Dlaczego poduszki do karmienia są tak istotne?

10 stycznia 2020, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Jako młodzi rodzice stajemy zawsze przed nie lada wyzwaniem. Można śmiało powiedzieć, że otwiera się przed nami niejako nowy świat pełen wyzwań, nowych możliwości i nierzadko trudnych decyzji. Szczególnie powinniśmy rozwinąć w sobie intuicyjne podchodzenie do zakupów dla naszej pociechy. Ogromną uwagę powinniśmy przykładać do wielu spraw. Należą do nich m.in. funkcjonalność, jakość oraz bezpieczeństwo danych produktów.

Jaką funkcję spełniają poduszki do karmienia od firmy LULANDO?

Jednym z istotnych produktów, w które powinni zainwestować młodzi rodzice, są poduszki do karmienia. Ich wielowariantowość oraz zapewnienie bezpieczeństwa wpływają na coraz większe zainteresowanie tym produktem. Ponadto poduszki do karmienia dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możemy dopasować produkt do naszych indywidualnych upodobań, a także do wystroju pokoju, czy garderoby naszej i naszego dziecka.

Poduszki do karmienia odciążą kręgosłup zarówno przy karmieniu piersią, jak i butelką. Ponadto zapewniają one stabilizację dziecka, stanowiąc przy tym wygodną podporę, co jest niezwykle istotne zwłaszcza w pierwszych tygodniach życia, gdy niemowlę jest jeszcze bardzo małe. Właściwe ułożenie jego delikatnej główki pozwoli mamie na kontrolę malucha podczas karmienia. Poduszki w kształcie rogala są także doskonałym wsparciem, kiedy dziecko próbuje samo siadać.

Czym cechują się dobre poduszki do karmienia piersią?

Wiemy już, jaką funkcję spełniają poduszki do karmienia. Należy jednak wziąć pod uwagę jeszcze inną istotną kwestię, a mianowicie, czym powinny cechować się dobre poduszki do karmienia piersią. Poduszki do karmienia powinny być przede wszystkim stworzone z antyalergicznego materiału z zastosowaniem bezpiecznych i przyjaznych dla zdrowia barwników. Poduszki do karmienia powinny być również wyposażone w zdejmowany pokrowiec, dzięki czemu będziemy mogli bez problemu wyprasować materiał po praniu.

Poduszki do karmienia objęte są zazwyczaj 2-letnią gwarancją (lub dłuższą, w zależności od producenta, dystrybutora lub sprzedawcy). Należy zwrócić jednak uwagę, aby prać i prasować materiał w odpowiedniej temperaturze. Zalecane jest także przestrzeganie zalecanej w instrukcji użytkowania ilości obrotów podczas wirowania.

Zapoznając się z tymi wszystkimi aspektami, możemy dokonać świadomego zakupu, stanowiącego udogodnienie w karmieniu, które jest jednocześnie bezpieczną formą prawidłowego ułożenia naszej pociechy podczas posiłku lub snu.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz