„Dieta w chorobie Hashimoto” – już wkrótce premiera!

10 września 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Już wkrótce ukaże się kolejne wydanie bestsellerowego poradnika autorstwa Agaty Lewandowskiej: „Dieta w chorobie Hashimoto”. Mamy przyjemność być patronem medialnym tej publikacji i gorąco polecamy Wam jego lekturę! Warto skorzystać ze wskazówek doświadczonego dietetyka i pomóc sobie lub bliskim zmagającym się z tą chorobą.

Dieta w chorobie Hashimoto poradnik

Dużą rolę w terapii Hashimoto odgrywa styl życia chorego, czyli dieta, aktywność fizyczna, unikanie palenia czynnego i biernego, a także redukcja stresu. To choroba, której leczenie trzeba traktować bardzo indywidualnie. Dieta każdego pacjenta powinna być dopasowana do przebiegu schorzenia i ewentualnych towarzyszących mu zaburzeń.

W książce przedstawiono przepisy na dania główne, zupy, przekąski, sałatki, pieczywa i desery. Każdy z nich opatrzono specjalną ikonką informującą o tym, czy danie jest:

– bez glutenu,
– bez pszenicy,
– bez mleka,
– bez laktozy,
– z dużą zawartością szkodliwych dla tarczycy goitrogenów.

W poradniku podano najważniejsze zalecenia w chorobie Hashimoto, omówiono towarzyszące jej schorzenia i scharakteryzowano składniki pokarmowe, które mają największy wpływ na tarczycę. Dzięki temu dbanie o zdrowie staje się łatwiejsze.

Zapraszamy Was na stronię Wydawnictwa RM, gdzie znajdziecie m.in. wiele poradników z zakresu zdrowia i urody!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz