URODA I ZDROWIE

Brwi efekt 3D – nowa stylizacja

9 stycznia 2013, dodał: Redakcja

Brwi efekt 3D

Mascara NON-STOP  jako pierwsza na świecie wprowadziła nową formę stylizacji brwi efekt 3D!!!!


Mascara NON-STOP Brwi efekt 3D nadaje brwiom  kolor i odpowiednią linię (utrzymuje niesforne włosy w  ładzie nie brudząc skóry jak henna). Produkt jest wodoodporny, nie kruszy się, można korzystać z sauny, basenu, fitness. Nasza stylizacja Brwi efekt 3D pozwala na utrzymanie intensywnego  koloru przez cały czas. Mascara NON-STOP Brwi efekt 3D nadaje się także do użytku domowego.

Wszyscy wiemy, że  sztuczne środki chemiczne znajdują się już wszędzie: w jedzeniu, piciu, kosmetykach. Te wszystkie rzeczy powoli przestają być tym czym powinny. Bo czy pomidora kupionego w lutym można nazwać pomidorem? Niby wygląda jak pomidor, nawet trochę pachnie. Ale skład chemiczny będzie raczej bliższy plastikowi niż pomidorowi.  Powrót do natury daje rewelacyjne rezultaty. Człowiek lepiej wygląda, ma większą chęć do życia, nie jest nerwowy, mniej choruje. Tak samo jest z kosmetykami. Każdy kto choć raz spróbuje prawdziwie naturalnego kosmetyku zrobionego na zmówienie ten już nigdy nie będzie chciał kupować „pseudokosmetyków” ze sklepowych półek. A skóra odwdzięczy się pięknym wyglądem, świeżością, mniejszą ilością zmarszczek, opóźnionym procesem starzenia – po prostu rozświetli się i odzyska blask.

Wykonywane na zamówienie kosmetyki są niezwykle skuteczne i dają rewelacyjne efekty oraz leczą i zapobiegają niektórym chorobom takim jak: trądzik różowaty, atopowe zapalenie, łojotokowe zapalenie, nadmierne łysienie, wypadanie włosów.

Zapraszam do sklepu internetowego lub do bezpośredniego kontaktu a na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji mam około 300 substancji pochodzenia roślinnego i mineralnego, które czynią cuda.

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zaniedbane stopy :(
Polecam artykuł na temat pielęgnacji stóp, tak, żeby wstydu nie było ;) https://ortomedicum.pl/jak-zyskac-piekne-stopy-na-wiosne/
Seminarium biznesowe dla kobiet - V…
Kobiety są lepszymi przedsiębiorcami niż mężczyźni, bo wnoszą w relacje i kontakty biznesowe...
Ładowanie aut elektrycznych - gdzie…
Enea ma ich sporo, np. w Szczecinie widziałam przy urzędzie miasta i przy zarządzie...
Opinia na temat ziół ajurwedyjskic…
Wiecie co, piłam 2 takie herbatki z takich papierowych opakowań, na dnie był...