Depilacja laserowa bez tabu | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Depilacja laserowa bez tabu

1 grudnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzenie depilacji laserowej. Cieszy się ona dużą popularnością zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jej temat i poznać odpowiedzi na pytania, które najczęściej trapią osoby zainteresowane taką formą depilacji.

depilacja laserowa

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Zabieg depilacji laserowej przeprowadzany przez https://kosmedica.pl/ polega na usuwaniu niechcianego owłosienia poprzez wiązki światła, które przenikają w głębsze warstwy włosa i trwale niszczą cebulki i korzenie. Skóra w trakcie zabiegu jest w pełni bezpieczna, nie ma ryzyka poparzeń.

Depilacja laserowa Warszawa zawsze jest poprzedzona konsultacją, podczas której ocenia się jaki jest stan skóry oraz włosów, a także sprawdza, czy nie występują żadnego typu przeciwwskazania.

Osoby, u których przeprowadzana będzie depilacja laserowa nóg czy też depilacja laserowa pleców nie powinny się opalać przynajmniej na miesiąc przed planowanym przeprowadzeniem zabiegu. Ważne jest także to, aby nie stosować środków mających działanie złuszczające i nie decydować się na inne formy usuwania włosków z cebulkami. Kolejne zalecenie, które podkreślają specjaliści to odstawienie kremów i innych specyfików, które w swoim składzie posiadają retinol.

Czy depilacja laserowa boli?

Wiele osób zastanawia się czy depilacja laserowa boli. Na stronie: https://kosmedica.pl/depilacja-laserowa-warszawa/ można znaleźć wiele informacji na temat przebiegu zabiegu, a także właśnie kwestii bólu. Tak naprawdę jest to jednak kwestia w pełni indywidualna i zależna od tego jaki jest próg bólu danej osoby. U niektórych osób odczuwalny jest ból o różnym natężeniu, szczególnie, gdy ma miejsce  depilacja laserowa pach lub depilacja laserowa bikini. Inni natomiast odczuwają jedynie delikatny dyskomfort. Wiele zależy od tego jakie urządzenie się stosuje i na jakim obszarze ciała przeprowadza się zabieg, a także jak wrażliwa jest skóra danej osoby.

Pielęgnacja i efekty po depilacji laserowej

W klinice Kosmedica stosuje się laser Light Sheer. Jest on niezwykle skuteczny. Zarówno depilacja laserowa wąsika jak i depilacja laserowa łydek przeprowadzona jest przy jego pomocy bardzo dokładnie.

Kiedy zostanie przeprowadzona  depilacja laserowa dla mężczyzn lub kobiet, na początku laser oddziałuje jedynie na włosy w fazie wzrostu. Pozostałe owłosienie jest w fazie uśpienia, dlatego zabieg powinien być kilka razy powtórzony. W przypadku większości osób po około pięciu sesjach następuje stała utrata niechcianego owłosienia. Warto zaznaczyć, że światło lasera nie działa na bardzo jasne włosy. Ponadto, czasem np. jeśli wcześniej były przeprowadzane inne rodzaje depilacji, uzyskanie pożądanego efektu może zając znacznie dłużej.

Warto zapisać się na zabieg depilacji laserowej w Warszawie i cieszyć się gładką skórą pozbawioną niechcianego owłosienia. Po kilku zabiegach przeprowadzonych najlepszej jakości laserem efekt może być naprawdę spektakularny.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Złomowanie auta
Też tak myślę, że dzisiaj każdy patrzy gdzie kupić coś taniej tym bardziej...
Złomowanie auta
Dziś jest takie zapotrzebowanie na tanie auta że warto je sprzedać całe, np. dla początkującego...
tworzymy opowiadanie - zabawa
.....ale ona natychmiast zaczęła szukać sobie kolejnego męża. ..
Parkiet - trudny wybór
A nie lepsze drewno bez lakieru...?