URODA I ZDROWIE

Depilacja laserowa dla opornych, najlepiej w Laser Look Lublin

3 stycznia 2019, dodał: laserlook

file1546513922

Depilacja laserowa jest znana i bardzo popularna, jednak wiele osób nie jest do niej przekonana ponieważ uważają że u nich nie będzie skuteczne. Faktem jest że nie każda karnacja i kolor włosa reaguje identycznie na światło lasera. Dlatego salon Laser Look w Lublinie oferuje swoim klientom najlepsze dostępne technologie w kosmetyce i medycynie estetycznej.

 W naszym kraju bardzo popularny jest II i bardziej III fototypy skóry który z połączniu z ciemnymi włosami daje prawie idealną kompozycję do depilacji laserowej. Kontrast pomiędzy odcieniem skóry i kolorem włosów sprawia że duża część energii lasera jest pochłaniana przez melaninę w mieszkach włosa. Takie zabiegi są skuteczne i ale bolesne dla pacjentów ponieważ dużo energii idzie bezpośrednio w skórę. Wszystkie osoby z taką kombinacją powinny bez obaw korzystać z depilacji laserem. U nich zawsze to będzie skuteczne i trwałe a efekty utrzymają się wyjątkowo długo. Ilość zabiegów które pozwolą osiągnąć zamierzony efekt zaczyna się już od 5, oczywiście uwzględniając to że nie wszystkie partie ciała identycznie reagują na laserem ponieważ zmienia się grubość włosa i liczba włosów które są aktualnie w fazie wzrostu. Nieco „gorszym” przypadkiem są osoby o jasnej karnacji i jasnych włosach, u nich zawartość melaniny w cebulkach jest niewielka więc efekt termiczny jest mniejszy. Zdecydowana większość laserów do depilacji działa na wiązce światła o długości 800-810 nm czyli typowej dla ciemnego włosa. Niestety nie ma możliwości zmiany tego parametru. Dlatego jasne włosy są bardziej oporne na usuwanie laserowe. W takim przypadku należy zwrócić uwagę na to jakim urządzeniem będzie przeprowadzony zabieg. Bo tutaj w grę już wchodzą szczegóły które mogą decydować o sukcesie lub porażce.

Większość osób zna laser Light Sheer, ponieważ jest on bardzo popularny i skuteczny, jednak jego parametry sprawiają że skuteczność zmniejsza się wraz z jasnością włosa. Wszystkie blondynki po sesjach depilacji mogą zgodnie powiedzieć że trudno o zadowalające rezultaty. Dlatego inżynierowe z firmy Palomar opracowali system który pomimo że nie zmieni właściwości wiązki światła spowoduje że będzie on skuteczny również na jasne włosy. System ten nazwali Photon Recycling a urządzenie wyposażone w nie nazwali Vectus. Vectus to jedyny laser na świecie wyposażony w ten opatentowany system. W głowicy urządzenia umieszczone są lustra które zawracają ponownie odbite od skóry wiązki światła. Powoduje to że ponad 90% energii trafia w ostateczności w cebulkę włosa a nie zostaje rozproszone i niewykorzystane. To sprytne rozwiązanie sprawiło że nawet depilacja jasnych włosów stała się skuteczna.

Dla wszystkich osób o jasnych włosach polecana jest depilacja laserem Vectus, dlatego należy szukać salonów które oferują ten rodzaj depilacji u siebie. Warto zostać klientem salonu Laser Look w Lublinie. Gabinet ten oferuje wiele innowacyjnych zabiegów laserowych, jest znany z depilacji laserowej w Lublinie jako bardzo skutecznej metody pozbycia się niechcianego owłosienia nawet dla jasnych włosów. Wszystkich zainteresowanych w mieście Lublin zapraszamy do naszego salonu i korzystania z usług kosmetyczno medycznych na najwyższym poziomie.

Laser Look
ul. głęboka 10/36
20-612 Lublin

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Depilacja laserowa dla opornych, najlepiej w Laser Look Lublin

  1. avatar monionka pisze:

    Jestem po serii depilacji laserowej bikini w Laser Delux w Lublinie. Jestem zadowolona z efektów, bo moja skóra jest naprawdę idealnie gładka po 6 zabiegach. Przede wszystkim pozbyłam się też wrastających włosków <3

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Brak ochoty na seks u faceta
Ostatnie badania wskazują, że stres obniża popęd u facetów, za dodatkowo hamuje...
Jak się ubrać na narty
Trzeba ubrać się ciepło - żeby nie przewiało nas na stoku... Ale...
Nieinwazyjne metody wyszczuplania
Ćwiczenia są zdrowe i nieinwazyjne, więc nie bójmy się tak wysiłku dziewczyny :)
Niebanalny podryw - eksperyment
W necie trudno spodziewać się finezji, raczej na żywo facet będzie się starał,...