URODA I ZDROWIE

Chusteczki Gentle Day idealne do skóry wrażliwej

17 lutego 2021, dodał: Redakcja

Produkty marki Gentle Day są tworzone i produkowane ze starannie dobranych materiałów. Wszystko odbywa się przy uwzględnieniu wysokiej jakości oraz korzyści dla organizmu ludzkiego. Artykuły Gentle Day stworzone zostały z myślą o zdrowiu każdej kobiety.


W asortymencie marki znaleźć można ekologiczne chusteczki nawilżane do higieny intymnej. Na rynku natrafić na nie można w odmienionym opakowaniu. Za sprawą kolorystyki ciężko przejść obok nich obojętnie. Różowy kolor przyciągnie uwagę niejednej kobiety. Na opakowaniu widnieje kilka bardzo ważnych informacji. Pierwsza z nich to: ECO CERTIFIED, co wskazuje, iż ekologiczność produktu potwierdzają certyfikaty. Na chusteczkach widnieją trzy oznaczenia:

• Vegan – produkt nie może zawierać żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego, nie może być testowany na zwierzętach, a także produkt jest wolny od składników roślinnych, które pochodzą z upraw genetycznie modyfikowanych;
• Oeko-Tex – oznacza, iż spełnia wszystkie wymagania dla produktów, które mają bezpośredni kontakt ze skórą;
• Made for health – potwierdza wysoką jakość i bezpieczeństwo artykułu.

Chusteczki sprawdzą się do skóry wrażliwej, a w składzie znajdziemy 98% wody. Co więcej nie zawierają alkoholu, mydła oraz są bezzapachowe. Wzbogacone zostały o witaminę E oraz ekstrakt z aloesu. Wykonane zostały z najwyższej jakości delikatnego włókna bambusowego.
Dużym plusem nowych opakowań chusteczek Gentle Day jest ich przejrzystość. Bez zagłębiania się w skład na pierwszy rzut oka mamy bardzo ważne informacje. Wszystko potwierdzone zostało certyfikatami. Dzięki temu mamy pewność, że sięgając po produkty od Gentle Day wybieramy dobrze dla naszej skóry, a także robimy krok w stronę dbania o środowisko.
CENA – 8.90 PLN (OPAKOWANIE 10 SZTUK)

Więcej informacji o produktach: https://gentleday.pl/

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Dobre szampony do włosów
Sprawdź Kaminomoto -https://www.sachi.pl/kaminomoto - to świetny szampon szczególnie dla osób, które maja problem...
Woda pitna dla dużej rodziny
Polecam dzbanki filtrujące, czysta woda bez noszenia butli ze sklepu...
Blizny na twarzy krępujące :(
Ale to chyba boli...? Jeśli bliznę da się przykryć makijażem to chyba...
po depilacji
Mam drogi balsam zapobiegający wrastaniu włosków i widzę jakąś poprawę, tyle...