URODA I ZDROWIE

Czy depilacja laserowa jest dla Ciebie?

26 czerwca 2019, dodał: Alfa i Omega

Medycyna estetyczna jest w stanie zdziałać cuda – gdy świetnie wyglądamy, świetnie się czujemy. Dbanie o zdrowie i wygląd jest podstawą dobrego samopoczucia dla wielu z nas.

 

Jednym z najpopularniejszych zabiegów z sektora beauty w ostatnich latach jest depilacja laserowa. Nikogo to nie dziwi, przecież żadna kobieta nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez wydepilowanych pach czy nóg. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że czynność ta pochłania nawet 72 dni życia! Dodatkowo, gdy podsumujemy kwoty, które kobiety wydają na maszynki, pianki, kremy, okazuje się, że najbardziej popularna metoda jest również jedną z najdroższych. Depilacja laserowa jest więc sposobem zarówno na oszczędność czasu, jak i pieniędzy” – podkreśla Joanna Stryjewska z firmy epilira.


Czy ta zyskująca na popularności metoda jest dla Ciebie?

Coraz więcej pań zastanawia się nad alternatywą dla plastrów z woskiem, czy tradycyjnej maszynki. Jednak nie każda z nas może sobie na to pozwolić (i wcale nie chodzi nam tu o względy finansowe). Wszystko zależy od koloru włosów, skóry, ich gęstości, grubości i kontrastu względem skóry…zmiennych jest bardzo dużo.

„Jeśli jesteś jasną blondynką o różowym odcieniu skóry i delikatnych, bardzo jasnych włoskach, zgłoś się na bezpłatną konsultację do firmy epilira. Pozwoli Ci to uzyskać odpowiedź czy uzyskasz pożądany efekt czy depilacja laserowa nie jest dla Ciebie.” – zdradza Joanna Stryjewska, wykwalifikowany kosmetolog z sześcioletnim stażem pracy na laserach diodowych. Depilacja laserowa przeznaczona jest dla posiadaczek grubych i ciemnych włosków, gdyż laser nie zauważa jaśniejszych kolorów. Jeśli więc jesteś brunetką o śniadej cerze ta metoda jest dla Ciebie stworzona. Najlepsze efekty obserwujemy u klientów z ciemniejszymi włoskami i jasną skórą.

„Wizytę w epilira poprzedza profesjonalna konsultacja medyczna oraz próba laserowa dzięki czemu będziemy mogli stwierdzić jak zachowuje się Twoja skóra i jaką moc wiązki lasera dopasować do Twojego fototypu by uzyskać najlepsze efekty”- zaprasza epilira.

 

Skorzystaj z usług Epilira: https://epilira.com/zamow-zabieg/

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

3 komentarzy do Czy depilacja laserowa jest dla Ciebie?

 1. avatar Monique8 pisze:

  Osobiście bardzo sobie chwale zabiegi depilacji laserowej.
  Lubię nowe technologie, więc nie trzeba było mnie długo przekonywać. Za pierwszym razem wzięłam dla odwagi ze sobą przyjaciółkę. Później już poszło z górki. ;]

  Dla osób z Krakowa moge polecić ten salon:
  http://www.uroda.krakow.pl/depilacja-laserowa/opis/

 2. avatar Aśka pisze:

  Jestem szczęśliwą właścicielką ciemnych włosów i jasnej skróry! :) Po co jednak wydawać kase na powtarzające się zabiegi w salonie kosmetycznym. Nie lepiej jednak zakupić sobie depilator laserowy (np. Taki: http://www.philips.pl/c/usuwanie-wlosow/11037/cat/ ) i usunąć włoski spokojnie w domu? Sorry, ale ja nie wyobrażam sobie depilacji okolic bikini w gabinecie… Uważam to co za bardzo niekomfortowe…

 3. avatar dorcia pisze:

  Ja muszę wciąż używać depilacji kremem, chciałam kiedyś depilatorem, ale podczas próby pewnie słyszeli mnie na kosmosie też…

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

dieta na urodę
na urode to najlepiej po prostu zdrowa dieta, też nie ma się co przejadać...
Co myślicie o tych tanich kosmetyka…
nie ufamtak tanim kosmetykom, jak sklad jest dobry to trzba placic
Poszukujemy administratorów serwisó…
Można współpracować z nami przez określony czas, jak również na stałe - zapraszamy...
Co myślicie o tych tanich kosmetyka…
Też tak uważam, dobry kosmetyk to ze średniej póki cenowej - od ok....