Cannes 2021- przedstawiamy najlepsze stylizacje gwiazd!

12 lipca 2021, dodał: Debora Cichońska
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Kilka dni temu odbył się Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Jak co roku było to niezwykłe wydarzenie. Do małego nadmorskiego kurortu przyjechała cała plejada międzynarodowych gwiazd oraz tłumy turystów. Lazurowe Wybrzeże na jakiś czas stało się centrum światowej kinematografii.

suknie cannes 2021

Festiwal można nazwać też prawdziwym pokazem pięknych kreacji oraz fryzur. Gwiazdy przechadzające się po czerwonym dywanie starają się jak najlepiej zaprezentować, zwrócić na siebie uwagę. Festiwal w Cannes stał się więc również kultowym wydarzeniem modowym. Wśród gwiazd, które pojawiły się na otwarciu znalazły się m.in.: Helen Mirren, Candice Swanepoel, Marion Cotillard, Bella Hadid, czy Jessica Chastain. Szczególnie wyróżniały się Andie MacDowell i Jodie Foster, które zrezygnowały z farbowania włosów i postawiły na naturalny look. Obie prezentowały się zjawiskowo. Warto wspomnieć również o Farhanie Bodi. Kobieta zachwyciła występując w bardzo efektownej, żółtej kreacji.

Poniżej przedstawiamy najlepsze stylizacje gwiazd!

Cannes 2021

suknie cannes 2021

gwiazdy 2021

Główną nagrodą przyznawaną podczas festiwalu jest Złota Palma dla najlepszego filmu. Do tej pory najczęściej otrzymywali ją amerykańscy, włoscy, francuscy oraz brytyjscy twórcy. Poza Złotą Palmą przyznawane są również liczne mniejsze nagrody takie jak na przykład: Grand Prix, Prix du Jury (nagroda jury), Prix du scenario (za scenariusz), nagrody za główną rolę kobiecą oraz męską, Złota Kamera dla najlepszego kinowego debiutu reżyserskiego, nagroda Cinefondation za najlepszy film studencki, nagroda za najlepszą ścieżkę dźwiękową czy nawet Palm Dog…  za najlepszy psi występ.

Pierwszy festiwal zorganizowano w maju 1939 roku. Jako jego miejsce wybrano Cannes. Wszystko było już gotowe, goście zostali zaproszeni. Plany pokrzyżował jednak niemiecki najazd na Polskę, po wojnie idea szybko jednak powróciła. 20 Września 1946 roku w Kasynie Miejskim w Cannes, rozpoczęła się druga po wojnie  międzynarodowa impreza filmowa. Od tamtej pory co roku (z wyjątkiem lat 1948 i 1950) Cannes jest miejscem, do którego zjeżdżają się gwiazdy, masa turystów. Po ulicach miasteczka co chwilę jeżdżą luksusowe auta wożące sławnych aktorów, a na autografy poluje się pod każdym luksusowym hotelem. Całe miasto żyje festiwalem: promowane są najnowsze produkcje kinowe, odbywają się koncerty na plaży i w modnych klubach, imprezy zamknięte oraz oczywiście pokazy filmowe.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Eyeliner, kredka, pędzelek - akceso…
Ja używam kredki gel eyeliner kryolanu.
dobry tusz do rzęs
Polecam tusz lash revolution z kryolanu. Fajnie podkręca rzęsy i je wydłuża.
Przytulenie to zdrowie.
Niektórzy nawet płacą za przytulanie, więc jest jak widać baaardzo potrzebne...
Związek na odległość
Można być w związku na odległość jakiś czas, ale jeśli para ma już wspólne...