URODA I ZDROWIE

Blix – najlepsza aplikacja zakupowa

17 października 2018, dodał: EKSPERTKA

Każdego dnia robimy zakupy. Potrzebujemy jedzenia, środków czystości, ubrań, drobnych przyjemności. Często zdarza nam się przepłacać lub przegapić naprawdę ciekawe promocje w ulubionych sklepach.

Tymczasem nie musi tak być. Wystarczy, że w swoim smartfonie zainstalujesz nowoczesną aplikację, by zakupy stały się prawdziwą przyjemnością.

Na zakupy z telefonem

Smartfony towarzyszą nam obecnie każdego dnia. Pomagają w organizacji pracy, ułatwiają pozyskiwania wiadomości oraz kontakt z bliskimi. Dlaczego by więc nie miały sprawdzić się jako pomoc również w trakcie zakupów? Tak właśnie pomyśleli twórcy aplikacji, którą chcemy ci przedstawić. To udogodnienie, dzięki któremu zawsze będziesz na bieżąco z aktualnymi promocjami. Koniec z przepłacaniem za zakupy.

Poznaj Blix

Blix to aplikacja zakupowa, która daje ci wiele możliwości. Jej podstawową funkcjonalnością jest dostęp do gazetek promocyjnych większości sklepów działających na terenie naszego kraju. Możesz więc zapomnieć o konieczności zabierania ze sobą kilkunastu nieporęcznych, papierowych gazet. W aplikacji Blix znajdziesz gazetki super i hipermarketów, popularnych dyskontów, sklepów budowlanych oraz odzieżowych sieciówek. Niezależnie od tego, na jakie zakupy się wybierasz możesz więc sprawdzić aktualne promocje. To jednak nie wszystko. Możesz również wybrać ulubione sklepy i otrzymywać powiadomienia o nowych gazetkach. To gwarancja, że zawsze będziesz na bieżąco z najlepszymi ofertami.

Ułatwienie codziennych zakupów

Wszyscy doskonale wiemy, że sporządzenie listy zakupów to dobre rozwiązanie. Dzięki niej nie tylko nie zapominamy o tym, czego potrzebujemy, ale również jesteśmy znacznie bardziej odporni na pokusy, dzięki czemu wydajemy mniej. Dzięki aplikacji Blix przejrzystą listę zakupową stworzysz w swoim telefonie. Szybko, łatwo i wygodnie.

Aplikacja taka jak ty

Każdy z nas w inny sposób robi zakupy, różnią nas również sklepy, które odwiedzamy. Na szczęście Blix jest nowoczesnym narzędziem, które potrafi dostosować się do naszych potrzeb. Dzięki możliwości personalizacji masz pewność, że w twojej aplikacji pojawią się wyłącznie te oferty, które są zgodne z twoimi potrzebami i upodobaniami. Możesz samodzielnie wpływać na to, o czym chcesz być informowany. Dodatkowo aplikacja sama będzie wyszukiwać najatrakcyjniejsze dla ciebie informacje. Blix oszczędza twój czas.

Śledź promocje

Szukasz pomysłu na prezent? Czas na zakup nowych butów? Skorzystaj z wyszukiwarki promocji, którą oferuje aplikacja Blix i sprawdź gdzie aktualnie znajdziesz najlepsze ceny. To idealne rozwiązanie dla osób uwielbiających polować na okazje. Wykorzystując Blix możesz mieć pewność, że żadna atrakcyjna oferta w twojej okolicy nie zostanie przez ciebie niezauważona. Chcesz wiedzieć jak to działa? Na stronie blix.pl znajdziesz wiele informacji na temat aplikacji oraz funkcji, które oferuje.

Słowem, robienie zakupów może być miłe i przyjemne. Wykorzystując nowoczesne narzędzie jakim jest aplikacja Blix możesz kupować tak jak lubisz, oszczędzać i zawsze być na bieżąco. Nie dziwi więc fakt, że aplikacja ta zdobyła uznanie tysięcy konsumentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kurtka czy płaszcz?
Zgadzam się z poprzedniczką. Osobiście miałam kiedyś płaszcz, bo tak bardzo mi się podobał....
zakupy przez internet
Ja ostatnio jeszcze zamawiałam torebki i worki foliowe na nowaplast.pl Ponieważ ich produkty...
czy szampony z olejkami działają?
Mam taki szampon, z samym myciem nie ma problemu, ale zauważyłam że szybciej...
Mieszanie podkładów
też mi się zdarzało czasem tak mieszać ;)