Dieta na płaski brzuch, czyli o tym jak schudnąć z brzucha

27 marca 2019, dodał: Redakcja

Tkanka tłuszczowa gromadząca się na brzuchu to zmora wielu osób. To właśnie tutaj widoczne są wszystkie złe nawyki żywieniowe. Podczas odchudzania kluczową rolę pełni dieta. Aktywność fizyczna powinna być jej uzupełnieniem. Nie wystarczy poranny jogging, jeśli wieczorem udamy się do budki z fast foodem. We wpisie https://www.zdrofan.pl/jak-schudnac-z-brzucha/ na blogu zdrofan.pl znajdują się sprawdzone sposoby na to, jak szybko schudnąć z brzucha.

 

 

Odstaw niezdrowe przekąski i napoje gazowane

Osoby, które zastanawiają się, jak schudnąć z brzucha powinny wiedzieć, że przetworzona żywność jest wrogiem smukłej sylwetki. Mowa tutaj o m.in. słodyczach, słodzonych sokach, napojach gazowanych, chipsach, zupkach z proszku, energetykach, fast foodach, niektórych mrożonkach, a także wielu innych produktach, które dostępne są w każdym sklepie. Posiadają one w swoim składzie ogromną ilość związków negatywnie wpływających na zdrowie. Nie tylko są źródłem nadprogramowych kilogramów, ale również mogą powodować trądzik, problemy trawienne, osłabienie włosów i paznokci, rozregulowanie układu hormonalnego, a także wiele innych.

Zadbaj o jakość posiłków

Podczas diety na płaski brzuch każdy posiłek ma ogromną rolę. Musimy przykładać dużą wagę nie tylko do częstotliwości, ale również jakości spożywanych pokarmów. Nasza dieta powinna być zbilansowana, tak aby regularnie dostarczać organizmowi niezbędne składniki odżywcze. Powinniśmy spożywać pokarmy z wszystkich grup. Szukajmy zdrowszych zamienników. Osoby uczulone na laktozę mają do dyspozycji produkty roślinne. Zdrowe węglowodany znajdziemy w razowym pieczywie, czy też warzywach strączkowych. Cukru nie szukajmy w czekoladach, a w słodkich koktajlach owocowych, które przygotujemy samodzielnie. Możliwości jest wiele.

Pij dużo wody

Woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bez niej skuteczne odchudzanie brzucha jest niemal niemożliwe. Zapotrzebowanie na płyny w każdym przypadku jest inne. Przyjmuje się, że średnia ilość wody na 500 kcal to 0,5 l. Oznacza to, że osoba spożywająca 2000 kcal powinna pić 2 l dziennie. Na początku może wydawać nam się to trudne, szczególnie jeśli rzadko odczuwamy pragnienie.

 

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Wirtualne znajomości
Ja też uważam, że w sieci można poznać naprawdę wartościowych ludzi. Po prostu przekonałam...
Czy warto "dawać szansę" facetowi?…
Dokładnie tak. Niech pokaże swoje starania, bo bazując na samej obietnicy nie powinno...
Męska dusza...
> Kalinka01 napisał/a:> Urazy mężczyzn do kobiet, wynikają z urażonej miłości własnej. Stąd...
Pierwsza rocznica...:/
Ja chciałabym, żeby mój facet pamiętał o rocznicach. Każdy po kolei twierdzi,...