Bransoletki dla par jako symbol ich miłości

23 listopada 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Przychodzi taki etap w związku, kiedy uczucia są tak silne, że nie chcemy się ze sobą rozstawać. Wiemy, że to jest właśnie miłość i nie potrzebujemy szukać już nikogo innego. Wtedy pojawiają się też myśli, by tą miłość w jakiś sposób przypieczętować. Na myśl nasuwa się pierścionek zaręczynowy. Jest on jednak przeznaczony tylko dla kobiet. A co wybrać, gdy chcemy obydwoje dać światu znać, że jesteśmy razem i łączy nas wyjątkowo mocne uczucie? 

Bransoletki dla par jako symbol ich miłości

1. Bransoletki dla par – symbol nierozerwalnej miłości

Zamiast pierścionków możesz wybrać innego rodzaju biżuterię. Biżuteria ta jest skierowana do nowoczesnych par, które szukają alternatywnych symboli miłości. Świetną propozycją w tym przypadku są bransoletki dla par. Dla zakochanych, którzy zdecydują się w ten sposób ozdobić swój nadgarstek, będą symbolizować miłość, nierozerwalność ich uczuć i lojalność.

Inaczej niż w przypadku pierścionka zaręczynowego, bransoletki pasują zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

2. Bransoletki z grawerem

W większości sklepów z biżuterią dostępne są bransoletki , które tworzą razem komplet dla par. Mogą być one identyczne lub lekko się od siebie różnić np. kolorem lub grubością, albo ozdobnymi dodatkami.

Kolekcja bransoletek jest bardzo różnorodna i jakie wybierzecie dla siebie, zależy od tego jacy jesteście i od Waszego gustu. Można wybierać wśród bransoletek wykonanych ze skóry, eko-skóry, kauczuku, rzemieni, srebra czy stali nierdzewnej. Ciekawe są produkty łączące różne materiały. Takie bransoletki często są ozdobione plecionkami, ozdobnymi szwami lub lśniącymi dodatkami.

Jednak to co powinno wyróżniać taką bransoletkę jest to, że można na niej umieścić grawerunek. Jeżeli istnieje taka możliwość warto z niej skorzystać, aby nadać każdej z nich wyjątkowego znaczenia, a przy okazji wyrazić kilka czułych słów.

3. Skorzystaj z naszej oferty – grawerowanie w cenie

Bransoletki dla par to doskonały pomysł na upominek. Możecie zrobić sobie wspólny prezent np. na rocznicę lub jedno z Was podarować drugiej połówce z okazji urodzin. Taka bransoletka każdego dnia wywoła uśmiech na twarzy zakochanych. Na naszej stronie aleupominek.pl znajdziesz szeroką ofertę bransoletek dla par. Cena obejmuje wykonanie grawerunku na bransoletce.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak ukryć zbyt pełne policzki?
Fajny efekt daje strobing, czyli różne odcienie podkładu i pudru umiejętnie rozłożone na twarzy,...
Jakie ćwiczenia są dobre dla senior…
Moja babcia ćwiczy podstawowe pozycje jogi, ma na płycie DVD takie ćwiczenia -...
Syndrom sztokholmski w związku
Dla mnie to facet jest głupi, mając możliwość wyboru póki jest młody...
Przemoc ekonomiczna w rodzinie
Nie jest tak, że każda odmowa kupienia czegoś to przemoc, czasem tego wymaga...