Depilacja laserowa w Warszawie

17 kwietnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Centrum Kosmetologii Estetycznej Laserhouse w Warszawie zapewnia szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych. Sieć klinik cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów w Ukrainie i za granicą. Zespół certyfikowanych specjalistów z wykształceniem medycznym i dużym doświadczeniem praktycznym ma potężną wiedzę na temat bezpiecznych i skutecznych zabiegów, a zastosowanie w ich pracy innowacyjnych metod gwarantuje doskonały efekt estetyczny.

depilacja laserowa warszawa

Sieć klinik koncentruje się na modernizacji i rozwoju bazy materialnej i technicznej. Stosowanie nowoczesnego sprzętu światowej klasy oraz certyfikowanych kosmetyków nowej generacji to główne priorytety w pracy z pacjentami. W «Laserhouse» komfortowa i bezbolesna procedura depilacji laserowej jest wykonywana zgodnie z międzynarodowym protokołem i pozwala osiągnąć pożądany efekt po zakończeniu cyklu zabiegów. Centrum «Laserhouse» pomyślnie przeszło ocenę weryfikacyjną i uzyskało akredytację w Ukrainie. Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdzone jest dużą ilością nagród.
Na konsultację i zabiegi kosmetyczne można zapisać się do nowego salonu w Warszawie przy ulicy Gizów 3 lub pod numer telefonu +48732100820.

Сo to jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to bezpieczny i bardzo skuteczny zabieg usuwania zbędnego owłosienia z ciała przy użyciu specjalnego, wielofunkcyjnego sprzętu. Ta metoda usunięcia włosów działa delikatnie na wszystkie rodzaje skóry, nie uszkadzając przy tym sąsiadujących tkanek. Depilacja laserowa pozwala bezpiecznie pozbyć się włosów nawet w miejscach wrażliwych i trudno dostępnych. Dzięki unikalnemu systemowi dynamicznego chłodzenia zabieg nie powoduje dyskomfortu, a sama procedura jest praktycznie bezbolesna.

Depilacja laserowa w Warszawie: jak to działa?

Przy pomocy tego zabiegu można trwale usunąć niechciane owłosienie na ciele oraz usunąć niedoskonałości na skórze. Zasada działania zabiegu polega na ukierunkowanej aplikacji energii świetlnej wiązki laserowej. Sprzęt laserowy w «Laserhouse» zapewnia optymalną długość fali, która usuwa włosy poprzez zniszczenie mieszków włosowych. Pigment melaniny przyciąga i przechowuje energię lasera, co powoduje jego ogrzanie i zniszczenie.
Jakie urządzenia i sprzęty wykorzystują specjaliści w Centrum «Laserhouse»?

Studio depilacji laserowej w swojej pracy wykorzystuje tylko innowacyjny sprzęt, który posiada wszystkie niezbędne certyfikaty jakości. Wielofunkcyjne urządzenie ma duży zapas energii pulsacyjnej, jego unikalna technologia to połączenie bezpieczeństwa i skuteczności w niszczeniu mieszków włosowych. Wielofunkcyjne urządzenie posiada duży zapas energii impulsowej, jego unikalna technologia to połączenie bezpieczeństwa i skuteczności niszczenia mieszków włosowych. Włosy stają się cieńsze, pozbawione życia i zaczynają wypadać. Nowe nie rosną na ich miejscu. Zasada działania laserów diodowych polega na oddziaływaniu promieni na mieszki włosowe w fazie aktywnego wzrostu. Łodyga i cebulka włosa ulegają zniszczeniu pod wpływem temperatury. Laser wyposażony jest również w końcówkę chłodzącą, która chroni skórę przed urazami.

Depilacja laserowa Warszawa: plusy i minusy procedury

Mieszki włosowe są poddawane zabiegowi równomiernie i etapami, aby uzyskać maksymalny efekt tej procedury. Dodatkowe zalety depilacji laserowej to:
• bezpieczeństwo;
• oszczędność czasu: zabieg trwa mniej niż 30 minut;
• długotrwały efekt;
• poprawa stanu skóry: wiązka lasera usuwa „pajączki naczyniowe”, zmniejsza widoczność przebarwień i działa odmładzająco.
Metoda depilacji laserowej ma też kilka wad:
• usuwanie włosów wymaga przygotowania przed zabiegiem o 3-4 tygodnie;
• zabieg będzie mniej skuteczny w przypadku włosów meszkowych i siwych;
• istnieje ryzyko oparzeń i drobnych uszkodzeń skóry z powodu nadwrażliwości, ale tylko wtedy, gdy zabieg został wykonany nieprawidłowo.

Przeciwwskazania do laserowego usuwania włosów

Przed zabiegiem przeprowadzana jest indywidualna konsultacja, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania:
• ostre i przewlekłe choroby naskórka, uszkodzenia skóry;
• cukrzyca i choroby onkologiczne;
• opalona lub o ciemnej karnacji skóra;
• pieprzyki i nowotwory w okolicy, w której stosowany jest laser.
Laserowe usuwanie włosów nie jest zalecane podczas ciąży i laktacji: skóra staje się bardziej wrażliwa ze względu na zmiany hormonalne. Lepiej odłożyć zabieg w czasie menstruacji, aby zapobiec powikłaniom: próg bólu obniża się, a sama depilacja powoduje u pacjentki dyskomfort psychoemocjonalny.
W jakim wieku można wykonać depilację laserową?
Centrum Laserowej Depilacji i Kosmetologii «Laserhouse» przestrzega wszystkich międzynarodowych standardów i zaleceń dotyczących zabiegu, dlatego na wizytę umawiane są osoby, które osiągnęły pełnoletniość. W przypadku młodszych pacjentów wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna. Nawet bez tych zasad procedura będzie mniej skuteczna: większość włosów na ciele dzieci nie ma wystarczającej ilości pigmentu melaniny.

Przygotowanie do wykonania zabiegu

Odpowiednie przygotowanie zwiększy skuteczność zabiegu:
• 4-8 godzin przed depilacją należy dokładnie ogolić te miejsca;
• 1-2 dni przed depilacją unikać opalania i odwiedzania solarium;
• nie brać antybiotyków.

Zakazy i zalecenia po depilacji laserowej

Ważne jest, aby przestrzegać pewnych zaleceń, aby uniknąć negatywnych skutków i przyspieszyć powrót do normalnego funkcjonowania po zabiegu:
• nie opalać się, aby uniknąć oparzeń słonecznych: bezpośrednie światło słoneczne może spowodować poważne oparzenia skóry;
• nie należy brać prysznica przez 24 godziny po depilacji;
• nie wolno stosować na skórę produktów i kremów na bazie alkoholu;
• nie można masować miejsca depilacji przez 7-10 dni.

Efekty depilacji laserowej

Po 10-12 dniach od zakończenia kursu zabiegów w Centrum Kosmetologii i Depilacji Laserowej «Laserhouse» włosy wypadają i zatrzymuje się ich «fałszywy wzrost». W zależności od indywidualnych cech pacjenta może być potrzebna powtórna procedura. Laserowe usuwanie włosów odbywa się w ramach cyklu 6-10 sesji w ciągu jednego roku, po tym czasie lepiej stosować zabiegi podtrzymujące.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz