Dekoria.pl wśród najlepszych! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Dekoria.pl wśród najlepszych!

8 grudnia 2011, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dekoria.pl została wyróżniona w rankingu sklepów internetowych, zajmując piąte miejsce w kategorii: sklepy wielobranżowe. Już po raz szósty serwis Money.pl, przy współpracy z Gazetą Wyborczą i serwisem wyborcza.biz, opublikował raport ponad 100 największych i najpopularniejszych e-sklepów.
Wydawany każdego roku ranking najpopularniejszych e-sklepów tworzony jest na podstawie analizy m.in wielkości asortymentu sklepu, wyboru sposobów płatności, sprawności dostarczania towarów czy relacji pomiędzy marką a klientem. Reasumując, każdy z wymienionych sklepów podlegał ocenie pod kątem 60 kryteriów, podzielonych na 10 grup: asortyment, informacje o produkcie, procedura zamawiania i dostawa zakupów, sposoby płatności, interakcja z klientem, jakość obsługi, łatwość dotarcia do informacji, przejrzystość i budowa strony, bonusy i pozostałe czynniki.
Uczestnictwo w rankingu jest efektem popularności marki pośród internautów. Dekoria.pl – jeden z głównych producentów tekstyliów domowych w Polsce – już po raz kolejny została wyróżniona przez swoich klientów, doceniających i wybierających oferowane produkty.
Ranking sklepów internetowych:
http://www.money.pl/sekcja/ranking-sklepow-internetowych-2011/ranking;esklepow;edycja;2011,236,1,967660.html

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Suszenie grzybów
Ja lubię tylko pieczarki a ich się nie suszy ...
Najbardziej absurdalne przepisy pra…
Super przepis z tą długością włosów, na pewno przyczyni się do zmniejszenia zużycia wody...
Bezpieczny kredyt 2%
Moja siostra się stara o niego i czeka właśnie na decyzję. Na pewno...
Darmowe leki dla seniorów i dzieci
To jest tak zrobione żeby jak najmniej ludzi skorzystało....