne, bowiem proces wydalania toksyn z organizmu uwolnionych podczas Body Wrapping, trwa 48 godzin. A dodajmy, że zabiegi te przynoszą wspaniałe rezultaty nie tylko w przypadku nadwagi, ale również – otyłości. Proponujemy jednak, aby Body Wrapping połączyć z lipomasażami próżniowymi bańkami chińskimi, które jeszcze wspomagają proces spalania tłuszczu i usuwają z organizmu zalegającą wodę. A wyszczuplanie i modelowanie sylwetki warto podbudować wibrotreningiem na platformie FitVibe pod okiem personalnego trenera. Te trzy elementy programu „2 rozmiary mniej w 30 dni” przynoszą realne efekty wyszczuplenia nawet o 2 rozmiary – wyjaśnia specjalista.

Jak wygląda zabieg?

A jak wygląda sam zabieg Body Wrapping? Jest on bardzo prosty i przyjemny. Najpierw w nasze ciało wmasowywany jest odpowiednio dobrany żel. Następnie jesteśmy zawijane w specjalną folię. Zawijanie zaczyna się od nóg lub rąk w kierunku tułowia. Folia musi być dosyć mocno naciągnięta, aby dodatkowo pobudzić krążenie krwi i limfy. A zamiast folii można wykorzystać również bandaże. I teraz, gdy jesteśmy już szczelnie owinięte następuje ostatnia część zabiegu – przykrycie termokocem. Bardzo ważne jest właśnie ciepło, ponieważ pod jego wpływem zaczynamy się pocić, a zatem rozszerzają się pory, przez które jeszcze lepiej wnikają składniki zawarte w żelach. I tak przykryte leżymy przez 45-50 minut. W czasie, gdy w naszym ciele odbywają się procesy spalania tłuszczu, my leżymy i rozkoszujemy się wspaniałymi aromatami olejków. Szczupłą sylwetkę można zatem osiągnąć bez ogromnego wysiłku.

A zatem Body Wrapping jest świetnym sposobem na zyskanie pięknego ciała, a dodajmy że działanie substancji obecnych w żelach „Aroma” Cello Derm nie kończy się wraz z serią zabiegów. Wszystkie procesy zostały nie tylko pobudzone na 4 tygodnie, ale prowadzą do poprawy funkcjonowania naszego organizmu. Tkanka tłuszczowa, z której usunęliśmy toksyny, będzie lepiej podlegała metabolizmowi, a wszystkie zbędne produkty przemiany materii szybciej zostaną usunięte z ciała. Ponadto polepszone krążenie krwi prowadzi do ładniejszego wyglądu naszej skóry, która jest po prostu zdrowsza i odpowiednio dotleniona. A wszystko to odbywa się naturalnie, bez żadnej niebezpiecznej ingerencji. I na tym właśnie opiera się sekret oraz sukces tego zabiegu.loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Dwa rozmiary mniej w 30 dni!

  1. avatar Wanda napisał(a):

    byłam na podobnym zabiegu, polecam, tym bardziej, że folia powoduje spalanie tkanki tłuszczowej

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Pasty curry o oryginalnym, pikantnym smaku i niezapomnianym aromacie
Cena:
12,99 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Tania apteka
W aptekach internetowych zazwyczaj jest taniej :D a na tej stronie można znaleźć informacje...
suplementy diety
Czy są suplementy na podstawie imbiru ?
Na Zanzibar?
Szukam kogoś, kto kto ma był: logostour.pl/kraje/zanzibar Skład wycieczki wydaje się być wymarzony. Zawsze chcieliśmy zobaczyć...
Ekskluzywne ciuchy - gdzie?
dokładnie i to jeszcze czasem w fajnej cenie :P