Diagnostyka dla Twojej ciąży Katowice 2013

13 marca 2013, dodał: Redakcja

Przyszłe Mamy ze Śląska, zaplanujcie bezpieczną ciążę z Diagnostyką!

 DIAGNOSTYKA_CIAZY_0027

Kampania ogólnopolska „Diagnostyka dla Twojej ciąży”, której celem jest podniesienie wśród przyszłych rodziców świadomości na temat roli i znaczenia badań diagnostycznych, zagości w Katowicach. Także
i tutaj uznani eksperci z dziedziny ginekologii, diagnostyki laboratoryjnej oraz komórek macierzystych będą dzielić się rzetelną wiedzą z uczestniczkami spotkania. Przekonywać będą, jak ważne zarówno dla lekarza jak i dla spokoju i bezpieczeństwa matki i dziecka w czasie ciąży jest zaplanowanie i wykonanie niezbędnych badań.

Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe mamy na bezpłatne i otwarte spotkanie, które odbędzie się:

25 marca 2013 roku,
w Katowicach,
w Hotelu Qubus,
przy ul. Uniwersyteckiej 13, początek o godz. 18
.

 

 

 

W spotkaniu udział wezmą:

Lek. Med. Aleksandra Muskała-Bylica, Specjalista ginekolog-położnik, pracuje na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej oraz w Klinice Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej GYNCENTRUM w Katowicach.

Mgr Danuta Kozłowska, farmaceutka, Specjalista II-go stopnia analityki klinicznej, Kierownik Centralnego Laboratorium DIAGNOSTYKI w Krakowie.

Prof. dr hab. Marcin Majka, naukowiec, Specjalista w dziedzinie Komórek Macierzystych. Przewodniczący Rady Naukowej Banku Komórek Macierzystych DIAGNOSTYKA.

Podczas spotkania w swobodnej atmosferze Eksperci podzielą się wiedzą ze zgromadzonymi na Sali Paniami oraz wyjaśnią wszelkie nurtujące zagadnienia. Spotkanie będzie również doskonałą okazją do zadania anonimowo pytania wybranemu specjaliście. Przyszli rodzice zdobędą również cenne informacje na temat komórek macierzystych uzyskiwanych z krwi pępowinowej i ich szerokiego zastosowania dla ratowania życia dziecka oraz jego najbliższych.

plakat-page-001

Organizatorzy zadbali o maksymalnie atrakcyjny program, w którym znajdą się praktyczne porady specjalistów ze Szkoły Rodzenia Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka oraz pokaz wiązania chust do noszenia niemowląt. Dla każdej Pani przewidziano miły upominek, między innymi zestawy kosmetyków firmy Flos-Lek.

Cykl spotkań „Diagnostyka dla Twojej ciąży” uświadamiających przyszłym mamom, jak ważne jest wykonywanie badań w czasie ciąży będzie miał swoją kontynuację także w roku 2013. Kampania trwająca od 2009 roku, odwiedziła do tej pory 12 polskich miast, wszędzie spotykając się z ogromnym zainteresowaniem kobiet oczekujących, a także planujących dziecko. To świadczy tylko o jednym – potrzeba takich spotkań jest ogromna, kobiety w ciąży coraz bardziej świadomie poszukują wiedzy, która pomoże im bezpiecznie przejść przez wyjątkowy czas oczekiwania na maleństwo.

Organizatorem jest sieć laboratoriów DIAGNOSTYKA. Szczegóły na stronie: www.bezpiecznaciaza.pl

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Skutecznie nawilża, pielęgnuje i odżywia skórę, łagodzi podrażnienia
Cena:
98 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Fitness w domu
Fitness w domu wydawał mi się być świetnym rozwiązaniem przy mojej nieśmiałości i...
Botox na zmiany trądzikowe
Są zabiegi medycyny estetycznej które pozwolą zredukować zmiany potrądzikowe. Zabieg poprzedzają konsultacje...
Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej
Jeśli chcecie by kuchnia była piękna, nie można też zapominać o dekoracji....
Jak leczyć AZS?
używałaś może krochmalu do kąpieli? Jak ja się cieszę, że na niego trafiłam....