URODA I ZDROWIE

Catering dietetyczny na nowy rok 2021

22 grudnia 2020, dodał: Redakcja

Catering dietetyczny obecnie jest bardzo powszechny. W przeciągu zaledwie kilku lat, pojawiło się w naszym kraju wiele firm, których główny produkt stanowi dieta pudełkowa wraz z dowozem pod wskazany adres. Razem z rosnącą podażą, rośnie także i popyt – tym bardziej w korporacyjnych środowiskach fit catering stał się sprawdzonym rozwiązaniem.

fajerwerki

 

Na czym polega zdrowy catering w formie diety pudełkowej?

Dietetyczny catering można w prosty sposób porównywać do restauracji z opcją dowozu. W torbie zostaje umieszczonych pięć szczelnie zapakowanych dań, które gotowe są do spożycia. Wszystkie te posiłki składają się na dietę mającą wyznaczoną dzienną ilość kalorii, dobraną pod konkretnego klienta. Każda spośród firm w tej branży, może mieć nieco odmienne zasady dowożenia posiłków. Większość spośród nich dostarcza torby wraz z posiłkami codziennie rano, we wskazanych przez klientów godzinach.

W omawianej branży, standard stanowią już diety bez laktozy i bez glutenu. W ofercie znajduje się także wiele typów diet z przeznaczeniem dla osób uprawiających sporty, albo cierpiących na takie choroby, jak insulinooporność czy cukrzyca.

Kto najczęściej wybiera dietę pudełkową?

Najważniejszą grupę klientów w tej branży, stanowią osoby dbające o linię i kontrolujące poziom tkanki mięśniowej. Wyróżniają się oni świadomością związaną z odpowiednim żywieniem i obecnością w posiłkach mikro i makroskładników. Kluczowy w tym przypadku jest udział specjalisty z zakresu dietetyki w czasie planowania diety.

Wbrew temu, co może się wydawać, klientami takich firm nie są wyłącznie sportowcy. Grono odbiorców cateringu dietetycznego ciągle się poszerza. Dieta pudełkowa ułatwia życie również tym, którzy się odchudzają lub po prostu nie mają czasu na spędzanie wielu godzin w kuchni podczas przygotowywania urozmaiconych posiłków.

Dieta pudełkowa Body Chief to sprawdzone rozwiązanie dla każdego. Odpowiedni catering można dobrać nie tylko pod kątem rodzaju diety, ale również jej kaloryczności. Harmonogram diety pudełkowej opracowany jest przez doświadczonych dietetyków, dzięki czemu mamy pewność, że posiłki będą nie tylko smaczne, ale również dobrze zbilansowane. Najlepsi kucharze dbają o wysoką jakość i niepowtarzalny smak dostarczanych posiłków.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Problemy z kręgosłupem
U mnie koniecznie trzeba było zrobić rezonans całego kręgosłupa a teraz czeka mnie rehabilitacja...
Ból w śródstopiu
Może warto zrobić rezonans? Ja szybko dostałam się w Warszawie do https://radiomedica.pl/...
Wazelina zamiast odżywki do rzęs?
Lepszy jest olejek rycynowy, ale trzeba uważać, żeby nie dostał się do oka...
Ekskluzywne ciuchy - gdzie?
Też lubię, ale też lubię też ubrania od projektantki Agaty Wojtkiewicz ;)